Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mitsubishi | Carisma

14 Jan 20:06 ,

micubishi

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Dhj 08:27 ,

Mitcubish

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Dhj 11:22 ,

Shitet urgjent

1 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Tet 09:46 ,

mitsubishi Carisma

500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Sht 11:25 ,

Shitet micubishi per pjes

650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
09 Sht 15:59 ,

Mitsubishi Carisma

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Qer 10:42 ,

SHITET MITSUBISHI

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
18 Qer 21:28 ,

misubishi carizma

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Pri 12:57 ,

ne gjendje shum te

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Pri 09:53 ,

shitje

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 15:12 ,

SHES MITSUBISH

2 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Jan 16:40 ,

MITSUBISHI - CARISMA

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
14 Jan 23:23 ,

Mitsubishi Carisma 1.8 GDI benzin

1 850 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Tet 08:52 ,

Mitsubishi Charisma 1.8 -01

1 000 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Tet 19:38 ,

Mitsubishi Carisma 1.9 Diesel

1 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Sht 15:01 ,

Shitet vetura ekonomike 1.9 disell 2002

2 850 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Gush 21:54 ,

Mitsubishi Carisma 1.8 Gdi

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Gush 15:21 ,

shitet

999 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Korr 13:13 ,

Mitsubishi Carisma 1.8 Gdi Benzin -00

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Korr 23:06 ,

Mitsubishi Carisma -04

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
04 Qer 20:44 ,

Per golf opel passat 3 Goma 13.30.Euro.

29 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 22:05 ,

mitcubish carisma

1 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 22:34 ,

Mitsubishi Carisma 1.9TDI -99 qmimi i fundit 650

650 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Jan 15:48 ,

Shitet mitcubishi 1.6

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Dhj 08:32 ,

Mitsibushi Carisma -98

1 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Dhj 10:08 ,

Mitsubishi

850 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Nën 02:53 ,

mitsubishi carsima

2 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Nën 10:27 ,

mitsubishi

1 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Nën 13:17 ,

Shitet vetura ekonomike

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Gush 18:54 ,

mitsubish

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim