Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Fellne | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 11507
Opel , 3411
Mercedes-Benz , 3291
Audi , 3184
BMW , 2620
Peugeot , 752
Renault , 717
Ford , 550
Fiat , 473
Seat , 341
Citroën , 274
Alfa Romeo , 209
Škoda , 190
Nissan , 119
Land Rover , 104
Acura , 99
Volvo , 91
Hyundai , 81
Smart , 78
Kia , 71
Mazda , 68
Mitsubishi , 66
MINI , 62
Rover , 59
Chevrolet , 53
Jeep , 49
Toyota , 48
Chrysler , 47
Honda , 39
Suzuki , 28
Alpina , 24
Porsche , 22
Lancia , 21
Aixam , 20
Daewoo , 18
Jaguar , 17
Saab , 17
Dodge , 10
Yugo , 8
Zastava , 6
Ssangyong , 6
Daihatsu , 5
GMC , 5
Tata , 5
Subaru , 4
Dacia , 3
Plymouth , 3
Bugatti , 3
Corvette , 3
Ferrari , 3
Isuzu , 2
Lada , 2
TVR , 2
Wartburg , 2
Hummer , 2
Proton , 2
Artega , 2
Bentley , 2
Maybach , 2
Spyker , 1
BAIC , 1
DeTomaso , 1
Cadillac , 1
Wiesmann , 1
Grecav , 1
Lincoln , 1
MG , 1
Piaggio , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Fellne,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Fellne Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 15:55
Linku:
,

* Pezho boxer gjendje perfecte inf 044280873

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:46
Linku:
,

Peugeot3008 2.0Hdi Hybrid Automatik (Diesel/Elektrik) 4wd

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:55
Linku:
,

** WW CADY 1.9 TDI KLIM RKS NDRRIM I MUNSHUM 044280873

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:55
Linku:
,

I shitur

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 22:57 ,

VW GOLF 5 2.0 TDI ~ KM 200.656 GARANTUME 100% •UNITED• 2008

6 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:57 ,

Shitet Passati Automatik 2003

4 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:55 ,

BMW X5 3.0sd SPORT DIESEL

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:47 ,

Shes mercedes kufomash ne gjendje te rregullt 049286167

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:44 ,

Shes Bmw X5 2013 facelift FULL

17 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:30 ,

Passat b7 2012 4 motion

10 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:10 ,

Fellne me goma

60 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 22:10 ,

Fellne me goma

60 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 22:09 ,

Opel omega

60 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:04 ,

Shes Seat Mii

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 21:55 ,

Shitet Ml 280 Cdi Edition Viti 2008

10 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:55 ,

PEZHO 307 2.0 HDI DIZELL 2004 REGJISTRIM 4 MUJ

2 950 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:52 ,

Shes Audi A6 2.5 tdi v2004 rks tetor 22

3 650 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:41 ,

FORD FOCUS 1.8 DIZELL TDI,VITI 2001,RKS,KLIME,

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:40 ,

VW GOLF 4 1.9 TDI 74KW PACIFIC VP.2003

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 21:40 ,

MERCEDES ML 320 CDI

9 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 21:35 ,

Audi a6 tdi s-line mode 2006

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:35 ,

Audi A4 1.9 tdi RKS 11-2022

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:35 ,

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI DISEL RKS 6 MUJ KLIM FULL OPSIONE

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 21:33 ,

Shes Audi A1 3X S-Line Brenda dhe Jasht Viti 2011

9 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 21:28 ,

Audi A3 2.0 Sline FullOpsion 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:22 ,

VW Golf 7 1.6 TDI AUTOMATIK DSG 2013 DISTRONIC Vetem dogan

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:22 ,

Citroen DS3 Viti 2011 (RKS)

Viti: 2011
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 21:22 ,

VW Golf 6 1.6 TDI Viti 2011 4 Motion

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:21 ,

Shitet Mercedesi Evo Look Automatik

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:21 ,

Renault Scenic 2015 1.6 dci n'RKS

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:21 ,

Audi A4 2.0 TDI AUTOMATIK 2013 S-Line e doganuar

14 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:16 ,

Shitet Audi A4 1.9 Tdi Rks ������

3 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:16 ,

VOLKSWAGEN GOLF VI 2.0 AUTOMATIK DSG FULL OPSION LEDA ME DOG

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:16 ,

Opel combo 1.7 DTI 2004 ��

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:16 ,

SHES NISAN MICRA 1.2 BENZI RKS 195 KM V.P 2005 I RUJTUM

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:16 ,

SHES GOLF V Plus 1.9 TDI RKS V.P 2006 SHUM I RUJTUM

Viti: 2006
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 21:16 ,

SHES SEAT IBIZA 1.4 BENZIN RKS ME KLIM SHUM I RUJTUM

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:16 ,

SHES PASSAT 3c 2.0 TDI RKS V.P 2008 SHUM I RUJTUM

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 21:16 ,

VW Golf 7 1.6 TDI Viti 2012 (RKS)

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:16 ,

Mercedes Ml 350

21 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 21:16 ,

Shes Opell corsen 1.3 CDTI viti 2013 me 6 shpejtsi

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:16 ,

Shkoda Fabia 1.4 TDI viti 2015 me 66 kwe 90 pess

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:15 ,

BMW X1 25D AUTOMATIK PANORAM SPORT LINE FULL OPSION 2013 ME

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:14 ,

FIAT BRAVO 1.9 DIZELL MULTIJET EXTRA I MIR VITI FUND 2007

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:11 ,

SHES AUDI A4 2.5 DIZEL RKS V.P 2006 SHUM I RUJTUM

Viti: 2005
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 21:11 ,

SHES MERCEDES E CLAS 270 CDI RKS 2002 SHUM I RUJTUM

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 21:11 ,

SHES PEZHO 307 2.0 HDI RKS V.P 2003 SHUM I RUJTUM

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 21:11 ,

SHES GOLF 5 2.0 TDI AUTOMATIK RKS V.P 2005 SHUM I RUJTUM

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 21:11 ,

SHES PASSAT 1.9 TDI I TE KUQE RKS V.P 2002 SHUM I RUJTUM

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 21:11 ,

Shes Citrenin cactus c4 Automtik viti 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:11 ,

VW GOLF 4 TDI - 2002

4 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 21:10 ,

VW GOLF 5 TDI AUTOMATIK - 2008

7 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:57 ,

AUDI A3 1.9 TDI ~ KLIMATRONIK ~2X S.LINE~ FILUM E RE �� 2010

8 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Fellne | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Fellne në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • fellne 17 në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • fellne 16 në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • Fellne 18 në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • Fellne bmw në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • Fellne 15 në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • Fellne 17 në kategorinë Goma dhe Bandazhe
  • Fellne per bmw në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • Fellne në kategorinë Servis për Kompjuterë
  • Fellne 16 në kategorinë Goma dhe Bandazhe

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione