Publikuar: Sht 17 2023 08:01

Mercedes E220 4Matic 2019 Digital Tacho

Publikuar: Sht 17 08:01
Shikime: 1
Shitet vetura Mercedes Benz E-Class 220d 4Matic.Vetura eshte e ardhur nga jasht dhe eshte ne gjendje perfekte si motorike ashtu dhe fizike,nuk ka nevoj per asnji lloj investimi.Vetura eshte me te gjitha serviset e kryera km te garantuara dhe aksident.Vetura eshte full opsion me te gjitha opsionet funksionale.
Opsionet e Vetures:
220d
4 Matic
194Ps
2019
219k
Accident Free
Km Free
History Service Online
Automatik 9G
Start Stop
Ndezje Pa Qeles
Instrumentabel Digital
Virtual Cockpit
Instrumentabel 3Design
Sport,Classic,Progresive
Drive Select 5 Options
Sport,Sport+,Comfort,Individual,Efficiency
Timon Lekure
Timon Multifunksional
Komanda Ne Timon
Shpejtsi Ne Timon F1
Tempomat
Avangard Interior
Ambient Light
Multicolor
Night Edition
Karriga Gjysem Lekur
Karriga Sport
Karriga Me Nxemje
Karriga Elektrike
Karriga Me Masazh
Mbeshtetese Dore Lekur
Ekrani Madh 11.5 Inch
Harta Upgrade 2022
2x USB
Sd Card
Connection Phone
Mous Touch
Klim AC Electronic
4x Gjama Elektronik
Gjama Me Ngrohje
Gjama Te Erresuar Nga Prodhuesi
Pasqyre Qe Palohen
Pasqyre Me Ngrohje
Pasqyre Anti Refleks
Pasqyre Qe Kthehen Ne R
Adaptiv LED
Dritat DYNAMIC LED HEADLAMPS
Drita AUTOMATIC HIGH BEAM SWITCH PLUS (IHC+)
Drita Mjegulle
Brake Assist
Blind Spot
Trekendsha Ne Pasqyre
ACC
Asist Distanc
Sensor Parkimi 360 Shkall
Kamera
Sensor Shiu
Auto Hold
Nisje Ndalje Automatike
ABS,ESP,Airbags
Hapje Mbyllje Automatike
Praga Chrome Led
Pedale Chrome
Ouspuha Chrome AMG
Gepek Hapje Me Pull
2Qelesa
Fellne Original Mercedes-Benz
Goma Te Mira
Vetura eshte ne gjendje perfekte dhe e gatshme per prov dhe Doganim
Nr.Kontaktues:049-488-669
Viber/WhatsApp:+383 49 488 669


---tags
Audi.bmw.citroen.peugeot,mercedes,golf.passat..opel.corsa.vectra.omega.astra.calibra.banesa.pc.tv.kafshe.qen.1.2.3.4.5.6.7.8.9. tiguan.lloptop.vetura.pasat bmw audi golf mercedes seat, sprinter, crafter, kombi, kamionet, kamion
ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , , Fiat FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT
VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG VENTO
AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A 80 A 100
JEEP GRAND CHEROKEE Q7 X1 X3 X5 X6 Q3 Q5 Q7 R8 ML XC 90 TOUAREG
MERCEDES 190 200 230 220 A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C 220 E200 E220 E240 E270 CDI E320 ML 270 ML 320
CHEVORLET AVEO AUTO-ONLINE CAPTIVA KALOS MATIZ
FIAT PUNTO DUCATO
FORD FIESTA FOCUS GALAXY MONDEO TRANSIT
HONDA ACORD CIVIV A A gjip
HUNDAY ACCENT GETZ H100 i10 i20 i30 SANTA FE TERACAN
NISSAN TERRANO RENO CLIO MEGANA SHKODA FABIA OKTAVIA VOLVO V40 V70
TOYOTA 4RUNNER AVENSIS COROLLA LAND CRUISER
OPEL ASTRA CORSA VECTRA VEKTRA ZAFIRA ff
PEUGEOT 206 306 307 406 banesa ,Iphone,Banes.
KOMBI, FURGON,ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , DAEWOO, FIAT, FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAULT CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT CADDY
VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA LUPO pun Shpk ekip rent renta a car kerre rrethoj pem shes Blej Audi A 2, Audi A 3, Audi A 4, A1, A2, A3, A4, Q5, Q3, Q7, BMW 1, 3, 5, 7, BMW X3, X5, X6, Passat 3C, CC, Golf 4, Golf 5, Golf 6, Golf 7 VI, VII, Tiguan, Touran 7 ulese, Peugeot Citroen, Smart, Mercedes
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
1
049488669

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione