Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Honda | CRX

03 Sht 16:12 ,

honda

165 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Gush 14:57 ,

Honda crx...

1 080 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Gush 00:44 ,

pjes per honda

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Qer 21:57 ,

Honda

600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
24 Pri 11:34 ,

Gjenerator

40 EUR Price Reduced

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Nën 01:55 ,

Shes apo ndrroj me vetur

1 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Maj 06:41 ,

ndrrim

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Pri 08:22 ,

shiten Urgjent

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Jan 20:42 ,

Shitet

1 000 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Qer 09:55 ,

She sndrroj Honda viti 2002 rks

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Nën 14:41 ,

Shes Honda Crx Vtec.

Viti: 1989
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Në fillim