Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

golf 4 | Malishevë | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe golf 4,kategori,ose vendndodhje Malishevë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj golf 4 Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Malishevë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 16:06 ,

Blejm vetura te aksidentume dhe me defecte

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:06 ,

Blejm vetura te aksidentuara dhe me defekte

9 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:06 ,

Kerkoj VETURA TE AKSIDENTUME

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:48 ,

VETEM THIRRJE 044336055 VW GOLF IV 1.9TDI RKS NI VIT

4 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 20:30 ,

Pikap Fiat Punto Van

1 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
14 Maj 16:38 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

5 555 555 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
14 Maj 16:02 ,

U shit

1 900 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Maj 12:08 ,

Golf 4 / 30.04.2003 TDI l-I tkuqe Regjistrim 20.04.2023

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Maj 16:29 ,

Golf 4 TDI I tkuqe viti /30.04.2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
08 Maj 16:29 ,

Golf 4 viti 30.04.2003 gjendja teknike emir me servise

Viti: 2003
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
06 Maj 22:36 ,

Golf 4 1.9 ��

5 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 16:28 ,

Golf 4

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 15:13 ,

Golf 4

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Pri 12:00 ,

Shes golf 4 1.9 tdi

4 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: > 500 000
25 Pri 15:55 ,

Shitet golf 4

3 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
16 Pri 18:18 ,

Shitet

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
10 Pri 18:05 ,

Golf 4

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 10:13 ,

Fiat punto van (shitje, ndrrim)

1 700 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Mar 20:43 ,

Golf 4 1.9 super

5 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 09:39 ,

Shitet caddy 1.9 TDI 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Shk 18:01 ,

Golf 4

4 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Shk 11:44 ,

Golf 4

4 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Shk 18:16 ,

Shes golf 4

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Shk 14:09 ,

Vw golf 4

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Shk 07:57 ,

Mercedes 190 Nderrim i Mundshem

2 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Shk 13:00 ,

Shes golf 4

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Shk 18:47 ,

Shes golf 4 pacifik

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Shk 18:47 ,

Shes golf 4 pa dogan

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Shk 17:59 ,

Golf 4

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Shk 17:12 ,

Shes golf 4 pacifik

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Shk 04:02 ,

Golf 4 shum i rujten

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Jan 19:21 ,

Golf 4

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Jan 20:03 ,

Golf 4

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Jan 13:32 ,

Golf 4

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Jan 04:32 ,

shes Golf 4 GTI 1.8 TURBO 20 V

3 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
26 Dhj 11:46 ,

Shitet

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Dhj 17:30 ,

Shitet Golf 4 urgjent

3 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Dhj 10:04 ,

Shitet Golf 4 urgjent

3 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Dhj 19:22 ,

Golf 3

850 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Dhj 10:00 ,

Shitet Golf 4 urgjent

3 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Dhj 18:26 ,

Shes golf 4

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Dhj 16:06 ,

Shes golf 4 pacifik

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Dhj 14:34 ,

Shitet Golf 4 urgjent

3 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj golf 4 | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Malishevë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione