Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Brilliance

BC3 , 7
BS2 , 6
BS4 , 2
BS6 , 5
Dje 20:03 ,

Urgjent kerkojme vetura te interesuarit ne tel

1 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 10:54 ,

Motorr 150cc Alpine

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Korr 17:37 ,

Mentor salihaj

650 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Pri 19:55 ,

Trtaq

700 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Shk 08:40 ,

Shet veturen Brilliance

1 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Shk 20:14 ,

Veture

1 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Shk 12:02 ,

shes kerrin

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Nën 21:19 ,

Shitet bicikleta

250 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Nën 04:55 ,

shitjet e kontejnerëve

750 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Nën 04:55 ,

shitjet e kontejnerëve

750 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
14 Nën 04:43 ,

shitjet e kontejnerëve

750 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
14 Nën 04:43 ,

shitjet e kontejnerëve

750 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Korr 23:01 ,

shitet golf 4 karavan "ndrrohet"

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Maj 21:04 ,

Dizalica za kola

800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Shk 19:55 ,

Trak per ushtrime ne gjendje te regullt

200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
30 Jan 11:27 ,

golf 4

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Nën 20:19 ,

shitet nrrohet metraktor

2 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Tet 19:08 ,

Iveco

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Tet 19:30 ,

iveco

500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Tet 08:03 ,

SHITEN PAISJET PER STUDIO PROFESJONALE

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Qer 18:20 ,

Shiter freza

190 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Maj 00:10 ,

Vetura dasm

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Mar 11:52 ,

U shit flm merrjep

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Jan 14:58 ,

shitet qeni

300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Jan 14:05 ,

Corsa

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Dhj 00:53 ,

Gurthyes

1 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Tet 18:14 ,

Servisim Iphone Samsung Mitrovice

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
30 Mar 13:52 ,

Punojm te gjitha llojet e izolimit

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Jan 23:42 ,

Shes kombi t4 Ne Gjendje Prefekte!!

2 900 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim