Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Brilliance Të gjitha në Kosovë

BC3 , 8
BS2 , 10
BS4 , 5
BS6 , 8

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Brilliance | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

01 Korr 19:24 Vetura  ·  Brilliance  ·  BS6  ·  Prishtinë

Urgjent kerkojme vetura te interesuarit ne tel

Viti: 1992
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
08 Qer 20:32 Vetura  ·  Brilliance  ·  Model tjetër  ·  Burim

Shitet

Viti: 2000
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
27 Maj 01:07 Vetura  ·  Brilliance  ·  BS4  ·  Besianë

WhatsApp: +12108028327. KAUF NEMBUTAL PENTOBARBITAL ONLINE.

450 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Maj 19:47 Vetura  ·  Brilliance  ·  BS4  ·  Skenderaj

t2 t3 t4

23 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Dhj 20:16 Vetura  ·  Brilliance  ·  BS6  ·  Skenderaj

T2 t3 t4

2 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Nën 16:13 Vetura  ·  Brilliance  ·  BS2  ·  Vushtrri

Shitet kalldaj me rrym 12w

Viti: 2015
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
30 Jan 19:15 Vetura  ·  Brilliance  ·  BS2  ·  Gjilan

Veture

1 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Qer 12:40 Vetura  ·  Brilliance  ·  Model tjetër  ·  Therandë

Motorr 150cc Alpine

1 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Mar 21:00 Vetura  ·  Brilliance  ·  BS2  ·  Gjilan

Transport

Viti: 2014
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
03 Shk 11:59 Vetura  ·  Brilliance  ·  BC3  ·  Viti

vetur e vogel

1 250 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Dhj 16:00 Vetura  ·  Brilliance  ·  BS6  ·  Ferizaj

Motorr 1.6 me turbo

250 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Tet 00:56 Vetura  ·  Brilliance  ·  Model tjetër  ·  Gjilan

Golf 2 Automatik

1 200 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
07 Sht 22:32 Vetura  ·  Brilliance  ·  Model tjetër  ·  Gjilan

Shitet

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Sht 22:32 Vetura  ·  Brilliance  ·  Model tjetër  ·  Gjilan

Shitet

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Gush 10:15 Vetura  ·  Brilliance  ·  Model tjetër  ·  Drenas

Fellne

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Gush 22:02 Vetura  ·  Brilliance  ·  BS6  ·  Prishtinë

BLEJ KERRA QE NUK DOGANOHEN

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Mar 22:01 Vetura  ·  Brilliance  ·  BS4  ·  Prizren

Goldon me frez ne shitje

1 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Jan 10:32 Vetura  ·  Brilliance  ·  BS2  ·  Prishtinë

Shiten klyshat .������������

100 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Korr 17:37 Vetura  ·  Brilliance  ·  Model tjetër  ·  Shtime

Mentor salihaj

650 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Pri 19:55 Vetura  ·  Brilliance  ·  BS2  ·  Pejë

Trtaq

700 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Shk 08:40 Vetura  ·  Brilliance  ·  BS6  ·  Prizren

Shet veturen Brilliance

1 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Shk 20:14 Vetura  ·  Brilliance  ·  BS6  ·  Prizren

Veture

1 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Shk 12:02 Vetura  ·  Brilliance  ·  Model tjetër  ·  Gjilan

shes kerrin

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Nën 21:19 Vetura  ·  Brilliance  ·  BS2  ·  Mitrovicë

Shitet bicikleta

250 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Nën 04:55 Vetura  ·  Brilliance  ·  BS6  ·  Kaçanik

shitjet e kontejnerëve

750 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Nën 04:55 Vetura  ·  Brilliance  ·  BS4  ·  Lipjan

shitjet e kontejnerëve

750 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
14 Nën 04:43 Vetura  ·  Brilliance  ·  BS2  ·  Gjakovë

shitjet e kontejnerëve

750 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
14 Nën 04:43 Vetura  ·  Brilliance  ·  BC3  ·  Kastriot

shitjet e kontejnerëve

750 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Korr 23:01 Vetura  ·  Brilliance  ·  BC3  ·  Malishevë

shitet golf 4 karavan "ndrrohet"

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Maj 21:04 Vetura  ·  Brilliance  ·  Model tjetër  ·  Fushë Kosovë

Dizalica za kola

800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Shk 19:55 Vetura  ·  Brilliance  ·  BS2  ·  Ferizaj

Trak per ushtrime ne gjendje te regullt

200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
30 Jan 11:27 Vetura  ·  Brilliance  ·  Model tjetër  ·  Vushtrri

golf 4

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Nën 20:19 Vetura  ·  Brilliance  ·  BC3  ·  Therandë

shitet nrrohet metraktor

2 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Tet 19:08 Vetura  ·  Brilliance  ·  Model tjetër  ·  Gjilan

Iveco

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Tet 19:30 Vetura  ·  Brilliance  ·  Model tjetër  ·  Gjilan

iveco

500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Tet 08:03 Vetura  ·  Brilliance  ·  BS2  ·  Besianë

SHITEN PAISJET PER STUDIO PROFESJONALE

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Qer 18:20 Vetura  ·  Brilliance  ·  BS6  ·  Vushtrri

Shiter freza

190 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Maj 00:10 Vetura  ·  Brilliance  ·  Model tjetër  ·  Prizren

Vetura dasm

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Mar 11:52 Vetura  ·  Brilliance  ·  BC3  ·  Lipjan

U shit flm merrjep

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Jan 14:58 Vetura  ·  Brilliance  ·  BS2  ·  Artanë

shitet qeni

300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Jan 14:05 Vetura  ·  Brilliance  ·  Model tjetër  ·  Gjakovë

Corsa

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Dhj 00:53 Vetura  ·  Brilliance  ·  BS4  ·  Vushtrri

Gurthyes

1 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Tet 18:14 Vetura  ·  Brilliance  ·  BC3  ·  Mitrovicë

Servisim Iphone Samsung Mitrovice

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
30 Mar 13:52 Vetura  ·  Brilliance  ·  BC3  ·  Prishtinë

Punojm te gjitha llojet e izolimit

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Jan 23:42 Vetura  ·  Brilliance  ·  BC3  ·  Lipjan

Shes kombi t4 Ne Gjendje Prefekte!!

2 900 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Brilliance | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione