Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Piaggio | NRG

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Piaggio NRG | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

12 Mar 10:59 Skuter , Vushtrri

Piaggio nrg 50 cc ��������

850 EUR

22 Dhj 19:50 Skuter , Mitrovicë

PIAGGIO

26 Tet 11:37 Skuter , Pejë

Shitet Piaggio NRG 50cc 2T

750 EUR

Viti: 2012
25 Sht 00:09 Skuter , Fushë Kosovë

Shitet motorri 50cc

999 EUR

Viti: 2010
25 Sht 00:00 Skuter , Fushë Kosovë

Shitet Piaggio NRG

999 EUR

Viti: 2018
24 Korr 15:10 Skuter , Mitrovicë

Shitet skuteri

700 EUR

Viti: 2008
17 Korr 00:09 Skuter , Prishtinë

Skuter Piaggo 59cc

550 EUR

Viti: 2010
06 Korr 21:26 Skuter , Gjilan

Skuter

Viti: 2015
03 Qer 11:18 Skuter , Mitrovicë

Shitet

700 EUR Price Reduced

29 Mar 08:20 Sportiv , Pejë

Shes Piaggo Skuter Sportiv

375 EUR

Viti: 2003
16 Shk 13:01 Skuter , Pejë

Piaggio NRG POWER

Viti: 2013
15 Shk 14:26 Skuter , Pejë

Piaggio NRG POWER 2013

1 EUR

Viti: 2013
15 Shk 08:31 Skuter , Pejë

Piaggio NRG POWER

500 EUR

Viti: 2013
22 Gush 00:33 Skuter , Mitrovicë

Piaggo

300 EUR

Viti: 2005
18 Korr 14:13 Skuter , Ferizaj

Skuter sapo ardhur nga zvicra Me dogan shum i rujten

949 EUR

Viti: 2015
09 Korr 00:11 Skuter , Rahovec

Piaggio nrg 50cc 049 666 035

599 EUR

Viti: 2009
30 Qer 02:59 Skuter , Rahovec

Piaggio NRG 049 666 035

650 EUR

Viti: 2009
19 Qer 23:40 Skuter , Prishtinë

Piaggio nrg

650 EUR

Viti: 2006
14 Qer 13:49 Skuter , Besianë

Piaggio

Viti: 2007
03 Maj 22:49 Skuter , Malishevë

Shes skuterin piago ne gjendje t rregullt

250 EUR

Viti: 2008
22 Pri 14:28 Skuter , Pejë

piaggio 70cc 2t

Viti: 2005
22 Pri 14:19 Skuter , Pejë

piaggio nrg 70cc

Viti: 2005
13 Mar 18:33 Skuter , Prishtinë

PIAGGIO NRG POWER 50cc

400 EUR

Viti: 2005
28 Sht 17:12 Skuter , Lipjan

Me marrveshje

Viti: 2000
15 Sht 13:55 Të tjera , Prizren

Shes skuterin ne gjendje perfekte

480 EUR

Viti: 2008
28 Korr 14:51 Skuter , Rahovec

Piaggio nrg 49cc 2016 me regjistrim

Viti: 2016
19 Korr 18:09 Skuter , Burim

Piaggio NRG MC3 50cc

Viti: 2007
11 Korr 14:56 Skuter , Mitrovicë

U shit

780 EUR

03 Korr 20:22 Skuter , Prishtinë

Piaggio Nrg

680 EUR

Viti: 2011
27 Qer 16:14 Skuter , Prishtinë

Piaggio Nrg

730 EUR

Viti: 2011
23 Qer 21:36 Skuter , Prizren

shitet

750 EUR

Viti: 2009
22 Qer 13:01 Skuter , Prishtinë

Piaggio Nrg

730 EUR

Viti: 2011
19 Qer 12:56 Skuter , Prishtinë

Piaggio Nrg

730 EUR

Viti: 2011
15 Qer 14:12 Skuter , Prishtinë

Piaggio nrg

730 EUR

Viti: 2011
13 Qer 12:23 Skuter , Prishtinë

Piaggio Nrg 2011

730 EUR

Viti: 2011
12 Qer 11:42 Skuter , Prishtinë

Piaggio NRG 2011

730 EUR

Viti: 2011
09 Qer 18:03 Skuter , Prishtinë

Shes Piaggio NRG 2011

730 EUR

Viti: 2011
07 Qer 03:14 Skuter , Prishtinë

Piaggio Nrg 50cc

400 EUR

Viti: 2001
01 Qer 16:52 Skuter , Prishtinë

Shes Piaggio NRG 2011.

730 EUR

Viti: 2011
27 Maj 23:50 Skuter , Gjilan

Shitet Piaggio NRG POWER 2010 ,50 cc

550 EUR

Viti: 2010
24 Maj 01:23 Skuter , Gjilan

Piaggio NRG Power 2010 49 cc

590 EUR

Viti: 2010
10 Sht 13:47 Skuter , Gjakovë

shitet ndrrohet

70 EUR Price Reduced

29 Qer 17:24 Skuter , Prishtinë

Piaggio NRG 50cc

1 100 EUR

Viti: 2007
16 Maj 14:45 Skuter , Prizren

Piaggio NRG 50cc 2017

1 300 EUR

Viti: 2017
25 Mar 15:44 Skuter , Prizren

Piaggio NRG - 2017

1 850 EUR

Viti: 2017
25 Jan 12:19 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prizren

Skuter 49 cc

500 EUR

Viti: 2003
02 Nën 14:23 Skuter , Pejë

Skuter Piaggio 50cc nga zvicra me dogan pagume

450 EUR

Viti: 2003
18 Tet 12:04 Skuter , Therandë

Piaggio NGR

Viti: 2004

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Piaggio NRG | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione