Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Husaberg Të gjitha në Kosovë

FS 550 , 16
TE , 6

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Motoçikleta (mbi 50cc) , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Husaberg | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

22 Qer 18:12 Kros/Enduro  ·  Husaberg  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Husaberg 450cc

2 800 EUR

15 Qer 05:37 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Husaberg  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Husaberg 450cc

2 700 EUR

09 Tet 09:08 Të tjera  ·  Husaberg  ·  Model Tjeter  ·  Drenas

Blini sa me shpejt

110 EUR

Viti: 2016
27 Qer 22:31 Terren/Offroad  ·  Husaberg  ·  Model Tjeter  ·  Fushë Kosovë

Shiten bicikleta

10 EUR

Viti: 2020
02 Maj 18:25 Sportiv  ·  Husaberg  ·  TE  ·  Besianë

Biciklet me një rrot

35 EUR

Viti: 2020
04 Mar 20:44 Skuter  ·  Husaberg  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

Skuter 125cc

Viti: 2019
23 Jan 02:24 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Husaberg  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

Husaber fe 450

1 EUR

Viti: 2006
18 Jan 02:30 Kros/Enduro  ·  Husaberg  ·  TE  ·  Prizren

Husaberg

3 500 EUR

Viti: 2012
26 Nën 11:44 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Husaberg  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

Husabger fe 450

1 EUR

Viti: 2006
12 Tet 20:53 Sportiv  ·  Husaberg  ·  FS 550  ·  Ferizaj

Bicikell Mtb

400 EUR

Viti: 2012
19 Gush 19:52 Kros/Enduro  ·  Husaberg  ·  Model Tjeter  ·  Therandë

husaberg fe 350 4t

4 600 EUR

Viti: 2013
12 Qer 23:14 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Husaberg  ·  Model Tjeter  ·  Therandë

Husaberg fe 350 2013

Viti: 2013
15 Shk 08:44 Të tjera  ·  Husaberg  ·  Model Tjeter  ·  Kastriot

Shitet Choperi 125

450 EUR

Viti: 2015
23 Sht 21:21 Kros/Enduro  ·  Husaberg  ·  Model Tjeter  ·  Therandë

Husaberg 350 cc 4T

Viti: 2014
25 Gush 21:38 Me katër rrota/ATV  ·  Husaberg  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Atv 800cc 4x4

Viti: 2012
15 Qer 18:22 Kros/Enduro  ·  Husaberg  ·  Model Tjeter  ·  Fushë Kosovë

cros

500 EUR

Viti: 2000
28 Pri 21:41 Kros/Enduro  ·  Husaberg  ·  TE  ·  Prizren

Shes Husaberg TE-300

3 900 EUR

Viti: 2013
27 Pri 12:51 Kros/Enduro  ·  Husaberg  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Husaberg Fe 450 Enduro

Viti: 2009
09 Pri 21:41 Kros/Enduro  ·  Husaberg  ·  TE  ·  Prizren

Shitet Husagerbi te300

Viti: 2012
14 Dhj 10:43 Kros/Enduro  ·  Husaberg  ·  Model Tjeter  ·  Skenderaj

Shitet crosi

250 EUR

Viti: 2018
07 Nën 20:23 Kros/Enduro  ·  Husaberg  ·  TE  ·  Ferizaj

Me marveshje

650 EUR

Viti: 2002
13 Tet 13:24 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Husaberg  ·  FS 550  ·  Ferizaj

Husaberg FE 350, KTM 350 EXC

Viti: 2013
17 Maj 20:40 Skuter  ·  Husaberg  ·  FS 550  ·  Ferizaj

Shes kosa te barit she bicikleta

1 EUR

Viti: 2016
27 Maj 19:37 Kros/Enduro  ·  Husaberg  ·  FS 550  ·  Deçan

Husaberg

1 800 EUR

Viti: 2005
16 Maj 10:21 Kros/Enduro  ·  Husaberg  ·  TE  ·  Ferizaj

HUSABERG TE 300

Viti: 2012
19 Tet 21:18 Kros/Enduro  ·  Husaberg  ·  FS 550  ·  Ferizaj

shes kros 501 cc boj edhe ndrrim

1 300 EUR

Viti: 2004
03 Tet 00:26 Me katër rrota/ATV  ·  Husaberg  ·  FS 550  ·  Gjilan

kolic per femi e ardhun nga gjermania 044761644

100 EUR

Viti: 2016
21 Korr 16:03 Kros/Enduro  ·  Husaberg  ·  FS 550  ·  Pejë

Husaberg 550 FS Supermoto 1500 euro

1 500 EUR Price Reduced

Viti: 2005
16 Maj 20:12 Skuter  ·  Husaberg  ·  FS 550  ·  Prizren

biciklla ne gjendje perfekte

110 EUR

Viti: 2015
14 Pri 19:37 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Husaberg  ·  FS 550  ·  Fushë Kosovë

CitySkuter RS

380 EUR

Viti: 2008
29 Dhj 19:34 Skuter  ·  Husaberg  ·  FS 550  ·  Prishtinë

shitet dhe ndrohet

Viti: 2016
13 Tet 12:19 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Husaberg  ·  FS 550  ·  Ferizaj

Husaberg 501cc

Viti: 2002
21 Maj 22:40 Skuter  ·  Husaberg  ·  FS 550  ·  Pejë

Shes motorrin 50cc ne gjendje shum te mir

350 EUR

Viti: 2005
21 Maj 22:28 Skuter  ·  Husaberg  ·  FS 550  ·  Pejë

Shes motorrin 50cc ne gjendje shum te mir

350 EUR

Viti: 2005
06 Maj 12:12 Të tjera  ·  Husaberg  ·  FS 550  ·  Fushë Kosovë

Shitet bicikla

95 EUR

Viti: 2014
04 Pri 17:30 Kros/Enduro  ·  Husaberg  ·  FS 550  ·  Ferizaj

motorr sharr

220 EUR

Viti: 2006
20 Mar 12:08 Kros/Enduro  ·  Husaberg  ·  FS 550  ·  Gjakovë

nbbb

900 EUR

Viti: 2002

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Husaberg | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione