Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Suzuki | GSX-R

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Suzuki GSX-R | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 16:22 Sportiv , Prizren

Suzuki GSX-F 750cc

1 500 EUR

04 Shk 23:22 Sportiv , Ferizaj

Suzuki GSX-R 750Cc

4 200 EUR

30 Dhj 21:26 Sportiv , Prishtinë

Suzuki gsx-r 600cc

1 800 EUR

22 Dhj 23:10 Sportiv , Pejë

Suzuki gsx 1000R

3 200 EUR

21 Dhj 14:25 Sportiv , Rahovec

SUZUKI GSX-R 1000cc

3 100 EUR

06 Dhj 02:43 Sportiv , Prishtinë

suzuki k9

01 Nën 13:56 Sportiv , Gjilan

Shitet super suzukii

3 300 EUR

07 Tet 13:18 Sportiv , Prishtinë

Gsx-r

1 700 EUR

Viti: 2004
26 Gush 16:26 Sportiv , Prishtinë

SUZUKI GSX-R 1000cc

10 EUR

Viti: 2004
19 Gush 08:54 Sportiv , Viti

Shitet Suzuki

2 500 EUR

Viti: 2014
09 Gush 08:41 Sportiv , Gjakovë

Shitet suzuki gsxr 600 k1

2 000 EUR

Viti: 2001
07 Gush 15:12 Sportiv , Ferizaj

Suzuki gsx-R 600

2 700 EUR Price Reduced

Viti: 2000
03 Gush 23:35 Sportiv , Rahovec

SUZUKI GSX-R 1000cc

3 100 EUR

Viti: 2004
27 Korr 15:13 Sportiv , Lipjan

Suzuki gsxr 600 k6

4 700 EUR

Viti: 2006
26 Korr 17:40 Sportiv , Gjakovë

shitet suzuki gsxr

5 300 EUR

Viti: 2007
25 Korr 15:13 Sportiv , Rahovec

SUZUKI GSX-R 1000cc

3 300 EUR

Viti: 2004
24 Korr 18:26 Sportiv , Viti

Shitet Motorri

Viti: 2003
05 Korr 12:59 Sportiv , Gjilan

Suzuki gsxr 650

3 800 EUR

Viti: 2006
01 Korr 23:45 Sportiv , Prishtinë

SUZUKI GSX-R 1000cc

3 200 EUR

Viti: 2005
27 Qer 19:17 Sportiv , Rahovec

SUZUKI GSX-R 1000cc

3 200 EUR

Viti: 2004
26 Qer 20:04 Sportiv , Gjakovë

Suzuki 750 gsx-r

Viti: 2009
23 Qer 14:07 Sportiv , Mitrovicë

Suzuki k8

4 EUR Price Reduced

Viti: 2008
14 Qer 11:48 Sportiv , Prishtinë

Suzuki 750cc

Viti: 2005
07 Qer 13:30 Sportiv , Rahovec

SUZUKI GSX-R 1000cc

3 200 EUR

Viti: 2004
21 Maj 16:22 Sportiv , Dragash

Shes Suzuki GSX-R 1100F

1 150 EUR

Viti: 1996
16 Maj 20:44 Sportiv , Ferizaj

Suzuki GSX R1000 -SHITET-NDRROHET

Viti: 2004
07 Maj 21:28 Sportiv , Gjakovë

SUZUKI GSX-R 1000cc

3 200 EUR

Viti: 2005
27 Pri 23:10 Sportiv , Besianë

SUZUKI

Viti: 2007
26 Pri 15:19 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prizren

Motoqiklete

2 500 EUR

Viti: 2006
26 Pri 10:28 Sportiv , Gjakovë

SUZUKI GSX-R 1000cc

3 200 EUR

Viti: 2005
21 Pri 10:55 Sportiv , Prishtinë

SUZUKI GSX-R 1000cc

3 200 EUR

Viti: 2006
19 Pri 08:49 Sportiv , Ferizaj

SUZUKI GSX-R

3 200 EUR

Viti: 2006
19 Pri 01:40 Sportiv , Shtime

shes

5 300 EUR

Viti: 2010
16 Pri 14:33 Sportiv , Rahovec

SUZUKI GSX-R

3 200 EUR

Viti: 2006
16 Pri 12:14 Sportiv , Prishtinë

Suzuki GSXR 900 R

15 EUR

Viti: 1997
01 Pri 22:48 Sportiv , Lipjan

Suzuki GSX-600R

1 900 EUR

21 Mar 04:58 Sportiv , Prishtinë

suzuki

Viti: 2009
15 Mar 06:48 Sportiv , Gjakovë

Suzuki GSX-600F

1 200 EUR

Viti: 1993
06 Mar 11:39 Sportiv , Deçan

Shitet Motorri

4 500 EUR

Viti: 2003
25 Shk 00:47 Sportiv , Besianë

SUZUKI GSXR

Viti: 2007
13 Shk 17:42 Sportiv , Prishtinë

Suzuki GS-XR1000cc

3 200 EUR

Viti: 2006
14 Nën 16:42 Sportiv , Malishevë

Suzuki Gsx-R 750 cc

3 EUR

Viti: 2001
29 Tet 12:41 Sportiv , Ferizaj

Suzuki GSX-R 1000cc !?? Ose ndrrohet

1 EUR

Viti: 2004
27 Tet 17:12 Sportiv , Lipjan

Suzuki GSX-6R

2 100 EUR

Viti: 2001
23 Sht 12:58 Sportiv , Prishtinë

Suzuki GSX-R

3 500 EUR

Viti: 2005
12 Sht 19:03 Sportiv , Gjilan

Suzuki gsxr600 rks

4 500 EUR

Viti: 2009
15 Gush 14:16 Sportiv , Prizren

Suzuki

18 000 EUR

Viti: 2016

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Suzuki GSX-R | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione