Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Opel - Vetura Të gjitha në Kosovë

Opel , 38938
VW Volkswagen , 2081
Audi , 496
BMW , 379
Renault , 167
Ford , 165
Peugeot , 163
Fiat , 130
Citroën , 117
Acura , 51
Seat , 49
Škoda , 43
Alfa Romeo , 41
Nissan , 27
Hyundai , 25
Land Rover , 24
Volvo , 24
Jeep , 24
Kia , 22
Toyota , 20
Mitsubishi , 18
Chrysler , 16
Smart , 16
Mazda , 15
Suzuki , 14
Daewoo , 14
Chevrolet , 14
Alpina , 13
MINI , 10
Aixam , 10
Rover , 9
Honda , 9
Lancia , 9
Jaguar , 8
Artega , 8
Daihatsu , 8
Dodge , 7
MG , 6
Isuzu , 5
Dacia , 5
Porsche , 5
Ssangyong , 4
Zastava , 3
GMC , 3
Subaru , 3
KTM , 3
Lada , 2
TVR , 2
Hummer , 2
Bugatti , 2
Saab , 2
Pontiac , 2
Yugo , 2
Ferrari , 2
Wartburg , 1
DeTomaso , 1
Talbot , 1
Maserati , 1
Cadillac , 1
Wiesmann , 1
Lincoln , 1
Infiniti , 1
UAZ , 1
Bentley , 1
Tata , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Opel,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Opel Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 19:01
Linku:
Vetura , Viti

OPEL COMBO 1.7CDTI 2007 RKS

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Sht 15:03
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a Car Dukagjini

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 16:27
Linku:
Vetura , Prishtinë

OPEL ASTRA 2018 - AUTOMATIKE

13 700 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Sht 20:14
Linku:
Vetura , Prishtinë

Opel Insignia 2011 ECO flex green, COSMO Full, 215.541km.

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 08:20 Vetura , Drenas

Opel meriva 1.7 cdti rks 5 muaj 2005

3 250 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:59 Vetura , Prishtinë

OPEL CORSA 1.3 Cdti

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 07:57 Vetura , Lipjan

Opel Zafira 7 Ulse Rks 10 Muj - 2002

1 EUR

Sot 07:47 Vetura , Prishtinë

Opel Mokka AUTOMATIK

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:45 Vetura , Prishtinë

Opel crossland 2019

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 07:44 Vetura , Prishtinë

Opel grandland x 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 07:37 Vetura , Prishtinë

Reno Clio RKS 10 muaj

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:37 Vetura , Prishtinë

OPEL ASTRA H 1.9 CDTI FACE LIFT VITI 2009

4 650 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:32 Vetura , Prishtinë

MERCEDES C CLAS 200 CDI,VITI 2015,RKS---MUNDESI NDRRIMI

16 500 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:32 Vetura , Prishtinë

TOYOTA AURIS 1.4 B 2010

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:31 Vetura , Prishtinë

TOYOTA YARIS 1.3 BENZIN 2008,RKS,KLIME

3 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 06:52 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 7.5 R-LINE AUTOMATIK

16 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:45 Vetura , Prishtinë

Opel Astra 1.9 CDTI 2005 ( 6 shpejtësi )

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 06:11 Vetura , Prishtinë

shes Opel Vectra B 2.0 Dizell Rks

1 690 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 05:59 Vetura , Fushë Kosovë

SHITET DISEL 2012

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 05:56 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 04:51 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 04:13 Vetura , Prishtinë

SKODA RAPID 1.6 TDI AUTOMATIK DSG 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:50 Vetura , Prizren

Bmw X3 2.0 Xdrive FaceLift RKS ( Ndrrohet )

19 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:50 Vetura , Prizren

VW GOLF 8 2.0 TDI Automatik Me Dogan 91xxx Km ( Ndrrohet )

31 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 00:27 Vetura , Pejë

Opel Zafira 1.8 Benxin viti 2001 RKS 4 Muaj

2 450 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:27 Vetura , Pejë

Golf 1.9 TDI

1 400 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:16 Vetura , Vushtrri

Shitet Toka

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 00:10 Vetura , Mitrovicë

Shitet Toka

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 23:42 Vetura , Prishtinë

Opel Corsa Ecoflex 1.3 Cdti 146Km

8 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:19 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:17 Vetura , Gjilan

Opel Vectra C 2.2 Benzin V.p2003 Rks I Qlajmrum

1 430 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:14 Vetura , Prishtinë

Shes me pare

850 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 23:04 Vetura , Besianë

Shes ndrro toureg 2005 2.5 rks 8 muj 4x4

4 550 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 22:50 Vetura , Prishtinë

Opel aster zvicrra 105ps

1 490 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:49 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:36 Vetura , Prishtinë

Opel Zafira Pa Dogan 1.9 Cdti e re Gjendje

1 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:33 Vetura , Prishtinë

Opel Insigna pa dogan- Anglez- E Re

3 450 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:31 Vetura , Pejë

Opel Combo viti 2002, 220000 km te kaluara, RKS i skaduar

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:30 Vetura , Prishtinë

Opel zafira pa dogan 1.8 Benzins

1 750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 22:25 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 duke filluar nga 19.99€

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 22:21 Vetura , Ferizaj

Shes Opel Corsa D 2010 1.2 Benzin

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:00 Vetura , Ferizaj

Opel zafira 2.0 dti Ecotek

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:00 Vetura , Gjilan

Opel Astra G 2.0 DTI V.p2002 Rks 1 Muj

2 850 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 21:59 Vetura , Gjilan

Opel Zafira 2.0 DTi Automatik V.p2002 I Zvicres

1 450 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:56 Vetura , Prishtinë

Shitet Opel Meriva 1.7 CDTI 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:51 Shitorja Vetura , Prishtinë

Opel Mokka 1.7 Cdti Viti 2015 Automatik Me Dogan

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:50 Shitorja Vetura , Prishtinë

Opel Corsa 1.3 Cdti Viti 2014 Me Dogan Veq 6999€ + 383 44 8

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:46 Vetura , Gjilan

Opel astra 1.7

450 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:38 Vetura , Prishtinë

VW Touran - Automatik - 2013 - 1.6 Diesel - 105 PS

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:25 Vetura , Prishtinë

Opel meriva 1.7 cdti 1 vit rks

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:23 Vetura , Prishtinë

BMW 520i M- PAKET FULL I DOGANUAR 2013

15 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:22 Vetura , Ferizaj

Opel Corsa 1.4 Benzin Manuel Facelift 2012 - 1 vit regjistri

5 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Opel | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione