Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

bmw - Makina Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Burim

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe bmw , kategori , ose vendndodhje Burim , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj bmw Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Burim ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

23 Maj 13:46 Vetura  ·  BMW  ·  X3  ·  Burim

BMW X3 30D 258 PS X-LINE PANO X-DRIVE VITI 2016 “ME DOGAN” F

18 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Maj 19:05 Vetura  ·  BMW  ·  640  ·  Burim

��BLEJM VETURA BMW AUDI MERCEDES VW DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN

19 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Maj 18:18 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Burim

BLEJM VETURAT QE NUK I PERDORNI DEFEKT VW BMW AUDI MERCEDES

17 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Maj 21:06 Vetura  ·  BMW  ·  530  ·  Burim

Bmw 530. 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
06 Maj 11:28 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Burim

BLEJM vetura GJITH KOSOVEN DEFEKT PA DOGAN

7 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
28 Pri 12:15 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Burim

BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI DEFEKT AKSIDENT

15 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
27 Pri 15:26 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Burim

Distancera te BMW 6 copa

150 EUR

22 Pri 17:58 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Burim

Touareg

11 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Pri 04:31 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Burim

Fellne

14 Pri 20:19 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Arteon  ·  Burim

VW ARTEON 2.0TDI ELEGANCE

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Mar 19:22 Vetura  ·  Audi  ·  A2  ·  Burim

Blej Vetem BMW Rks Pa Dogan Defekt AuTo Center 24 h Online

2 300 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Mar 09:25 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Burim

��BLEJM VETURA GJITH KOSOVEN DEFEKT AKSIDENT

8 999 EUR

08 Mar 09:21 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Burim

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE DEFAKT DHE NREGULL

39 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
08 Mar 08:50 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Burim

AUTO.24.BLEJM VETURA DEFEKT PA DOGAN VW BMW AUDI

49 300 273 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 08:50 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Burim

BLEJM VETURA GJITH KOSOVEN DEFEK PA DOGAN

7 900 EUR

08 Mar 08:34 Vetura  ·  Audi  ·  A8  ·  Burim

❌AUTO-VETURA BLEJM VW BMW MERCEDES AUDI RANGE ROVER DEFEKT

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Mar 08:34 Vetura  ·  BMW  ·  330  ·  Burim

BLEJM VETURA ME DEFEKT PA DOGAN AKSIDENT

7 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
07 Mar 17:54 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Të tjera  ·  Burim

Branikat per BMW e60

27 Shk 12:06 Vetura  ·  BMW  ·  X3  ·  Burim

BMW X3 2.0X-DRIVE M-PACKET

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Shk 10:01 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Burim

Bmw 320d

46 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
16 Shk 18:27 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Të tjera  ·  Burim

Turbin per Bmw 530d E39

1 EUR

25 Jan 21:56 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Burim

Shiten Fellnet

170 EUR

15 Jan 20:52 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Burim

Golf 7.5 Facelift ne super gjendje

1 EUR

08 Dhj 20:00 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Sportiv  ·  BMW  ·  Model Tjeter  ·  Burim

Tesha per motor BMW

1 200 EUR

20 Nën 22:46 Vetura  ·  BMW  ·  525  ·  Burim

Shitet Bmw e39 525d

3 550 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Nën 04:40 Vetura  ·  BMW  ·  520  ·  Burim

BMW F10

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Tet 20:44 Vetura  ·  BMW  ·  530  ·  Burim

BMW

11 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Tet 12:03 Vetura  ·  BMW  ·  X4  ·  Burim

BMW X4 M40D

38 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Tet 11:15 Vetura  ·  BMW  ·  520  ·  Burim

Bmw 520

12 345 EUR

23 Tet 06:25 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Burim

Shitet ose Nderrohet

20 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
09 Tet 11:03 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Burim

Shitet x5 automatik 3.0

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Sht 14:53 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Të tjera  ·  Burim

Leda per bmw e60

12 Sht 10:50 Vetura  ·  BMW  ·  318  ·  Burim

Bmw 318i

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Sht 20:25 Vetura  ·  BMW  ·  318  ·  Burim

Bmw 318i

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Sht 07:59 Vetura  ·  BMW  ·  520  ·  Burim

Bmw 520

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Gush 20:47 Vetura  ·  BMW  ·  525  ·  Burim

BMW

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Gush 11:29 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Të tjera  ·  Burim

Vollani dhe shtopi BMW 1

90 EUR

20 Gush 18:44 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Burim

SHITET BMW 320D

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Gush 18:31 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Burim

Shitet kompjuteri per bmw 320

18 Gush 03:59 Vetura  ·  BMW  ·  X3  ·  Burim

Bmw 2017 X3 Xdrive20d

22 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Gush 03:59 Vetura  ·  BMW  ·  X3  ·  Burim

BMW X3 XDrive20d Facelift 2017

22 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Gush 03:59 Vetura  ·  BMW  ·  X3  ·  Burim

BMW X3 XDRIVE20d 2017 Facelift

21 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Gush 03:59 Vetura  ·  BMW  ·  X3  ·  Burim

BMW X3 XDRIVE20d 2017 Facelift

21 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
31 Korr 14:02 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Burim

Fellne per bmw 17

100 EUR

26 Korr 12:37 Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Burim

Renault clio rks 1 vit fiks

1 600 EUR

21 Korr 18:20 Vetura  ·  BMW  ·  316  ·  Burim

Shitet/ndrrohet BMW316

2 250 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj bmw | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Burim juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Bmw BMW bmw Bmw Bmw Bmw bmw Bmw BMW Bmw

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione