Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Markë tjetër | Rodeo

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Markë tjetër Rodeo | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

15 Shk 18:38 Të tjera , Gjakovë

Motorr Rodeo 125cc

600 EUR

05 Sht 20:31 Skuter , Pejë

Shes Motor Rodeo 2008 150 cc

600 EUR

Viti: 2008
22 Gush 23:38 Të tjera , Gjakovë

Motorr 125cc

700 EUR

Viti: 2011
11 Korr 08:08 Të tjera , Gjilan

Trotinet

200 EUR

Viti: 2021
10 Korr 18:01 Skuter , Drenas

Shitet Skuteri

350 EUR

Viti: 2016
01 Mar 20:55 Skuter , Rahovec

Skuter 150cc me dokumenta

400 EUR

Viti: 2008
19 Shk 18:30 Skuter , Klinë

Shitet skuter

350 EUR

Viti: 2008
26 Nën 19:35 Skuter , Gjilan

Skuter 125 cc

Viti: 2008
28 Sht 16:22 Skuter , Prishtinë

Shitet scooteri

430 EUR

Viti: 2015
11 Sht 12:44 Skuter , Lipjan

Shitet skuter 125cc

380 EUR

Viti: 2008
11 Sht 12:24 Skuter , Lipjan

Shitet Skuter 125cc

380 EUR

Viti: 2008
15 Maj 12:03 Skuter , Lipjan

Skuter

450 EUR

Viti: 2008
08 Maj 02:01 Sportiv , Mitrovicë

Bicikleta

70 EUR

Viti: 2004
29 Pri 12:54 Skuter , Ferizaj

Skuter

350 EUR

Viti: 2008
09 Shk 21:51 Skuter , Mitrovicë

Shitet rodeo 125cc

100 EUR

Viti: 2008
26 Nën 09:32 Skuter , Lipjan

Skuter

500 EUR

Viti: 2007
06 Tet 23:42 Skuter , Prishtinë

Skuter

400 EUR Price Reduced

Viti: 2007
20 Sht 23:39 Skuter , Prizren

Rodeo 125cc -- 300e cmimi fundit.

300 EUR Price Reduced

Viti: 2005
20 Sht 11:50 Skuter , Gjilan

Shes skuter rodeo 150cc

380 EUR

Viti: 2008
07 Gush 18:24 Skuter , Prishtinë

Grand Skuter 150cc 2008

400 EUR

Viti: 2020
07 Gush 17:30 Skuter , Prishtinë

Grand Skuter 150cc 2008

400 EUR

Viti: 2008
04 Gush 23:10 Skuter , Pejë

Shitet Rodeo 50cc

350 EUR

Viti: 2003
07 Korr 17:02 Sportiv , Burim

Bicikletat

Viti: 2003
28 Qer 20:27 Skuter , Ferizaj

Shitet ose nderrohet

250 EUR

Viti: 2008
15 Qer 18:02 Skuter , Vushtrri

Rodeo

300 EUR

Viti: 2008
11 Qer 02:25 Skuter , Vushtrri

Skuter 150 cc

350 EUR

Viti: 2008
24 Maj 03:46 Skuter , Ferizaj

Rinor Hurani

350 EUR

Viti: 2012
13 Maj 11:51 Skuter , Gjilan

Shitet motori 125cc

Viti: 2008
13 Pri 00:00 Të tjera , Fushë Kosovë

Rodeo

Viti: 2000
09 Pri 15:20 Skuter , Prishtinë

U Shitt

266 EUR

Viti: 2008
27 Mar 10:48 Skuter , Lipjan

Shitet motorri 150 cc viti 2008 me dokumenta

280 EUR

Viti: 2008
13 Shk 21:07 Sportiv , Skenderaj

rodeo

450 EUR

Viti: 2008
12 Jan 00:35 Touring , Prishtinë

Shes motorr

350 EUR

Viti: 2017
28 Nën 11:41 Skuter , Prishtinë

Rodeo 125cc me dogan

650 EUR

Viti: 2008
10 Sht 21:35 Skuter , Gjakovë

Rodeo 150cc

400 EUR

Viti: 2008
04 Sht 15:16 Të tjera , Fushë Kosovë

Rodeo 125 cc

330 EUR

Viti: 2006
21 Gush 14:30 Skuter , Gjakovë

Shitet skuteri 50cc

Viti: 2008
15 Gush 21:18 Skuter , Ferizaj

Shes skuterin

400 EUR

Viti: 2010
04 Gush 18:36 Skuter , Prizren

Shitet grand skuter 125cc

250 EUR

Viti: 2010
02 Gush 01:30 Skuter , Prishtinë

Skuter 125cc Rodeo me dogan

600 EUR

Viti: 2008
09 Mar 23:01 Me katër rrota/ATV , Pejë

Atv 150 cc me defekt

500 EUR

Viti: 2008
05 Tet 12:25 Skuter , Prishtinë

Rodeo 125 cc i ri Ndrrim Honda ose Yamaha

Viti: 2018
31 Gush 22:58 Skuter , Kaçanik

Skuter

450 EUR

Viti: 2008
20 Gush 12:20 Skuter , Mitrovicë

Xxx

90 EUR

Viti: 2008
05 Gush 18:30 Skuter , Fushë Kosovë

Skuter RODEO

380 EUR

Viti: 2008
20 Maj 23:59 Skuter , Gjilan

Mondial Rodeo 150 cc 2008

265 EUR

Viti: 2008
24 Pri 20:47 Skuter , Besianë

Skuter Rodeo 150cc ne gjendje shum te mir me dokum

350 EUR

Viti: 2013

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Markë tjetër Rodeo | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione