Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mitsubishi Të gjitha në Kosovë

3000 GT , 12
ASX , 51
Canter , 13
Carisma , 120
Colt , 129
Cordia , 6
Cosmos , 3
Diamante , 6
Eclipse , 13
Galant , 77
Galloper , 25
Grandis , 17
L200 , 399
L300 , 68
L400 , 9
Lancer , 53
Mirage , 1
Montero , 9
Outlander , 93
Pajero , 565
Pick-up , 4
Santamo , 4
Sapporo , 3
Space Star , 105
Starion , 8
Tredia , 3

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Mitsubishi | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 14:32 Auto sallon Vetura  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Pejë

Mitsubishi L 200 2.5 Dizel 4x4

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:53 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Ferizaj

Xhip

Viti: 1989
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 08:15 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Pejë

Mitsubishi L200 2,5 TD

5 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Korr 01:00 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Fushë Kosovë

Micubishi pajero

2 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Korr 22:06 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Drenas

PJESE PER M ITSUBISHI OUTLANDER 2.0

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Korr 22:06 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Drenas

PJESE PER MITSUBISHI DID 3.2 -2003-4

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Korr 22:06 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Drenas

PJES PER MITSUBISHI L200- 2008-2.5

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Korr 22:06 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Drenas

PJESE PER MITSUBISHI OUTLANDER 2.0-2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Korr 22:06 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  Pajero Pinin  ·  Drenas

PJESE PER MITSUBISHI PININ 2001-03

Viti: 2001
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
16 Korr 09:21 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  Grandis  ·  Pejë

Shitet Veturë

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Korr 22:05 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Prizren

Mitsubishi

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Korr 20:12 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Klinë

Shes gjipin mitsubishi 4x4

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
15 Korr 08:52 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Gjakovë

Shitet menjaqi me gjith reduktor per L200

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Korr 08:09 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  Model tjetër  ·  Gjakovë

Shitet menjaqi per L200

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Korr 12:16 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  L300  ·  Pejë

Shitet

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Korr 11:57 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Klinë

Shes gjipin mitsubish

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
14 Korr 11:50 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Klinë

Shes micubishi gjip

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
12 Korr 08:31 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Ferizaj

Mitsubishi Pajero 3.2

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
10 Korr 10:39 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Kastriot

Shitet

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Korr 15:41 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Pejë

MITSUBISHI 2.2 OUTLANDER 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
09 Korr 13:31 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  Model tjetër  ·  Gjakovë

Mitsubishi Raider 3.7 Benzin 2007

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Korr 10:02 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Prizren

MITSUBISHI L200

21 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
06 Korr 15:13 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  Space Star  ·  Gjilan

MITSUBISH SPASCE STAR 1.0 BENZIN viti 2020

Viti: 2020
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
06 Korr 14:54 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  ASX  ·  Gjilan

MITSUBISH ASX 1.6 BENZIN MANUAL VITI 06/2016/

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Qer 09:55 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Pejë

shitet vetura

6 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Qer 05:06 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Pejë

shitet vetura

6 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Qer 14:06 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  Space Star  ·  Besianë

v2242342342

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Qer 13:51 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  Space Star  ·  Ferizaj

Nitiislami

4 800 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
23 Qer 01:51 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Ferizaj

Mitsubish pajero

7 EUR

23 Qer 01:27 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Prizren

Shitet

6 500 EUR

21 Qer 23:32 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  Colt  ·  Viti

Micobishi

750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Qer 05:00 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  Canter  ·  Ferizaj

KIPER Mitsubishi

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Qer 19:18 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  ASX  ·  Ferizaj

Shitet

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Qer 17:37 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  Colt  ·  Prishtinë

Blej Mitsubishi Colt

600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
13 Qer 18:58 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  Carisma  ·  Prishtinë

Mitsubish carsima 2000 ero

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 19:52 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Ferizaj

Shes Pajero 2.5 turbo dizel

65 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 09:54 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Ferizaj

Mitsubishi

7 000 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Qer 09:48 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Ferizaj

Mitsubishi

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Maj 18:37 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Mitrovicë

Mitsubishi Pajero

3 999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
15 Maj 09:06 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Vushtrri

Mitsubish pajero

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Maj 23:34 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Gjilan

Xhip

8 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Maj 08:42 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  Colt  ·  Prishtinë

Mitsubishi Colt CZ3 1.5 Diesel 2005

1 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Maj 19:41 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Pejë

L200

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 19:13 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Pejë

Mitsubishi L200

5 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Maj 10:46 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Therandë

Shes makinen

9 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Maj 10:38 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Therandë

Shitet vetura

9 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Maj 20:51 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Pejë

Shitet ose ndrrohet mitsubishi pajero 3.2 diesel automatik

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 20:51 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Pejë

Shitet ose ndrrohet mitsubishi pajero 3.2 diesel automatik

6 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 11:46 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  Space Star  ·  Prishtinë

Mitsubishi Space Star në shitje.

6 850 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Mitsubishi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione