Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Mz | Model Tjeter

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Mz Model Tjeter | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

13 Shk 09:48 Chopper/Coustom , Gjilan

Motor Emzec, old timer,

1 EUR

25 Dhj 13:06 Kros/Enduro , Drenas

Bicikleta

1 500 EUR

28 Tet 14:22 Skuter , Mitrovicë

skuter mondial 150

310 EUR

27 Tet 11:43 Skuter , Prizren

Shitet Mondial 150 cc

220 EUR

01 Sht 10:56 Skuter , Vushtrri

Shitet skuteri hsi 150cc me dokomenta

240 EUR

Viti: 2009
22 Gush 23:43 Skuter , Vushtrri

Shitet skuteri hsi 150cc me dokomenta

260 EUR

Viti: 2008
29 Korr 23:05 Kros/Enduro , Fushë Kosovë

mz sx 125cc

Viti: 2002
22 Korr 10:05 Skuter , Gjilan

Shitet

800 EUR

Viti: 2010
16 Qer 21:19 Skuter , Ferizaj

Skuter

350 EUR

Viti: 1999
04 Dhj 09:16 Kros/Enduro , Prizren

Mz 125 kubik

450 EUR

Viti: 1989
10 Nën 21:08 Sportiv , Gjakovë

Biciklet

350 EUR

Viti: 2015
06 Qer 16:22 Skuter , Therandë

Skuter 150cc

350 EUR

Viti: 2008
19 Maj 18:22 Sportiv , Fushë Kosovë

Motoçiklet

1 200 EUR

Viti: 2000
19 Maj 15:50 Sportiv , Fushë Kosovë

Motorr

1 200 EUR

Viti: 2000
01 Mar 22:36 Skuter , Vushtrri

Mondial

Viti: 2008
18 Dhj 19:35 Kros/Enduro , Gjilan

MZ 251

650 EUR

Viti: 1988
05 Dhj 13:21 Chopper/Coustom , Gjilan

MZ 251

650 EUR

Viti: 1988
09 Gush 07:58 Sportiv , Besianë

Biciklet

Viti: 2018
05 Qer 22:16 Të tjera , Prishtinë

Shes motorr MZ 125cc 5 shpejci

250 EUR

Viti: 2020
03 Maj 23:36 Të tjera , Prishtinë

Shes motor mz 125 cc

320 EUR

Viti: 1982
02 Maj 21:56 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prishtinë

Shes motor mz

Viti: 1982
24 Pri 23:45 Të tjera , Prishtinë

Motore Mz

450 EUR

Viti: 1986
11 Pri 15:14 Kros/Enduro , Prishtinë

Kawasaki

2 800 EUR

Viti: 2011
28 Mar 12:31 Kros/Enduro , Prizren

Shitet motorri 660cc

1 250 EUR

Viti: 1997
31 Jan 19:34 Të tjera , Gjakovë

Piaggo

500 EUR

Viti: 2006
26 Tet 17:27 Kros/Enduro , Skenderaj

shitet motor

300 EUR

Viti: 1996
21 Tet 18:21 Të tjera , Prishtinë

Shitet

250 EUR

Viti: 1990
22 Gush 11:25 Skuter , Prishtinë

skuter

300 EUR

Viti: 2008
21 Gush 18:11 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prishtinë

skuter 150cc

300 EUR

Viti: 2008
19 Maj 14:30 Të tjera , Gjakovë

Shitet MZ ne gjendje t rregullt .

300 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
12 Maj 21:41 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prizren

Okazion

1 600 EUR

Viti: 1997
18 Mar 09:20 Skuter , Gjakovë

skuter

300 EUR

Viti: 2013
14 Mar 14:36 Skuter , Lipjan

Skuter Mondial 150cc 550 euro

550 EUR

Viti: 2008
17 Tet 10:04 Skuter , Prizren

Mondial 150cc

500 EUR

Viti: 2007
11 Tet 15:35 Skuter , Drenas

Mondial RRufe

250 EUR

Viti: 2008
20 Sht 01:42 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prizren

Shitet ose ndrohet

2 750 EUR

Viti: 2007
12 Sht 11:35 Motoçikleta (mbi 50cc) , Kaçanik

Skuter mondial 150cc

350 EUR

Viti: 2008
15 Gush 21:56 Motoçikleta (mbi 50cc) , Gjakovë

Mondijall

Viti: 2008
09 Gush 16:25 Kros/Enduro , Skenderaj

minicross 50cc matorr

100 EUR

Viti: 2014
22 Qer 14:28 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prizren

Motorr

Viti: 2014
24 Pri 20:19 Motoçikleta (mbi 50cc) , Drenas

mondial RRufeja

150 EUR

Viti: 2008
30 Mar 11:20 Të tjera , Skenderaj

Shes mz ne xhendje te mir

600 EUR

Viti: 1998
12 Shk 22:37 Skuter , Viti

mondial 150cc

250 EUR

Viti: 2004
05 Tet 15:54 Chopper/Coustom , Mitrovicë

Shitet helmeta

35 EUR

Viti: 2008
23 Qer 12:26 Skuter , Drenas

MZ Model Tjeter

290 EUR

Viti: 2012
05 Maj 19:04 Sportiv , Pejë

Biqikleta

150 EUR

Viti: 2015
01 Maj 17:03 Kros/Enduro , Ferizaj

MZ125cc

300 EUR

Viti: 1994
24 Pri 18:28 Chopper/Coustom , Ferizaj

Mz 125.

350 EUR

Viti: 1994

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Mz Model Tjeter | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione