Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Polaris | Sportsman

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Polaris Sportsman | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

28 Nën 02:59 Sportiv , Pejë

Motorr i bores

15 EUR

23 Nën 02:58 Me katër rrota/ATV , Prishtinë

Polaris ATV 2017 570cc

6 000 EUR

09 Nën 22:22 Me katër rrota/ATV , Vushtrri

Polaris Sportsman 700cc

4 200 EUR

23 Gush 01:56 Me katër rrota/ATV , Prishtinë

Polaris sportsman 1000 cc

9 500 EUR

Viti: 2015
23 Gush 01:54 Me katër rrota/ATV , Prishtinë

Polaris sportaman 850 efi eps

7 800 EUR

Viti: 2013
30 Qer 11:26 Me katër rrota/ATV , Burim

Polaris 700

Viti: 2009
28 Maj 18:57 Me katër rrota/ATV , Deçan

Polaris 500

4 200 EUR

Viti: 2010
16 Pri 19:39 Me katër rrota/ATV , Vushtrri

Polaris sportsman 500cc

4 500 EUR

Viti: 2009
16 Pri 19:29 Me katër rrota/ATV , Vushtrri

Polaris 500cc ne shitje

4 500 EUR

Viti: 2009
29 Mar 00:02 Sportiv , Burim

2021 Polaris Industries RZR XP 1000

800 EUR

Viti: 2021
28 Mar 23:58 Sportiv , Dragash

2019 Polaris RZR XP 4 Turbo S

Viti: 2019
28 Mar 23:53 Sportiv , Fushë Kosovë

2017 Polaris Slingshot SL

Viti: 2017
28 Mar 23:46 Sportiv , Dragash

2016 Polaris Slingshot

Viti: 2016
28 Mar 23:41 Sportiv , Ferizaj

2021 Polaris SL

Viti: 2021
28 Mar 23:39 Sportiv , Gjakovë

2021 Polaris Slingshot S

Viti: 2021
28 Mar 23:36 Sportiv , Ferizaj

2018 Polaris SLINGSHOT SL

800 EUR

Viti: 2018
20 Mar 17:52 Me katër rrota/ATV , Gjakovë

Baggy 250kubik

Viti: 2012
19 Gush 01:02 Me katër rrota/ATV , Lipjan

shes

6 000 EUR

Viti: 2005
25 Maj 17:52 Me katër rrota/ATV , Prishtinë

Polaris Sportsman 850 cc

7 800 EUR

Viti: 2009
28 Mar 13:54 Me katër rrota/ATV , Mitrovicë

ATV POLARIS SPORTSMAN 500cc

5 000 EUR

Viti: 2008
27 Mar 23:13 Me katër rrota/ATV , Mitrovicë

polaris sportsman 500cc

5 000 EUR

Viti: 2008
15 Dhj 14:06 Me katër rrota/ATV , Prishtinë

Shes Atv Polaris 850cc

6 000 EUR

Viti: 2011
22 Tet 19:47 Të tjera , Deçan

Shitet Motosaja

2 550 EUR

Viti: 2000
01 Korr 17:19 Me katër rrota/ATV , Pejë

Motorr Polaris

Viti: 2009
21 Pri 16:31 Touring , Deçan

Shifter motosaja

2 500 EUR

Viti: 2002
29 Jan 17:57 Motoçikleta (mbi 50cc) , Pejë

Polaris pro rmk 155

Viti: 2015
08 Tet 09:08 Sportiv , Prizren

Shiten bicikletat

150 EUR

Viti: 2019
12 Gush 16:32 Me katër rrota/ATV , Dragash

Polaris

4 200 EUR

Viti: 2010
22 Korr 21:29 Me katër rrota/ATV , Vushtrri

Motor me 4 rrota

9 600 EUR

Viti: 2012
28 Maj 19:43 Touring , Ferizaj

Mottorr bore 550 Cc

Viti: 2008
26 Jan 23:00 Me katër rrota/ATV , Malishevë

Motorr

2 500 EUR

Viti: 2005
23 Dhj 20:05 Me katër rrota/ATV , Vushtrri

Shitet motorr me 4 rrota (500kubik)

6 000 EUR

Viti: 2010
15 Mar 16:59 Sportiv , Viti

biciklet sportive

200 EUR

Viti: 2016
07 Tet 17:40 Skuter , Deçan

Auto trans

699 EUR

Viti: 2006

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Polaris Sportsman | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione