Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Lifan Të gjitha në Kosovë

EXC , 1
LF , 34
Model Tjeter , 124
Skygo , 9
Truva , 3

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Motoçikleta (mbi 50cc) , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Lifan | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 02:54 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Lifan  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shitje

250 EUR

11 Qer 09:34 Sportiv  ·  Lifan  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

shitet motorri 110cc 2020

750 EUR

09 Qer 10:47 Chopper/Coustom  ·  Lifan  ·  LF  ·  Prishtinë

shitet chopperi 250cc ose ndrrohet

1 500 EUR

06 Qer 11:08 Skuter  ·  Lifan  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

shitet w-moto 110cc 2020

650 EUR

24 Maj 15:58 Skuter  ·  Lifan  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Okinoi

110 EUR

06 Pri 12:39 Chopper/Coustom  ·  Lifan  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

shitet urgjent 250cc

1 620 EUR Price Reduced

12 Mar 09:29 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Lifan  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

Shitet trotineti defekt

100 EUR

19 Shk 16:06 Chopper/Coustom  ·  Lifan  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

shitet 250cc

2 100 EUR

23 Jan 20:57 Me katër rrota/ATV  ·  Lifan  ·  Model Tjeter  ·  Kastriot

Atv

890 EUR

03 Nën 15:52 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Lifan  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

WUYANG

700 EUR

28 Tet 01:30 Me katër rrota/ATV  ·  Lifan  ·  LF  ·  Skenderaj

Motor

18 Sht 23:42 Të tjera  ·  Lifan  ·  LF  ·  Drenas

Shtite motorri

1 000 EUR

14 Qer 12:21 Chopper/Coustom  ·  Lifan  ·  LF  ·  Fushë Kosovë

Shitet Qoperi Lifan 250cc

1 200 EUR

09 Qer 23:54 Chopper/Coustom  ·  Lifan  ·  LF  ·  Burim

Shes motorrin

05 Qer 03:59 Skuter  ·  Lifan  ·  LF  ·  Mitrovicë

Lifan 110cc 2019 me dogan

450 EUR

01 Qer 07:17 Skuter  ·  Lifan  ·  LF  ·  Mitrovicë

Wuyang 110cc me dogan

550 EUR

13 Maj 06:14 Të tjera  ·  Lifan  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Triqikletë për bartje

18 Pri 14:29 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Lifan  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Motorr

500 EUR

06 Pri 18:00 Kros/Enduro  ·  Lifan  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

Shineray 200cc

550 EUR

30 Mar 07:39 Kros/Enduro  ·  Lifan  ·  LF  ·  Burim

Kros

1 EUR

29 Mar 08:28 Kros/Enduro  ·  Lifan  ·  Model Tjeter  ·  Burim

Kross

1 EUR

16 Mar 14:01 Skuter  ·  Lifan  ·  LF  ·  Therandë

Shes

1 000 EUR

05 Mar 23:02 Kros/Enduro  ·  Lifan  ·  Model Tjeter  ·  Burim

Shitet lifani 2015

1 EUR

27 Tet 19:26 Skuter  ·  Lifan  ·  LF  ·  Burim

Woyang 110cc

750 EUR

16 Tet 16:18 Skuter  ·  Lifan  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

Lifan 110 Cc me dogan

550 EUR

29 Sht 18:56 Kros/Enduro  ·  Lifan  ·  LF  ·  Malishevë

Atv

Viti: 2008
06 Sht 00:55 Skuter  ·  Lifan  ·  LF  ·  Mitrovicë

Lifan 110 cc rks

580 EUR

Viti: 2015
28 Gush 18:04 Sportiv  ·  Lifan  ·  Model Tjeter  ·  Burim

Shitet

Viti: 2021
23 Gush 17:50 Skuter  ·  Lifan  ·  Skygo  ·  Skenderaj

woyang 2022 me dogan te paguar

950 EUR

Viti: 2021
26 Korr 09:38 Sportiv  ·  Lifan  ·  LF  ·  Prishtinë

U shit

Viti: 2015
06 Korr 10:14 Skuter  ·  Lifan  ·  LF  ·  Ferizaj

Lifan

390 EUR

Viti: 2015
24 Qer 12:09 Kros/Enduro  ·  Lifan  ·  Model Tjeter  ·  Burim

Motoqikleta

1 200 EUR

Viti: 2008
11 Maj 23:27 Kros/Enduro  ·  Lifan  ·  Model Tjeter  ·  Burim

Kros 110cc

300 EUR

Viti: 2017
11 Maj 17:14 Kros/Enduro  ·  Lifan  ·  Model Tjeter  ·  Burim

Kros 110cc

300 EUR

Viti: 2017
08 Maj 23:38 Kros/Enduro  ·  Lifan  ·  LF  ·  Shtërpcë

Shes krossin n’gjendje te rregullt 2020

480 EUR

Viti: 2020
25 Pri 20:37 Kros/Enduro  ·  Lifan  ·  LF  ·  Mitrovicë

Kros 125 cc 2021

470 EUR

Viti: 2021
06 Pri 10:46 Chopper/Coustom  ·  Lifan  ·  LF  ·  Mitrovicë

Motor klas

Viti: 2010
13 Mar 21:50 Chopper/Coustom  ·  Lifan  ·  LF  ·  Prishtinë

U shitt flmm

19 EUR Price Reduced

Viti: 2008
07 Dhj 18:18 Kros/Enduro  ·  Lifan  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Mini kros

500 EUR

Viti: 2015
15 Nën 10:20 Skuter  ·  Lifan  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Shes Skuter Gjendje te mir me dokumenta 150Kubik

220 EUR Price Reduced

Viti: 2011
30 Tet 17:33 Kros/Enduro  ·  Lifan  ·  LF  ·  Pejë

Shes biçikleten me rryme -batteries

Viti: 2018
21 Sht 08:29 Me katër rrota/ATV  ·  Lifan  ·  LF  ·  Lipjan

Atv

750 EUR

Viti: 2006
17 Sht 19:33 Skuter  ·  Lifan  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shitet motorri Lifan ne gjendje shume te mire

499 EUR

Viti: 2015
08 Gush 00:30 Chopper/Coustom  ·  Lifan  ·  LF  ·  Mitrovicë

Motor klas

Viti: 2010
15 Korr 11:12 Sportiv  ·  Lifan  ·  LF  ·  Fushë Kosovë

Shitet

270 EUR

Viti: 2014
11 Korr 13:22 Skuter  ·  Lifan  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

Ngjendje perfekte

800 EUR

Viti: 2018
05 Qer 01:35 Kros/Enduro  ·  Lifan  ·  LF  ·  Ferizaj

Kros

700 EUR

Viti: 2017
03 Qer 00:22 Skuter  ·  Lifan  ·  Model Tjeter  ·  Drenas

Shes motorr

1 EUR

Viti: 2020
02 Qer 19:40 Kros/Enduro  ·  Lifan  ·  LF  ·  Gjilan

Kros i mesum

400 EUR

Viti: 2019

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Lifan | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione