Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Piaggio | X9

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Piaggio X9 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

26 Mar 13:08 Skuter , Vushtrri

Piaggio x9 500cc ��

1 399 EUR

23 Mar 16:03 Skuter , Gjakovë

Piaggio x9

2 300 EUR

20 Mar 05:16 Skuter , Gjakovë

Piaggio

20 Mar 01:33 Skuter , Ferizaj

motoçiklet

17 Mar 20:40 Skuter , Ferizaj

Piaggio x9 250 cc

1 400 EUR

28 Shk 21:42 Skuter , Ferizaj

Piaggio x8

1 EUR

25 Shk 10:17 Skuter , Gjilan

Piaggo i ardhur nga zvicrra veq me 27 mi tkalume

2 200 EUR

28 Tet 09:56 Skuter , Gjilan

Skuter

123 EUR

26 Tet 00:49 Skuter , Gjilan

Grand skuter

650 EUR

28 Sht 14:04 Skuter , Prishtinë

X9 pjes

5 EUR

Viti: 2003
27 Sht 23:35 Skuter , Prishtinë

Piaggio x9 500cc

1 800 EUR

Viti: 2002
07 Sht 23:17 Skuter , Prishtinë

Shitet

1 300 EUR

Viti: 2000
29 Gush 18:46 Skuter , Gjilan

Piaggio x9 125 i regjistruar

1 250 EUR Price Reduced

Viti: 2006
26 Gush 19:14 Skuter , Ferizaj

skuter piaggio

1 300 EUR

Viti: 2016
17 Gush 10:13 Skuter , Prishtinë

piaggo X9

730 EUR

Viti: 2001
16 Gush 17:51 Skuter , Gjilan

Piaggio x9 125 cc pr pjes

350 EUR

Viti: 2007
11 Gush 00:41 Skuter , Prishtinë

Piagio x10

3 500 EUR

Viti: 2013
25 Korr 18:14 Skuter , Prishtinë

Piaggio

1 850 EUR

Viti: 2004
13 Korr 13:52 Skuter , Prishtinë

Piaggo X9 125cc

750 EUR

Viti: 2001
29 Qer 14:55 Skuter , Vushtrri

Piagjio x8

650 EUR

Viti: 2008
26 Qer 04:10 Skuter , Vushtrri

Piagjio x8

650 EUR

Viti: 2008
25 Qer 22:32 Skuter , Vushtrri

Piaggio x8

650 EUR

Viti: 2008
23 Qer 21:13 Skuter , Prizren

Piago x9 250kb

1 700 EUR

Viti: 2007
14 Qer 17:19 Skuter , Rahovec

Shitet piaggio x9

1 700 EUR

Viti: 2006
11 Qer 20:43 Skuter , Prishtinë

Piaggio X9 125cc

750 EUR

Viti: 2001
22 Maj 15:40 Skuter , Gjilan

Piaggio x9 500cc

1 700 EUR

Viti: 2004
12 Maj 08:25 Skuter , Ferizaj

Shitet PIAGGIO 125cc x9 me dokumenta

1 350 EUR

Viti: 2006
12 Maj 08:25 Skuter , Ferizaj

Shitet PIAGGIO 125cc me dokumenta

1 200 EUR

Viti: 2005
09 Maj 21:45 Skuter , Ferizaj

Skuter piagio x9

899 EUR

Viti: 2002
04 Maj 22:11 Skuter , Ferizaj

Piagio x9

899 EUR

Viti: 2001
16 Pri 10:49 Skuter , Prishtinë

Piaggio X9

900 EUR

Viti: 2001
26 Mar 13:40 Skuter , Gjilan

Paggio x9

1 400 EUR

Viti: 2004
21 Shk 00:18 Skuter , Prizren

Skuter Piagio X9 500CC

Viti: 2007
06 Jan 10:43 Skuter , Gjilan

Skuter

1 200 EUR

Viti: 2007
10 Gush 15:01 Skuter , Fushë Kosovë

piaggo x9

1 200 EUR

Viti: 2000
30 Korr 17:44 Skuter , Burim

Piaggio

3 000 EUR

Viti: 2002
15 Korr 11:12 Skuter , Therandë

SHITET PIAGGIO X9 500cc 2008 PER 2300euro i diskutueshem

2 300 EUR

Viti: 2008
13 Korr 13:51 Skuter , Prizren

shitet piagio 125 me dogan i sapo ardhur ngazvicra

1 450 EUR

Viti: 2012
09 Qer 14:27 Skuter , Prizren

Shes motor 250c 2010

800 EUR

Viti: 2010
27 Maj 11:05 Skuter , Prishtinë

Piaggion x9 250cc

1 300 EUR

Viti: 2003
13 Maj 00:39 Skuter , Prishtinë

Piaggion x9 250cc

1 450 EUR

Viti: 2003
13 Maj 00:39 Skuter , Prishtinë

Piaggion x9 250cc

1 450 EUR

Viti: 2003
05 Maj 01:04 Skuter , Mitrovicë

shitet ose ndrrohet grand skuteri piaggio 250 cc

1 500 EUR

Viti: 2005
27 Pri 03:36 Skuter , Mitrovicë

shitet ose ndrrohet grand skuteri piaggio 250 cc

1 EUR

Viti: 2005
25 Pri 01:53 Skuter , Vushtrri

Piaggio x9

1 000 EUR

Viti: 2020
01 Pri 01:57 Skuter , Prishtinë

Piaggion x9 250cc

1 450 EUR

Viti: 2004
14 Mar 15:00 Sportiv , Prizren

Shes motorrin Piagoo 250cc

1 200 EUR

Viti: 2010

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Piaggio X9 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione