Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Quadro | Model Tjeter

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Quadro Model Tjeter | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

21 Shk 20:55 Kros/Enduro , Klinë

skuter 150 Cc

1 EUR

Viti: 2010
12 Dhj 03:49 Me katër rrota/ATV , Viti

motor 4rrota

1 000 EUR

Viti: 2009
26 Sht 19:31 Me katër rrota/ATV , Besianë

Motorr

Viti: 2010
26 Korr 18:23 Të tjera , Prishtinë

Motorr per femij me kater rrota

200 EUR

Viti: 2009
14 Maj 19:51 Sportiv , Drenas

Biciklet

100 EUR

Viti: 2020
21 Pri 14:00 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prizren

ATV 250 cc nderrohet me Xhip

2 EUR

Viti: 2012
25 Mar 12:58 Të tjera , Skenderaj

Quadix Stels

1 500 EUR

Viti: 2012
23 Jan 20:26 Të tjera , Prishtinë

Quadix Stels ATV

1 500 EUR

Viti: 2013
23 Jan 20:17 Të tjera , Shtërpcë

Quadix Stels ATV 850

1 500 EUR

Viti: 2013
10 Dhj 19:38 Me katër rrota/ATV , Prishtinë

ATV

470 EUR

Viti: 2015
16 Nën 10:17 Të tjera , Kaçanik

Quad Stels ATV 850

1 500 EUR

Viti: 2013
10 Pri 23:54 Motoçikleta (mbi 50cc) , Gjakovë

Spy Racing 349 cm3

6 500 EUR Price Reduced

Viti: 2014
03 Sht 21:33 Të tjera , Gjilan

Motor

1 100 EUR

Viti: 2018
23 Korr 13:21 Me katër rrota/ATV , Gjilan

Shites motorin

12 000 EUR

Viti: 2017
07 Dhj 09:12 Skuter , Gjilan

mondial 150cc ndrrim

200 EUR

Viti: 2007
29 Sht 14:15 Skuter , Gjakovë

Mundsi Ndrrimi

280 EUR

Viti: 2005
14 Korr 12:38 Motoçikleta (mbi 50cc) , Klinë

Atv quad 110cc

490 EUR

Viti: 2010
30 Qer 20:01 Motoçikleta (mbi 50cc) , Gjilan

shitet motorri atv ose bej n'drrim me kros

1 100 EUR

Viti: 2009
13 Qer 21:24 Skuter , Lipjan

shitet skuteri Qingiq Urgjent

90 EUR Price Reduced

Viti: 2010

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Quadro Model Tjeter | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione