Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

BMW seri 6 - Makina Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe BMW seri 6 , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj BMW seri 6 Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

18 Mar 13:32 Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Prishtinë

I SHITUR FLM

7 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Jan 06:43 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Besianë

Passat b7 exclusive 2013

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Sht 01:31 Vetura  ·  BMW  ·  520  ·  Prishtinë

Shes bmw E60 520d 2007

6 999 EUR Price Reduced

20 Mar 12:59 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Sportiv  ·  Honda  ·  CBR  ·  Prizren

Honda CBR 600 F4i

2 700 EUR

Viti: 2001
25 Shk 20:19 Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Prizren

Braniku sport - Ford Fiesta mk5

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Jan 23:12 Vetura  ·  BMW  ·  530  ·  Prizren

Bmw 530 XDrive M paket facelift E60 RKS

10 800 EUR

08 Tet 01:16 Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Prizren

Ford Fiesta 1.6 16V Sport /Klim/ABS

3 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Qer 20:18 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Të tjera  ·  Prizren

Zamajac DSG - Touran

150 EUR

20 Qer 00:48 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  Galloper  ·  Mitrovicë

shes ose ndroj gjipin mitcubishi (hundai) galloper

4 950 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Mar 14:22 Vetura  ·  BMW  ·  330  ·  Prizren

Bmw 330

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Dhj 18:20 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Gjilan

Mercedes e220 2010

13 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Dhj 19:12 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Mitrovicë

shes fellnet 19 treja me goma vere treja

1 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Nën 13:33 Vetura  ·  BMW  ·  530  ·  Ferizaj

Shitet rks 2019

7 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Dhj 16:15 Vetura  ·  BMW  ·  325  ·  Prishtinë

BMW 325 CABRIO M COUPE

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
31 Jan 18:52 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Deçan

Fellne bmw 5

15 Pri 16:18 Vetura  ·  Prishtinë

BMW118d -06

10 400 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj BMW seri 6 | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione