Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha | YZ

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha YZ | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

28 Shk 09:55 Kros/Enduro , Burim

Kros

1 400 EUR

03 Mar 13:21 Kros/Enduro , Therandë

4 rrotsh -- full kros

11 EUR

Viti: 2010
10 Shk 18:45 Kros/Enduro , Pejë

Yamaha 80cc

650 EUR

Viti: 1995
13 Nën 14:35 Kros/Enduro , Mitrovicë

Yamaha Yz250cc full kross

2 300 EUR

Viti: 2009
03 Nën 10:20 Kros/Enduro , Mitrovicë

Yamaha YZ250f full Cross

2 300 EUR

Viti: 2008
17 Qer 20:24 Kros/Enduro , Besianë

Shitet fullcross yamaha yz 250cc

1 400 EUR

Viti: 2004
12 Qer 18:54 Kros/Enduro , Besianë

Shitete yamaha yz250cc full

1 500 EUR

Viti: 2004
11 Qer 19:23 Kros/Enduro , Besianë

Shitete yamaha yz250cc full

1 500 EUR

Viti: 2004
05 Qer 17:45 Kros/Enduro , Besianë

Shitet krosi yamaha yz 250cc fullcross

1 600 EUR

Viti: 2005
05 Qer 08:43 Kros/Enduro , Besianë

Shitet yamaha yz fullcross 250cc 2t

1 600 EUR

Viti: 2005
30 Pri 23:11 Kros/Enduro , Pejë

Uuuu shitttt

1 EUR

Viti: 2009
13 Mar 13:07 Kros/Enduro , Pejë

Ndrim Yamaha YZ 80cc

Viti: 1995
18 Jan 20:53 Skuter , Pejë

Yahmaha YZ

Viti: 2003
16 Dhj 20:46 Kros/Enduro , Deçan

Ndroj 85yz 1995 2t

Viti: 1995
11 Nën 17:01 Motoçikleta (mbi 50cc) , Burim

Shitet Full Krosi

Viti: 2010
10 Korr 23:13 Kros/Enduro , Prishtinë

Yamaha yz 125 cc full kros

900 EUR

Viti: 2000
10 Pri 00:31 Motoçikleta (mbi 50cc) , Therandë

u shit

Viti: 2012
02 Dhj 10:35 Kros/Enduro , Gjilan

Shitet ose ndrrohet me vetur

Viti: 2004
13 Sht 22:03 Me katër rrota/ATV , Prishtinë

Shitet Yamaha YXZ R1000

23 000 EUR

Viti: 2018
16 Gush 07:45 Kros/Enduro , Gjilan

Yzf 250

3 600 EUR

Viti: 2015
30 Korr 17:11 Kros/Enduro , Pejë

yamaha yzf 300 big bore athena

3 500 EUR

Viti: 2009
27 Qer 07:58 Kros/Enduro , Gjilan

Yamaha 250 full kros

Viti: 2012
23 Qer 11:38 Kros/Enduro , Gjilan

Yamaha 250 fullkros 2013

Viti: 2013
02 Pri 10:22 Kros/Enduro , Ferizaj

yamha yz 250

Viti: 2007
13 Tet 20:39 Kros/Enduro , Pejë

Shes full keosin

1 200 EUR

Viti: 1995
17 Qer 08:31 Kros/Enduro , Prizren

Kros YZ250

Viti: 2005
26 Maj 15:27 Kros/Enduro , Pejë

Yamaha Yz250 Fullcross

Viti: 2002
03 Pri 14:18 Kros/Enduro , Gjakovë

Yamaha 250yz full cross

1 000 EUR

Viti: 1996
01 Pri 08:56 Skuter , Dardanë

Skuter

330 EUR

Viti: 2008
22 Mar 21:43 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prizren

Yamaha 85 cc

700 EUR

Viti: 1995
12 Mar 21:44 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prishtinë

Yamaha

1 600 EUR Price Reduced

Viti: 1997
03 Mar 10:22 Sportiv , Pejë

genata yzf-r me dogan te pagume

1 700 EUR

Viti: 2012
12 Shk 15:56 Motoçikleta (mbi 50cc) , Gjilan

Yamaha YZ 250F

3 500 EUR

Viti: 2009
03 Dhj 22:02 Kros/Enduro , Shtime

Shitet Yamaha yz250 dy taksh

2 000 EUR

Viti: 2007
21 Nën 20:48 Motoçikleta (mbi 50cc) , Pejë

Yamaha yp 250cc

850 EUR

Viti: 1997
24 Tet 01:26 Kros/Enduro , Burim

Shiten teshta e krosit urgjend

Viti: 2015
05 Tet 13:36 Sportiv , Ferizaj

Shes yamaha full 250

1 200 EUR

Viti: 2001
26 Gush 17:18 Motoçikleta (mbi 50cc) , Pejë

Yamaha yp 250cc

850 EUR

Viti: 1997
08 Gush 17:44 Motoçikleta (mbi 50cc) , Pejë

Yamaha yp 250cc

950 EUR

Viti: 1997
31 Korr 16:14 Motoçikleta (mbi 50cc) , Pejë

Yamaha yp 250cc

950 EUR

Viti: 1997
31 Korr 00:54 Motoçikleta (mbi 50cc) , Pejë

Yamaha yp 250cc

950 EUR

Viti: 1997
30 Korr 22:41 Motoçikleta (mbi 50cc) , Pejë

Yamaha yp 250cc

950 EUR

Viti: 1997
24 Korr 14:50 Skuter , Viti

Yamaha 250

1 300 EUR

Viti: 1999
24 Korr 12:21 Skuter , Viti

Yamaha 250

1 300 EUR

Viti: 1999
03 Korr 10:37 Motoçikleta (mbi 50cc) , Mitrovicë

Yamaha 250cc

Viti: 2015
06 Qer 21:52 Motoçikleta (mbi 50cc) , Deçan

YAMAHA YZF 250

170 EUR

Viti: 2007
07 Maj 18:38 Motoçikleta (mbi 50cc) , Mitrovicë

Yamaha

2 250 EUR

Viti: 2009
07 Maj 00:04 Kros/Enduro , Pejë

Motorr cross kross 250cc

Viti: 1995
29 Pri 22:15 Sportiv , Deçan

Yamaha YZ. WR

300 EUR

Viti: 1995

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha YZ | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione