Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha | TDM 850 TOURING

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha TDM 850 TOURING | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 01:58 Touring , Prishtinë

Yamaha TDM 850

1 300 EUR

01 Dhj 13:11 Touring , Therandë

Shitet Yamaha

1 550 EUR

18 Qer 22:11 Touring , Prishtinë

Tdm 850

1 300 EUR

Viti: 1995
22 Maj 21:55 Touring , Gjakovë

Yamaha TDM 850 touring

2 900 EUR

Viti: 1993
28 Mar 19:18 Sportiv , Drenas

SHITET YAMAHA 850 TOURING

Viti: 1994
03 Shk 23:43 Kros/Enduro , Ferizaj

yamaha tdm 850 twin

1 000 EUR

Viti: 1996
14 Sht 16:16 Touring , Prizren

Yamaha TDM 850

1 665 EUR Price Reduced

Viti: 2000
13 Sht 22:45 Touring , Prizren

Yamaha TDM 850cc

1 850 EUR

Viti: 2000
08 Qer 12:48 Touring , Prishtinë

Shitet Yamaha TDM850

1 100 EUR

Viti: 1994
26 Shk 18:17 Sportiv , Kastriot

Shitet yamaha 850 cc radilicen defekt

550 EUR

Viti: 1992
25 Tet 15:11 Kros/Enduro , Malishevë

Yamaha tdm 850cc Twin touring

1 200 EUR Price Reduced

Viti: 1993
05 Korr 01:09 Touring , Shtime

yamaha tdm 900

1 000 EUR

Viti: 2000
19 Qer 11:55 Kros/Enduro , Prizren

Motor Yamaha 850cc

1 400 EUR

Viti: 1994
23 Maj 17:46 Kros/Enduro , Malishevë

yamaha TDM 850cc

1 800 EUR

Viti: 1992
23 Shk 20:57 Kros/Enduro , Prizren

Yamaha 850 cc

1 550 EUR

Viti: 1993
20 Qer 13:57 Sportiv , Pejë

Yamaha 850TDM Twin turbo

1 450 EUR

Viti: 2000
10 Mar 15:54 Sportiv , Burim

Motorr YAMAHA

950 EUR

Viti: 1991
03 Sht 18:32 Touring , Therandë

Shitet Yamaha tdm 850 cc

Viti: 2001
19 Gush 22:48 Kros/Enduro , Prizren

Shitet yamah tdm 850

1 200 EUR

Viti: 1989
08 Gush 13:07 Të tjera , Dardanë

Motorr Yamaha Tdm 850

2 500 EUR

Viti: 1993
17 Korr 10:00 Kros/Enduro , Therandë

Shitet

Viti: 1996
15 Maj 18:44 Sportiv , Prizren

shes yamaha tdm 850

Viti: 2003
18 Mar 20:36 Kros/Enduro , Prizren

Shitet yamaha tdm 850

1 300 EUR

Viti: 1998
25 Qer 18:18 Kros/Enduro , Leposaviq

YAMAHA TDM 850

1 299 EUR

Viti: 1996
25 Qer 14:54 Touring , Drenas

Yamaha tdm 850cc

1 300 EUR

Viti: 1995
25 Shk 08:53 Touring , Pejë

Shitet yamaha 850 cc

1 500 EUR

Viti: 1993
03 Jan 21:17 Sportiv , Shtime

Shitet yamaha tdm 850cc ndrim opel Vectra

900 EUR Price Reduced

Viti: 1993
01 Tet 19:53 Sportiv , Gjakovë

Shitet motorrj shum i mir

Viti: 1992
21 Sht 14:20 Sportiv , Gjakovë

Yamaha 3V 850cc

Viti: 1992
16 Gush 19:27 Të tjera , Kastriot

yamaha 850kubik

600 EUR

Viti: 1996
30 Maj 20:11 Touring , Artanë

Shitet Motorri Yamaha.

1 000 EUR

Viti: 1996
13 Maj 18:53 Sportiv , Gjilan

Yamaha

880 EUR

Viti: 1993
07 Pri 13:56 Touring , Prishtinë

Yamaha TDM850 Touring- U SHIIIT

850 EUR

Viti: 1996

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha TDM 850 TOURING | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione