Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Polaris Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Motoçikleta (mbi 50cc) , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Polaris | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

04 Qer 23:03 Me katër rrota/ATV  ·  Polaris  ·  Sportsman  ·  Ferizaj

Polaris Sportsman XP1000 HighLifter

14 000 EUR

18 Pri 12:17 Të tjera  ·  Polaris  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Polaris 163 Pro RMK 800cc

8 500 EUR Price Reduced

15 Pri 12:22 Të tjera  ·  Polaris  ·  Sportsman  ·  Vushtrri

SHITET Polaris sportsman 1000, 2022

14 Pri 23:42 Me katër rrota/ATV  ·  Polaris  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Polaris Sportsman SP

14 000 EUR

14 Pri 23:34 Me katër rrota/ATV  ·  Polaris  ·  Sportsman  ·  Vushtrri

Polaris 850 EFI Sportman

8 000 EUR

25 Mar 13:03 Me katër rrota/ATV  ·  Polaris  ·  Model Tjeter  ·  Deçan

Polaris motorr i bores

9 200 EUR

14 Mar 01:53 Me katër rrota/ATV  ·  Polaris  ·  Sportsman  ·  Prishtinë

Polaris 850xp sportsman

8 200 EUR

12 Shk 11:05 Me katër rrota/ATV  ·  Polaris  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

����Polaris Sportman 570 Touring

8 900 EUR

10 Shk 13:47 Të tjera  ·  Polaris  ·  Model Tjeter  ·  Deçan

Polaris 800 RMK

01 Shk 12:27 Me katër rrota/ATV  ·  Polaris  ·  Sportsman  ·  Kaçanik

Shitet

13 700 EUR

24 Jan 20:14 Kros/Enduro  ·  Polaris  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Shiten protektorat

65 EUR

20 Jan 14:27 Të tjera  ·  Polaris  ·  Model Tjeter  ·  Burim

Polaris 500cc

2 200 EUR

18 Jan 05:06 Me katër rrota/ATV  ·  Polaris  ·  Sportsman  ·  Gjakovë

polaris sportsman 800 supergjendje RKS

8 500 EUR

31 Dhj 10:44 Me katër rrota/ATV  ·  Polaris  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Polaris Sportsman XP1000 Highlifter

14 500 EUR

31 Dhj 00:21 Me katër rrota/ATV  ·  Polaris  ·  Sportsman  ·  Prishtinë

Polaris Sportsman 850 cc

11 999 EUR Price Reduced

05 Dhj 13:18 Sportiv  ·  Polaris  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Polaris SKS 850

14 500 EUR

27 Nën 11:05 Me katër rrota/ATV  ·  Polaris  ·  Sportsman  ·  Gjakovë

polaris haigtlifter

1 EUR

23 Nën 11:38 Të tjera  ·  Polaris  ·  Model Tjeter  ·  Burim

Polaris 750cc 2010

6 666 EUR

20 Nën 23:07 Me katër rrota/ATV  ·  Polaris  ·  Sportsman  ·  Prishtinë

10000

10 000 EUR

20 Nën 22:31 Me katër rrota/ATV  ·  Polaris  ·  Sportsman  ·  Vushtrri

polaris sportsman

9 200 EUR

03 Nën 11:01 Me katër rrota/ATV  ·  Polaris  ·  Sportsman  ·  Kaçanik

Polaris 2016

10 500 EUR

29 Tet 17:48 Me katër rrota/ATV  ·  Polaris  ·  Sportsman  ·  Prishtinë

Polaris sportsman 850 cc

13 500 EUR

10 Tet 15:48 Me katër rrota/ATV  ·  Polaris  ·  Sportsman  ·  Prishtinë

Shes urgjent Polaris 550cc

4 950 EUR

04 Sht 15:55 Me katër rrota/ATV  ·  Polaris  ·  Sportsman  ·  Kastriot

2017 POLARIS SPORTSMAN 570

3 820 EUR

28 Gush 01:44 Me katër rrota/ATV  ·  Polaris  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Polaris Scrambler 1000xp S

17 500 EUR

25 Gush 10:34 Me katër rrota/ATV  ·  Polaris  ·  Sportsman  ·  Gjakovë

2018 Polaris Sportsman 450 H.O. Recreation

3 500 EUR

23 Gush 02:17 Me katër rrota/ATV  ·  Polaris  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Polaris scrambler 850 cc

11 000 EUR

22 Gush 13:58 Me katër rrota/ATV  ·  Polaris  ·  Predator  ·  Mitrovicë

Polaris Predator Troylee 500cc

4 000 EUR

03 Gush 14:32 Me katër rrota/ATV  ·  Polaris  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Polaris sportman 700 cc

5 700 EUR

25 Korr 01:09 Me katër rrota/ATV  ·  Polaris  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Polaris

13 000 EUR

15 Korr 10:29 Të tjera  ·  Polaris  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

bicikell

45 EUR Price Reduced

30 Qer 01:48 Me katër rrota/ATV  ·  Polaris  ·  Sportsman  ·  Gjakovë

Polaris sportsman 800cc efi twin

1 EUR

24 Qer 11:43 Me katër rrota/ATV  ·  Polaris  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

polaris sportsman xp 1000s

17 000 EUR

05 Qer 11:42 Me katër rrota/ATV  ·  Polaris  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Polaris Scrambler S 1000 cc

16 900 EUR

15 Pri 21:20 Me katër rrota/ATV  ·  Polaris  ·  Sportsman  ·  Kaçanik

Motor Polaris

11 000 EUR

02 Pri 15:36 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Polaris  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Polaris Sportsman Xp1000

1 EUR

29 Mar 19:22 Me katër rrota/ATV  ·  Polaris  ·  Model Tjeter  ·  Vushtrri

Polaris scrambler 1000cc

14 700 EUR

13 Shk 09:51 Sportiv  ·  Polaris  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Polaris

6 990 EUR

13 Shk 09:49 Terren/Offroad  ·  Polaris  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Polaris motor bore

6 700 EUR

27 Jan 22:01 Me katër rrota/ATV  ·  Polaris  ·  Sportsman  ·  Burim

Gusenicat per ATV bajn dhe per gjipa

2 EUR

17 Dhj 16:33 Me katër rrota/ATV  ·  Polaris  ·  Sportsman  ·  Prishtinë

Polaris sportsman 1000 cc

9 800 EUR

28 Nën 22:55 Me katër rrota/ATV  ·  Polaris  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

2013 Polaris Asault 800

7 300 EUR

28 Nën 19:54 Të tjera  ·  Polaris  ·  Model Tjeter  ·  Vushtrri

❄️SHITET❄️Polaris 500 XC SP❄️

3 500 EUR

28 Nën 02:59 Sportiv  ·  Polaris  ·  Sportsman  ·  Pejë

Motorr i bores

15 EUR

23 Nën 02:58 Me katër rrota/ATV  ·  Polaris  ·  Sportsman  ·  Prishtinë

Polaris ATV 2017 570cc

6 000 EUR

17 Nën 00:28 Me katër rrota/ATV  ·  Polaris  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Polaris scrambler 1000xpS

17 499 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Polaris | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione