Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Shineray | PANTHER

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Shineray PANTHER | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

23 Mar 11:22 Kros/Enduro , Prishtinë

shes urgjent

350 EUR

22 Mar 16:39 Kros/Enduro , Prishtinë

shes urgjeent

500 EUR

06 Nën 12:42 Me katër rrota/ATV , Gjilan

Shitet ATV 250CC

850 EUR

09 Tet 19:11 Terren/Offroad , Gjakovë

Shineray 250cc

Viti: 2020
23 Gush 13:35 Kros/Enduro , Lipjan

Shitet motorri i ri

1 450 EUR

Viti: 2020
06 Korr 21:17 Kros/Enduro , Lipjan

Shitet motorri thuajse i ri

1 449 EUR

Viti: 2020
05 Korr 22:11 Me katër rrota/ATV , Gjilan

Motorr me 4 rrota

1 600 EUR

Viti: 2018
21 Qer 21:20 Terren/Offroad , Lipjan

Shitet motorri thuajse i ri

1 400 EUR

Viti: 2020
21 Qer 18:12 Kros/Enduro , Lipjan

Shitet motorri i ri

1 400 EUR

Viti: 2020
26 Maj 23:53 Me katër rrota/ATV , Lipjan

shitet Atv

Viti: 2019
27 Nën 16:46 Me katër rrota/ATV , Besianë

Motorr me 4 rrotë

2 500 EUR

Viti: 2014
05 Nën 16:55 Me katër rrota/ATV , Besianë

Motorr me 4 rrotë

2 500 EUR

Viti: 2015
16 Korr 21:53 Kros/Enduro , Ferizaj

shitet gjendja perfekte 250 cc

1 600 EUR

Viti: 2019
15 Pri 14:09 Sportiv , Gjilan

Bicikëll

160 EUR

Viti: 2020
20 Jan 15:36 Me katër rrota/ATV , Ferizaj

Motorr 4rrotsh

2 000 EUR

Viti: 2010
07 Tet 13:04 Shitorja Me katër rrota/ATV , Drenas

ATV 250cc 2020

Viti: 2020
05 Korr 21:40 Me katër rrota/ATV , Burim

Motorr me 4rrota(ATV)

850 EUR

Viti: 2002
30 Gush 18:54 Kros/Enduro , Pejë

kross

Viti: 2018
02 Korr 20:28 Me katër rrota/ATV , Malishevë

Motorr 4 rrotë

Viti: 2012
26 Pri 21:10 Me katër rrota/ATV , Kaçanik

Motorr 4 rrotsh

1 250 EUR

Viti: 2014
20 Pri 21:42 Sportiv , Pejë

motoqiklet me 3 rrots

1 700 EUR

Viti: 2016
25 Shk 19:29 Me katër rrota/ATV , Ferizaj

motorr

Viti: 2004
06 Jan 11:41 Kros/Enduro , Therandë

Atv 200 cc

500 EUR

Viti: 2008
30 Sht 19:55 Me katër rrota/ATV , Besianë

Motorr Atv 250

550 EUR

Viti: 2008
16 Sht 22:59 Të tjera , Pejë

Biciklet Shimano

Viti: 2011
09 Gush 18:43 Me katër rrota/ATV , Dardanë

motor me 4 rrota

2 000 EUR

Viti: 2005
28 Gush 19:58 Me katër rrota/ATV , Therandë

Atv 200 cc

Viti: 2008
17 Mar 10:44 Skuter , Prishtinë

shes

1 265 EUR

Viti: 2015

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Shineray PANTHER | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione