Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Suzuki | DT

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Suzuki DT | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

26 Sht 13:14 Terren/Offroad , Ferizaj

Shitet krosi 125 dt

700 EUR

Viti: 1990
16 Maj 11:58 Kros/Enduro , Lipjan

Shitet full kros 125 cc me dokumeta ks

850 EUR

Viti: 1990
09 Pri 23:24 Kros/Enduro , Vushtrri

Kross 125cc

600 EUR

Viti: 2000
27 Mar 21:51 Kros/Enduro , Vushtrri

Shitet krossi

Viti: 2000
14 Dhj 10:59 Kros/Enduro , Ferizaj

shitet

950 EUR

Viti: 1992
19 Gush 19:44 Kros/Enduro , Prishtinë

Suzuki 125cc

400 EUR

Viti: 1990
09 Korr 00:12 Sportiv , Ferizaj

suzuki 600cc

1 200 EUR

09 Qer 10:46 Kros/Enduro , Skenderaj

Shes suzuki 125c

Viti: 1995
03 Qer 14:27 Skuter , Prishtinë

shitet Wuyang 110

550 EUR

Viti: 2018
25 Pri 10:52 Kros/Enduro , Ferizaj

Suzuki

950 EUR

Viti: 1990
13 Pri 20:09 Kros/Enduro , Ferizaj

Suzuki 650

900 EUR

Viti: 1996
14 Mar 23:20 Kros/Enduro , Ferizaj

Suzuki

200 EUR

Viti: 1993
19 Nën 19:29 Kros/Enduro , Klinë

Suzuki

550 EUR

Viti: 2020
18 Nën 20:08 Kros/Enduro , Klinë

Suzuki

550 EUR

Viti: 2020
17 Nën 17:34 Kros/Enduro , Klinë

Suzuki kross

550 EUR

Viti: 2020
16 Nën 23:51 Kros/Enduro , Klinë

Suzuki

550 EUR

Viti: 2020
04 Nën 17:16 Kros/Enduro , Therandë

Motorr Suzuki

950 EUR

Viti: 1993
02 Tet 19:27 Kros/Enduro , Klinë

Suzuki

700 EUR

Viti: 2020
30 Sht 10:47 Chopper/Coustom , Ferizaj

Shitet

900 EUR

Viti: 2003
01 Gush 20:26 Skuter , Deçan

Suzuki 125 ����

2 EUR Price Reduced

Viti: 2001
29 Korr 09:14 Kros/Enduro , Gjakovë

suzuki

1 200 EUR

Viti: 2000
15 Korr 14:16 Kros/Enduro , Prizren

Motorr

450 EUR

Viti: 2010
07 Jan 20:08 Kros/Enduro , Lipjan

Kros

Viti: 1995
06 Dhj 11:00 Kros/Enduro , Lipjan

Suzuki

Viti: 1995
28 Nën 12:12 Kros/Enduro , Drenas

Ndrrim me vetur edhe pa dogan

Viti: 1990
22 Nën 12:30 Kros/Enduro , Lipjan

Shitet

Viti: 1994
07 Nën 11:38 Kros/Enduro , Lipjan

Suzuki

Viti: 1995
03 Korr 02:02 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prishtinë

ushit flm merrjep 500euro

600 EUR

Viti: 2019
26 Korr 16:57 Të tjera , Burim

2 Suzuki 125cc

400 EUR Price Reduced

Viti: 1990
12 Qer 23:03 Kros/Enduro , Shtime

suzuki

380 EUR

Viti: 2005
13 Shk 13:18 Kros/Enduro , Ferizaj

Kros

350 EUR

Viti: 2005
31 Jan 16:47 Kros/Enduro , Kaçanik

Kros

350 EUR

Viti: 2002
31 Jan 16:47 Kros/Enduro , Gjilan

Motorr kros

350 EUR

Viti: 2002
31 Jan 16:47 Kros/Enduro , Ferizaj

Motorr kros n gjendje perfekte

350 EUR

Viti: 2002
01 Tet 20:58 Kros/Enduro , Therandë

Suzuki 125 cc

550 EUR

Viti: 2000
27 Sht 08:53 Motoçikleta (mbi 50cc) , Rahovec

Shitet krosi suzuki

300 EUR

Viti: 2002
01 Gush 07:09 Të tjera , Gjakovë

motoqiklet

250 EUR

Viti: 1989
03 Korr 10:58 Sportiv , Prizren

Suzuki 125 turbo

350 EUR

Viti: 2000
21 Qer 15:46 Kros/Enduro , Prishtinë

suzuki 125bdr

400 EUR

Viti: 1999
23 Pri 15:54 Kros/Enduro , Gjakovë

Shes motorrin

Viti: 1994
04 Pri 19:53 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prishtinë

Suzuki boberi 750cc extra i modifikuar

1 800 EUR

Viti: 1983
03 Pri 16:08 Motoçikleta (mbi 50cc) , Shtime

skuter

570 EUR

Viti: 1999
21 Mar 20:40 Kros/Enduro , Rahovec

Kros

600 EUR

Viti: 1998
03 Mar 18:18 Motoçikleta (mbi 50cc) , Pejë

Suzuki 125cc

350 EUR

Viti: 2000
18 Shk 03:54 Sportiv , Prizren

Suzuki 125 turbo

600 EUR

Viti: 1996
17 Shk 20:09 Kros/Enduro , Gjilan

Kros Suzuki tsr125 cc i po sa ardhur nga zvicrra

Viti: 1997
14 Shk 20:59 Motoçikleta (mbi 50cc) , Klinë

Suzuki 125cc

350 EUR

Viti: 2000
26 Nën 12:18 Kros/Enduro , Ferizaj

SUZUKI 125 Cc

1 000 EUR

Viti: 2000
10 Tet 17:48 Kros/Enduro , Shtime

Shes motorrin ne gjendje prefkete

270 EUR

Viti: 1996

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Suzuki DT | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione