Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Karriga per golf 5 - Makina Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Karriga per golf 5 , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Karriga per golf 5 Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 09:56 Vetura  ·  Citroën  ·  Grand C4 Picasso  ·  Ferizaj

Citroen C4 Grand Picasso 2.0 Automatik BlueHDI “EXLUSIVE”

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:54 Vetura  ·  Ford  ·  Focus C-Max  ·  Ferizaj

Ford C-Max 2.0 TDCI AUTOMATIK

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Pri 12:08 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  up!  ·  Skenderaj

VW UP 2016 Me Dogan 90mi km

Viti: 2016
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
12 Mar 04:07 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Skenderaj

Mercedes E220 4Matic 2019 Digital Tacho

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Shk 14:44 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Transporter  ·  Mitrovicë

Passat B8 2.0 DSG Ndrrohet

14 Shk 19:08 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

GOLF 5. 1.9 MANUAL

5 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Shk 01:01 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Skenderaj

Passat B8 2.0 DSG Ndrrim I Mundshem

02 Jan 23:42 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

Golf 2 1.9 tdi

Viti: 1988
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
11 Tet 14:29 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 5

7 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Sht 17:46 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Besianë

Golf 5 1.9 2007

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Sht 17:17 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 5

7 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Korr 19:20 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

VW Golf 7 2013 - 2.0 TDI (150 PS) me targa FR

02 Korr 00:33 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Lipjan

Golf 7

12 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Qer 14:00 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Lipjan

Golf 7

12 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Mar 16:37 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Malishevë

Golf 5

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Jan 15:23 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

GOLF 7 1.6 TDI

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Jan 00:15 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Gjilan

Shitet

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Mar 05:06 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Lipjan

Golf 5 1.9 tdi

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Jan 18:26 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Drenas

GOLF 1.9 TDI Automatik DSG ��������

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Nën 09:52 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 5 1.9 TDI Automatik Gjendja Perfekte 2007 Ne Emer tem

6 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Tet 12:35 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Sportvan  ·  Gjilan

Shitet Golf 7 sportvan 1.6 manuel

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Gush 17:51 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

shes motor per iveco 2.5 dizel

550 EUR Price Reduced

16 Qer 14:34 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Vushtrri

VW Passat 2.0 tdi 1 bregasne dsg

5 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Pri 08:37 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjilan

U SHITTT FLM MERRJEP

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Shk 14:13 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

GOLF VI. 1.6 TDI HighLine

5 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Shk 22:33 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Të tjera  ·  Gjakovë

Karriga per Golf 5 Plus

130 EUR

21 Dhj 09:10 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 270  ·  Vushtrri

Mercedes Benz Ml270 CDI

6 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 20:51 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Besianë

golf 6

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 19:11 Vetura  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Prizren

NE SHITJE —SMART - Kabriolet — Regjistrim -

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Mar 17:40 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

GOLF 5

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Nën 17:04 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

U shit FLM

780 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Nën 14:22 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Vushtrri

VW Golf 5 1.9 tdi 10 muaj RKS

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Korr 18:04 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Fushë Kosovë

OPEL ASTRA H

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Korr 18:04 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Fushë Kosovë

Opel Astra H

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Korr 18:04 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Fushë Kosovë

Shitet Opel Astra h ose nderrohet

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Korr 18:00 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Fushë Kosovë

Opel Astra h shitet ose nderrohet

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Korr 18:00 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Fushë Kosovë

Opel Astra h

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Mar 18:57 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Prishtinë

Shes GOLF PLUS ( UNITED )

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 13:02 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Ferizaj

VW TIGUAN 2.0TDI DSG R-Line

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Shk 22:22 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Styling dhe Pajisje Sportive  ·  Prishtinë

Karriga golf 5

65 EUR

03 Shk 18:31 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Styling dhe Pajisje Sportive  ·  Prishtinë

Karriga per golf 5

60 EUR

18 Nën 16:23 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Prishtinë

GOLF 5 PLUS 1.9 EXTRA GJENDJEN PA ASNJE INVESTIM

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Sht 18:33 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Malishevë

U SHIT FLM MERRJEP GOLF 4 1.9 TDI VITI 2002

4 650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Sht 16:04 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Malishevë

Golf 4 1.9 TDI 2002

4 650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Korr 19:11 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

Golf 5 1.9 tdi goal në gjendje perfekte

7 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Maj 11:07 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Prishtinë

Opel astra 1.7 cdti modeli kosmo full ekstra

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Pri 13:25 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 5 1.9 TDI 77 kw UNITED 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Mar 08:03 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Vushtrri

Shitet Golf plus 1.9 tdi 2008 United model

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Karriga per golf 5 | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione