Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

automatic - Vetura Të gjitha në Kosovë

Audi , 308
BMW , 275
Opel , 141
Peugeot , 90
Citroën , 66
Renault , 57
Ford , 38
Škoda , 38
Smart , 25
Seat , 24
Jeep , 21
Hyundai , 17
Fiat , 16
Land Rover , 14
Volvo , 14
Chevrolet , 12
Jaguar , 12
Mitsubishi , 10
Lexus , 8
MINI , 8
Nissan , 8
Toyota , 7
Acura , 6
Honda , 6
Cadillac , 4
Chrysler , 4
Kia , 4
Mazda , 3
Porsche , 3
Rover , 3
Aixam , 2
Lancia , 2
Maserati , 2
Pontiac , 2
Subaru , 2
Suzuki , 2
Alpina , 1
Corvette , 1
Daewoo , 1
Daihatsu , 1
Dodge , 1
Hummer , 1
Infiniti , 1
MG , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe automatic,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj automatic Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

26 Nën 08:24
Linku:
Vetura , Prizren

Mercedes Benz C220 Automatic 7G

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Dje 23:32 Shitorja Vetura , Prishtinë

Golf 7.5

Viti: 2017
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:12 Vetura , Prishtinë

VW Passat cc 2.0 tdi dsg highline rks

9 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 20:49 Vetura , Prishtinë

VW POLO FACE LIFT 1.4 TDI I DOGANUAR 2015

7 150 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:49 Vetura , Prishtinë

SEAT IBIZA FACE LIFT 1.6 TDI 160.000KM I DOGANUAR 2014

7 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 20:49 Vetura , Prishtinë

SEAT LEON EXECUTIVE 1.6 TDI I DOGANUAR 2016

11 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:49 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 7.5 TDI DSG AUTOMATIK I DOGANUAR 2019

14 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:49 Vetura , Prishtinë

PEUGEOT 108 ACTIVE I DOGANUAR 5 DYER 2015

6 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:49 Vetura , Prishtinë

PEUGEOT 308 FACE LIFT 1.6 E-HDI AUTOMATIK RKS 2011

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:49 Vetura , Prishtinë

CITROEN DS3 1.4 E-HDI AUTOMATIK I DOGANUAR 2013 045112118

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:49 Vetura , Prishtinë

MERCEDES C220 CDI AMG LINE 151.000KM 9G I DOGANUAR 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 20:48 Vetura , Prishtinë

MERCEDES C220 CDI AMG EDITION FULL I DOGANUAR

23 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:58 Vetura , Prizren

Octavia

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Dje 19:56 Vetura , Prizren

Octavia ch

6 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 19:31 Vetura , Vushtrri

MERCEDES A CLASS 200 CDI AUTOMATIC MODEL 2008

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:15 Vetura , Gjilan

Bmw F10 M-Pacet 3.0 Diesel Automatic

13 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:20 Vetura , Prizren

Audi a3

9 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:59 Vetura , Ferizaj

Audi A6

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 16:14 Shitorja Vetura , Prizren

Opel Meriva

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Dje 16:14 Shitorja Vetura , Prizren

Audi A4 2.0

Viti: 2017
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Shitësit të Besuar
Dje 15:05 Vetura , Gjilan

Opel zafira

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:04 Vetura , Gjilan

Golf

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 14:12 Vetura , Gjilan

TIGUAN 2.0 3x-RLINE NGA ��������

19 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:10
Linku:
Vetura , Gjilan

GOLF 7 2.0 TDI “DSG-AUTOMATIC”

17 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:52 Vetura , Prishtinë

Bmw 535D BiTurbo 313Ps 8M F1

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:33 Vetura , Besianë

PASSAT 3C 2.0 TDI 140PS (motor te golf 6) AUTOMATIC DSG

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:04 Vetura , Prishtinë

Bmw F10 535D BiTurbo 313ps

7 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:35 Vetura , Prishtinë

CITROEN DS4 1.6 e-HDI Viti 2015

5 700 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:35 Vetura , Mitrovicë

SHITET TOKA

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 12:35 Vetura , Vushtrri

TOKE NE SHITJE

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 12:34 Vetura , Prishtinë

VW Passat 1.4 TSI BlueMotion viti 2014 RKS

8 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:33 Vetura , Prishtinë

Audi A3 Sedan automatik me dogane

13 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:45 Vetura , Gjilan

Tiguan 2.0 TSI

12 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 10:51 Vetura , Gjilan

HYUNDAI i30 1.6 CRDi Automatic nga CH - 2015

11 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:59 Shitorja Vetura , Prizren

Opel Zafira 2.0

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 09:59 Vetura , Prishtinë

BMW X3 xDrive M-Sport 190Ps

29 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 09:59 Shitorja Vetura , Prizren

BMW X1 18d

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 09:58 Vetura , Gjilan

Shitet Golf 6 Automatic

7 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:56 Vetura , Ferizaj

Ford c-max 2.0 tdci titanium automatic i doganuar

9 499 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 09:56 Vetura , Prishtinë

Shitet Fiat 500 look ����

9 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 09:56 Vetura , Ferizaj

Opel insignia 2.0 cdti facelift automatic i doganuar

10 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:04 Vetura , Gjilan

Citroen ds5 2.0 hdi 163ps

27 Nën 22:48 Vetura , Prizren

Opel insignia

6 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Nën 20:08 Shitorja Vetura , Gjilan

BMW X1 xDrive20d Automatic

14 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Nën 14:17 Vetura , Gjilan

Audi A3

7 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Nën 12:05 Vetura , Gjakovë

Ford C - MAX

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Nën 12:03 Vetura , Gjakovë

Mercedes Benz E 350 Avantgarde AMG-LINE

2 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Nën 10:51 Vetura , Prishtinë

Audi A3 2.0 Sedan viti 06/2015 Automatik

17 850 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Nën 08:33 Vetura , Pejë

Passat B7 2.0 Automatic

12 440 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj automatic | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione