Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kamionet - Makina Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Shtime

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Kamionet , kategori , ose vendndodhje Shtime , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Kamionet Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Shtime ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

16 Pri 18:13 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Shtime

Blejm vetura

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Jan 20:16 Vetura  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Shtime

Shitet ndrrohet hyundai santa fe 2.2 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Jan 08:01 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shtime

Golf 6 pa doganë

5 500 EUR

20 Korr 13:44 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T4 Kombi  ·  Shtime

She’s kamionet t4 2.4 dizell rks deri 30.04.2022

1 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Maj 21:57 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  240  ·  Shtime

Kamionet Mercedes

1 400 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Maj 17:54 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Ford  ·  Transit  ·  Shtime

Kamionet

1 EUR

14 Pri 11:05 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T4 Caravelle  ·  Shtime

Kamionet T4 2.4 Diesel RKS

3 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Shk 22:02 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shtime

Shes golf 4 1.9 tdi rks 5 muj

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Jan 10:39 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina ndërtimi  ·  Shtime

Shes t4

1 EUR

19 Dhj 20:01 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina udhëtimi  ·  VW  ·  LT  ·  Shtime

Shes kamionet LT 2.5 tdi

22 Nën 09:51 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  LT  ·  Shtime

Kamionet

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Qer 11:25 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Shtime

Urgjent kosa e ardhur nga zvicrra

99 EUR

31 Maj 20:29 Vetura  ·  Opel  ·  Omega  ·  Shtime

Opel Omeg dizell

1 800 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 19:51 Vetura  ·  Opel  ·  Omega  ·  Shtime

Opel Omega Dizell

1 800 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Shk 12:13 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina ndërtimi  ·  Shtime

Shes kamionet

850 EUR

30 Jan 19:03 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  LT  ·  Shtime

Kamionet LT

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Gush 13:45 Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Shtime

Citroen c3 Pluriel 1.4hdi Rks

3 250 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Qer 19:59 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Shtime

kamionet

5 500 EUR

01 Mar 13:12 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Markë tjetër  ·  Peugeot  ·  Shtime

Pezho

2 950 EUR

03 Sht 17:24 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  LT  ·  Shtime

kamionet lt

Viti: 1997
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
29 Maj 22:50 Vetura  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Shtime

Shitet

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Mar 22:39 Vetura  ·  Citroën  ·  Jumper  ·  Shtime

Shes urgjent kamionet ne gjendje te rregullt

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Mar 21:18 Vetura  ·  Renault  ·  Kangoo  ·  Shtime

reno kangoo 1.9

Viti: 1999
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Shk 14:58 Vetura  ·  Honda  ·  Model tjetër  ·  Shtime

She’s kamionet Honda

7 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Qer 12:33 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Shtime

Kamionet Mercedes 307

1 650 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Maj 22:20 Vetura  ·  Citroën  ·  Jumper  ·  Shtime

Shitet citroen jumper i ardhur nga zvicrra

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Shk 15:48 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T4 Kombi  ·  Shtime

Kamionet T4 2.4

2 200 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Sht 15:07 Makina për kamping  ·  Shtime

Kamionet iveco

01 Gush 21:33 Vetura  ·  Nissan  ·  100 NX  ·  Shtime

Bager

Viti: 1995
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
01 Maj 16:03 Vetura  ·  Citroën  ·  Jumper  ·  Shtime

Kamionet Citroën Jumper 2.8 dizel

4 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Kamionet | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Shtime juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione