Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mz Të gjitha në Kosovë

ETZ 250 , 17
RT125 , 5

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Motoçikleta (mbi 50cc) , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Mz | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

13 Pri 21:28 Kros/Enduro  ·  Mz  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Cros MZ 125cc

1 600 EUR

25 Mar 17:38 Skuter  ·  Mz  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Motor Adl. 150cc

2 200 EUR

26 Shk 23:28 Skuter  ·  Mz  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Skuter Elektrik

13 EUR Price Reduced

15 Jan 22:15 Sportiv  ·  Mz  ·  Model Tjeter  ·  Deçan

MZ 660cc

13 Nën 00:42 Sportiv  ·  Mz  ·  Model Tjeter  ·  Deçan

MZ 660cc

02 Tet 12:27 Sportiv  ·  Mz  ·  Model Tjeter  ·  Shtime

motor 124cc 4t

1 100 EUR Price Reduced

13 Sht 17:04 Kros/Enduro  ·  Mz  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Shitet

1 EUR

24 Korr 08:56 Kros/Enduro  ·  Mz  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Shitet 3 dit i perdort si ri

700 EUR Price Reduced

25 Dhj 13:06 Kros/Enduro  ·  Mz  ·  Model Tjeter  ·  Drenas

Bicikleta

1 500 EUR

28 Tet 14:22 Skuter  ·  Mz  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

skuter mondial 150

310 EUR

27 Tet 11:43 Skuter  ·  Mz  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Shitet Mondial 150 cc

220 EUR

22 Gush 23:43 Skuter  ·  Mz  ·  Model Tjeter  ·  Vushtrri

Shitet skuteri hsi 150cc me dokomenta

260 EUR

Viti: 2008
29 Korr 23:05 Kros/Enduro  ·  Mz  ·  Model Tjeter  ·  Fushë Kosovë

mz sx 125cc

Viti: 2002
22 Korr 10:05 Skuter  ·  Mz  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Shitet

800 EUR

Viti: 2010
16 Qer 21:19 Skuter  ·  Mz  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Skuter

350 EUR

Viti: 1999
30 Mar 10:39 Terren/Offroad  ·  Mz  ·  ETZ 250  ·  Viti

Motorr me 4 rrota 250cc

Viti: 2020
22 Mar 23:12 Të tjera  ·  Mz  ·  ETZ 250  ·  Prishtinë

Shitet mz

230 EUR

Viti: 1989
07 Mar 01:07 Të tjera  ·  Mz  ·  ETZ 250  ·  Prishtinë

Shitet mz 250

300 EUR Price Reduced

Viti: 1989
25 Jan 23:31 Të tjera  ·  Mz  ·  ETZ 250  ·  Skenderaj

Shitet motorri ne rrym

599 EUR

Viti: 2020
22 Dhj 20:17 Chopper/Coustom  ·  Mz  ·  ETZ 250  ·  Prishtinë

Mz etz 250

300 EUR Price Reduced

Viti: 1985
04 Dhj 09:16 Kros/Enduro  ·  Mz  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Mz 125 kubik

450 EUR

Viti: 1989
10 Nën 21:08 Sportiv  ·  Mz  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

Biciklet

350 EUR

Viti: 2015
20 Tet 23:49 Sportiv  ·  Mz  ·  ETZ 250  ·  Vushtrri

Biciklet

Viti: 2020
16 Sht 01:00 Sportiv  ·  Mz  ·  ETZ 250  ·  Gjilan

shes ETZ

600 EUR

Viti: 1990
24 Qer 20:10 Të tjera  ·  Mz  ·  ETZ 250  ·  Prishtinë

Shitet urgjent Mz

350 EUR

Viti: 1990
18 Qer 21:24 Të tjera  ·  Mz  ·  ETZ 250  ·  Prishtinë

Shitet MZ etz

380 EUR

Viti: 1986
06 Qer 16:22 Skuter  ·  Mz  ·  Model Tjeter  ·  Therandë

Skuter 150cc

350 EUR

Viti: 2008
19 Maj 18:22 Sportiv  ·  Mz  ·  Model Tjeter  ·  Fushë Kosovë

Motoçiklet

1 200 EUR

Viti: 2000
19 Maj 15:50 Sportiv  ·  Mz  ·  Model Tjeter  ·  Fushë Kosovë

Motorr

1 200 EUR

Viti: 2000
17 Pri 21:01 Të tjera  ·  Mz  ·  ETZ 250  ·  Prishtinë

Shitet MZ 250

400 EUR

Viti: 1986
01 Mar 22:36 Skuter  ·  Mz  ·  Model Tjeter  ·  Vushtrri

Mondial

Viti: 2008
21 Shk 01:44 Të tjera  ·  Mz  ·  ETZ 250  ·  Gjilan

Etz Mz 250

350 EUR

Viti: 1989
17 Shk 03:22 Sportiv  ·  Mz  ·  ETZ 250  ·  Gjilan

Shitet ndrrohet

400 EUR

Viti: 1988
18 Dhj 19:35 Kros/Enduro  ·  Mz  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

MZ 251

650 EUR

Viti: 1988
05 Dhj 13:21 Chopper/Coustom  ·  Mz  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

MZ 251

650 EUR

Viti: 1988
06 Nën 22:18 Të tjera  ·  Mz  ·  ETZ 250  ·  Gjilan

Motorr

Viti: 1996
29 Tet 10:19 Chopper/Coustom  ·  Mz  ·  ETZ 250  ·  Prizren

MZ 250cc 1960

500 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
09 Gush 07:58 Sportiv  ·  Mz  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

Biciklet

Viti: 2018
05 Qer 22:16 Të tjera  ·  Mz  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shes motorr MZ 125cc 5 shpejci

250 EUR

Viti: 2020
31 Maj 23:10 Të tjera  ·  Mz  ·  RT125  ·  Besianë

Motorr 125cc

Viti: 2009
03 Maj 23:36 Të tjera  ·  Mz  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shes motor mz 125 cc

320 EUR

Viti: 1982
02 Maj 21:56 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Mz  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shes motor mz

Viti: 1982
24 Pri 23:45 Të tjera  ·  Mz  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Motore Mz

450 EUR

Viti: 1986
11 Pri 15:14 Kros/Enduro  ·  Mz  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Kawasaki

2 800 EUR

Viti: 2011
28 Mar 12:31 Kros/Enduro  ·  Mz  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Shitet motorri 660cc

1 250 EUR

Viti: 1997
10 Shk 13:38 Skuter  ·  Mz  ·  ETZ 250  ·  Viti

modial

400 EUR

Viti: 1992
31 Jan 19:34 Të tjera  ·  Mz  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

Piaggo

500 EUR

Viti: 2006
26 Tet 17:27 Kros/Enduro  ·  Mz  ·  Model Tjeter  ·  Skenderaj

shitet motor

300 EUR

Viti: 1996
21 Tet 18:21 Të tjera  ·  Mz  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shitet

250 EUR

Viti: 1990
22 Gush 11:25 Skuter  ·  Mz  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

skuter

300 EUR

Viti: 2008

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Mz | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione