Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pasat - Vetura Të gjitha në Kosovë

VW Volkswagen , 7331
Audi , 352
Opel , 300
BMW , 241
Ford , 98
Peugeot , 88
Renault , 61
Citroën , 57
Fiat , 54
Acura , 47
Seat , 32
Škoda , 32
Alfa Romeo , 29
Volvo , 17
Land Rover , 16
Hyundai , 14
Jeep , 14
Mitsubishi , 13
Nissan , 11
Toyota , 10
Rover , 9
Mazda , 8
Smart , 8
Lancia , 8
MINI , 7
Kia , 6
Pontiac , 6
Chevrolet , 6
Dacia , 5
Suzuki , 5
Jaguar , 5
Alpina , 5
Honda , 5
Aixam , 5
Daihatsu , 4
Piaggio , 4
Ferrari , 4
Chrysler , 3
TVR , 3
Zastava , 3
Saab , 3
Artega , 3
GMC , 3
Porsche , 3
Isuzu , 2
DeTomaso , 2
Plymouth , 2
Proton , 2
Dodge , 2
Daewoo , 2
Subaru , 2
KTM , 2
Lada , 1
BAIC , 1
Buick , 1
Hummer , 1
Maserati , 1
Wiesmann , 1
NSU , 1
Ssangyong , 1
Lincoln , 1
MG , 1
UAZ , 1
HTC , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Pasat,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Pasat Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 21:59 Vetura , Prishtinë

Blej vetura te aksidentuara

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:51 Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 21:41 Vetura , Prishtinë

BMW 520i M- PAKET FULL I DOGANUAR 2013

15 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:41 Vetura , Prishtinë

OPEL CORSA D FACE LIFT 166.000 KM I DOGANUAR 2014

7 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 21:41 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 6 1.6 TDI I DOGANUAR 2013

7 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:41 Vetura , Prishtinë

SEAT IBIZA FACE LIFT 1.6 TDI I DOGANUAR 2013

7 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:41 Vetura , Prishtinë

PEUGEOT 308 FACE LIFT 1.6 E-HDI AUTOMATIK RKS 2011

6 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:41 Vetura , Prishtinë

SKODA FABIA FACE LIFT 1.4 TDI I DOGANUAR 2015

8 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:40 Vetura , Prishtinë

VW POLO FACE LIFT 1.4 TDI I DOGANUAR 2015

7 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:40 Vetura , Prishtinë

CITROEN C4 1.6 E-HDI 141.000KM I DOGANUAR 2013

8 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 21:40 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 7.5 TDI DSG AUTOMATIK I DOGANUAR 2019

15 400 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:38 Vetura , Skenderaj

Blejm vetura

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:02 Vetura , Prishtinë

PASSAT 3C Automatik Viti 2008 Rks 1 Vit

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:11 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW GOLF 8 2.0 TDI LIFE / DSG / 2020 / ME DOGAN

24 900 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 19:10 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI A4 2.0 TDI 190ps QUATTRO / AUTOMATIK / FULL MATRIX

18 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:04 Vetura , Prishtinë

Shitet Mercedesi E class 2013 Karavan

11 700 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 13:53 Vetura , Ferizaj

GJIP MAZDA CX7,2.2 DIESEL ,VP 2011,4X4 AWD

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:56 Vetura , Gjilan

Pasat 3c

9 200 EUR

Sot 12:45 Vetura , Pejë

Shes pasat 2.0 DSG

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:53 Vetura , Ferizaj

Opel Astra J 1.7 CDTI 2013 Facelift

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:52 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 7.5 R-LINE AUTOMATIK

16 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:49 Vetura , Ferizaj

Opel Antara 2.2 CDTI 184ps Automatik

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:48 Vetura , Ferizaj

Škoda Octavia 1.6 TDI 2013 Automatik

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:47 Vetura , Ferizaj

CHEVROLET CRUZE 2.0 CDTI AUTOMATIK 2013

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:47 Vetura , Prishtinë

Skoda Praktik 1.6D 2011

3 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:47 Vetura , Ferizaj

Hyundai i20 1.1 CRDI Dizel 2013

7 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:37 Vetura , Mitrovicë

Tiguan 2.0TDI DSG

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:37 Vetura , Viti

PEZHO RENO CITROEN Pjes te reja dhe te vjetra

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 11:31 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW PASAT 3C Automatik DSG 2.0 HIGHLINE MODEL 2007 REGJISTRIM

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:13 Vetura , Prishtinë

AUDI A3 35 TDI SEDAN I DOGANUAR

Viti: 2022
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:33 Vetura , Prishtinë

Land Rover Discovery

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:31 Vetura , Prishtinë

Peugeot 206 1.4 hdi 2003

2 400 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:12 Vetura , Prishtinë

MERCEDES E250 CDI - AUTOMATIK F1 - VITI 2010 - KLIM - RKS

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:11 Vetura , Fushë Kosovë

SHITET VW PASAT B8 2.0 TDI

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:10 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 5 - 2.0 DIZEL TDI - 6 SHPEJTSI - KLIM - RKS -

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:09 Vetura , Prishtinë

BMW 730D - INDIVIDUAL - AUTOMATIK - PANORAM - RKS -

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:09 Vetura , Prishtinë

VW TOURAN - 1.9 DIZELL TDI - AUTOMATIK DSG - VITI 2006 -

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:08 Vetura , Prishtinë

BMW X3 - XDRIVE - AUTOMATIK 2.0 DIZELL 184 PS - VITI 2013 -

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:03 Vetura , Pejë

Pasat tdo 1.6 85 kv automatik

Viti: 2018
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:53 Vetura , Deçan

Shiten veturat mercedes pasat opel etj

1 590 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:50 Vetura , Prishtinë

Pasat 2

1 600 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:46 Vetura , Prishtinë

VW POLO R-LINE 2011 1.2 TDI BLUEMOTION RKS Gjendje PERFEKTE

7 250 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:30 Vetura , Prishtinë

BMW 1F20 2.0diesel AUTOMATIK

14 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:19 Vetura , Lipjan

Pasat B8 2.0 TDI Automatik DSG Viti 2018 isapo ardhur

12 300 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:14 Vetura , Prishtinë

Blej vetura rks te aksidentuara dhe pa dogan

2 600 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 09:06 Vetura , Prishtinë

Blejm vetura

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:06 Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA TE AKSIDENTUARA

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 08:56 Vetura , Ferizaj

Pasat b7 2.0 tdi automatik 2014 Rks 1 vit

11 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:51 Vetura , Gjakovë

Pasat

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:05 Vetura , Prishtinë

T5 2.0 TDI 6 METRA

Viti: 2010
Kilometrazha: > 500 000

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Pasat | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione