Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | MBK | 50

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | MBK 50 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 16:16 Skuter , Mitrovicë

Shitet Biciklla

50 EUR

05 Dhj 22:05 Skuter , Ferizaj

Shitet bicikla 80€

80 EUR

19 Nën 18:53 Të tjera , Prishtinë

Bicikell

70 EUR

11 Gush 12:01 Skuter , Gjilan

Trotinet me rrym i ardhur nga gjermania

200 EUR

Viti: 2020
31 Maj 11:20 Skuter , Mitrovicë

Motorr

1 EUR

Viti: 2003
28 Mar 19:19 Skuter , Pejë

Shes trotinet me rrym punon mir e man baterin

280 EUR

Viti: 2021
23 Tet 00:58 Skuter , Therandë

U shit flm merrjep

300 EUR

Viti: 2002
07 Tet 20:25 Sportiv , Therandë

Suzuki kros

170 EUR

Viti: 2010
23 Sht 16:51 Skuter , Lipjan

Topliqan

2 900 EUR

Viti: 2021
01 Sht 19:28 Të tjera , Fushë Kosovë

Biçiklet

45 EUR

Viti: 2012
28 Korr 17:54 Me katër rrota/ATV , Prishtinë

Shes motorim për fëmij

70 EUR

Viti: 2006
27 Qer 14:38 Sportiv , Pejë

Moto elektrik

1 EUR

Viti: 2019
19 Qer 17:16 Kros/Enduro , Gjilan

Yamaha mbk 50cc x-limit

850 EUR Price Reduced

Viti: 2008
01 Qer 05:20 Kros/Enduro , Kastriot

motorr 50 kobik

130 EUR

Viti: 2007
24 Maj 17:47 Skuter , Gjilan

skuter

330 EUR

Viti: 2005
15 Pri 15:48 Të tjera , Gjakovë

Shitet bicikleta

110 EUR

Viti: 2011
31 Mar 21:07 Skuter , Besianë

Shitet motorri elektrik

Viti: 2018
16 Shk 22:54 Skuter , Gjilan

Majesty

400 EUR

Viti: 2002
17 Nën 11:01 Skuter , Ferizaj

Shes

1 EUR

Viti: 2019
15 Sht 19:07 Skuter , Besianë

Shitet skuteri 50cc ne gjendje te mir

200 EUR

Viti: 2005
06 Sht 13:20 Skuter , Gjilan

Skuter

310 EUR

Viti: 2020
03 Sht 23:57 Kros/Enduro , Besianë

Urgjend

50 EUR

Viti: 1992
10 Gush 12:50 Skuter , Prizren

Skuter Aprilia 50c

350 EUR

Viti: 2009
09 Gush 19:03 Sportiv , Ferizaj

Shitet skuteri 50cc

230 EUR

Viti: 2013
20 Korr 10:29 Skuter , Ferizaj

Trotinet me rrym na franca

170 EUR

Viti: 2009
12 Korr 19:47 Skuter , Mitrovicë

Shitet yamahaa boster

400 EUR

Viti: 2000
02 Korr 13:38 Skuter , Gjilan

Yamaha mbk 50cc

320 EUR

Viti: 2010
08 Qer 18:34 Të tjera , Ferizaj

shitet bicikleta

100 EUR

Viti: 2020
02 Maj 02:21 Skuter , Viti

Yamaha 50C

650 EUR

Viti: 2006
15 Pri 19:29 Skuter , Ferizaj

Shes skuterin

250 EUR

Viti: 2010
05 Mar 16:46 Të tjera , Prizren

Motor MBK

250 EUR

Viti: 2004
25 Shk 20:06 Skuter , Prishtinë

yamaha aerox full malossi

1 EUR

Viti: 2010
18 Shk 21:16 Skuter , Prizren

Shitet Motori 49cc

120 EUR

Viti: 2008
17 Shk 13:22 Të tjera , Mitrovicë

Bicikleta 26'she 95 euro

95 EUR

Viti: 2017
08 Shk 14:26 Skuter , Pejë

Shitet Motorri Per Pjes

Viti: 2000
05 Shk 00:18 Skuter , Pejë

Shes skuterin

500 EUR

Viti: 2004
19 Jan 08:43 Të tjera , Drenas

Skuter

800 EUR

Viti: 2018
23 Nën 20:37 Skuter , Prizren

Mbk

265 EUR

Viti: 2002
07 Nën 15:55 Të tjera , Prizren

tomos

Viti: 1981
29 Tet 22:08 Skuter , Therandë

SHES MOTORR APRILIA

190 EUR

Viti: 2004
01 Tet 23:00 Sportiv , Klinë

Motoqikleta

1 EUR

Viti: 2003
28 Sht 18:51 Skuter , Gjilan

MOTORR

330 EUR

Viti: 2007
27 Maj 17:52 Skuter , Ferizaj

Aerox 49cc

500 EUR

Viti: 2003
19 Maj 14:41 Skuter , Gjilan

Skuter 50 cc

450 EUR

Viti: 2007
19 Maj 14:13 Skuter , Gjilan

Skuter 50 cc..

460 EUR

Viti: 2003
17 Dhj 21:14 Skuter , Rahovec

Shiten skutera 50cc 125cc

400 EUR

Viti: 2002
02 Qer 21:47 Skuter , Shtime

shes skuter 49 kubik

230 EUR

Viti: 2000
22 Mar 19:46 Skuter , Prizren

Shitet

Viti: 2002
31 Tet 21:10 Skuter , Prizren

Shitet skuteri

Viti: 2002
14 Sht 23:31 Skuter , Prizren

Mbk

Viti: 2002

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | MBK 50 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione