Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

pjes - Vetura Të gjitha në Kosovë

VW Volkswagen , 1192
Opel , 581
Audi , 381
BMW , 317
Renault , 290
Ford , 272
Fiat , 202
Peugeot , 175
Land Rover , 171
Citroën , 108
Alfa Romeo , 94
Nissan , 70
Seat , 55
Toyota , 49
Mitsubishi , 48
Hyundai , 46
Mazda , 43
Volvo , 43
Kia , 41
Škoda , 37
Jeep , 37
Suzuki , 31
Chrysler , 26
Acura , 26
Rover , 26
Honda , 18
Lancia , 17
Smart , 14
Daewoo , 13
Saab , 12
Chevrolet , 11
MINI , 10
Alpina , 9
Subaru , 9
Lada , 8
Jaguar , 8
Zastava , 7
Yugo , 7
Daihatsu , 7
Isuzu , 6
Aixam , 6
GMC , 5
Tata , 4
Cadillac , 3
Ssangyong , 3
Dodge , 3
Artega , 3
Dacia , 2
Maserati , 2
Bugatti , 2
Pontiac , 2
Spyker , 1
Hummer , 1
Talbot , 1
Corvette , 1
Bentley , 1
Piaggio , 1
Porsche , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe pjes,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj pjes Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 02:01
Linku:
Vetura , Ferizaj

Bmw 530 M packet facelift

24 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Nën 05:48
Linku:
Vetura , Gjakovë

Shes

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999

Sot 03:13 Shitorja Vetura , Mitrovicë

Kemi Pjes Pere Te Gjitha Llojet e Veturave

1 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:01 Vetura , Ferizaj

Bmw 530 M packet facelift

24 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:07 Shitorja Vetura , Prishtinë

OPEL INSIGNIA B 2020 2.0 CDTI AUTOMATIK me dogane

19 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:42 Vetura , Mitrovicë

Pjes per MERCEDES

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 19:58 Vetura , Prishtinë

Opel Zafir pa dogan gjendje tmir motorri

1 550 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 15:17 Vetura , Gjilan

Pjes per opel omega

60 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 14:29 Vetura , Lipjan

Kem pjes per pasat

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 14:28 Vetura , Lipjan

Bmw pjes

Viti: 1991
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 13:40 Vetura , Fushë Kosovë

Shes ford Kuga per pjes

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 11:41 Vetura , Prishtinë

Shes Pjes Per FORD KA

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 09:59 Vetura , Viti

kemi Pjes per Pezho 207 1.6 hdi 2008 veq pjes jo komplet

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 09:56 Vetura , Viti

Kemi pjes per Peugeot Partner 1.9D me ulse

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 09:56 Vetura , Viti

PEZHO RENO CITROEN Pjes te reja dhe te vjetra

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 08:28 Vetura , Prizren

BLEJ VETURA 049558444

888 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 08:28 Vetura , Fushë Kosovë

BLEJ VETURA 049558444

855 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 08:09 Vetura , Prishtinë

Valon

3 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Nën 22:33 Vetura , Prishtinë

Blej vetura per pjes pa dogan , rks 049424346 vibr

1 300 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Nën 19:30 Vetura , Fushë Kosovë

Chaverlet Captiva LT VCDI 16V 2007 automatik 4x4 me 7 ulse r

5 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Nën 17:39 Vetura , Vushtrri

Shitet tauran Pa dogan manual

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
27 Nën 14:38 Vetura , Prishtinë

Hyundai I20 1.3 Benzin 2012 Pa Dogan.

1 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Nën 08:07 Vetura , Prizren

BLEJ VETURA 049558444

Viti: 2011
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
27 Nën 08:06 Vetura , Mitrovicë

blej vetura 049558444

2 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
27 Nën 06:21 Vetura , Kastriot

BMW ANGLEZE

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Nën 05:56 Vetura , Mitrovicë

Blejm Vetura 200 Deri 1000€

1 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Nën 05:55 Vetura , Mitrovicë

blej vetura pa dogan ������

600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Nën 05:55 Vetura , Mitrovicë

Shes pjes per lt28 049558444

500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Nën 05:48 Vetura , Gjakovë

Shes

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
26 Nën 14:44 Vetura , Drenas

Pjes per OPEL ASTRA

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Nën 14:44 Vetura , Drenas

Mercedes-benz ML320 per pjes

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Nën 14:43 Vetura , Drenas

Volvo XC90 per pjes

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Nën 14:43 Vetura , Drenas

Opel Vectra per pjes

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Nën 14:42 Vetura , Drenas

Jaguar X-type per pjes

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Nën 14:42 Vetura , Drenas

Opel zafira per pjes

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Nën 14:18 Vetura , Lipjan

Talbot Horizon 1.5 Benzin Automatik rks i qlajmrun

900 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Nën 00:50 Vetura , Gjakovë

Audi A6 2.5 rks i regjistrum Invalid shitet per pjes

800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Nën 00:48 Vetura , Prizren

Shitet

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Nën 23:45 Vetura , Gjilan

Shesmi pjes ford s max 2.0 autimatik viti 2011

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Nën 11:37 Vetura , Prishtinë

Blej vetura qe si perdorni per pjes pa dogan, rks

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Nën 10:44 Vetura , Mitrovicë

OPEL VIVARO 1.9 CDTI

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Nën 08:34 Vetura , Gjilan

Pjes ndryshme Golf 4

Viti: 2002
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
24 Nën 22:12 Vetura , Mitrovicë

shes pjes per audi 80 b4 dizell/benzin

7 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Nën 22:11 Vetura , Mitrovicë

pjes per audi 80 b4 tdi

6 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Nën 22:07 Vetura , Mitrovicë

Pjes per audi b4 b2 1985

7 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Nën 12:59 Vetura , Lipjan

Fiat doblo Ford 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Nën 20:11 Vetura , Deçan

Shes pjes per Golf 5 GTI ��������Fabrikat GTI

1 234 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Nën 16:34 Vetura , Rahovec

Vetura per pjes

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Nën 15:54 Vetura , Prizren

PA DOGAN

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Nën 13:19 Vetura , Pejë

Ford Ka 1.2 Benxin per pjes

360 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Nën 13:09 Vetura , Pejë

Renault Scenic 1.5 Diesel viti 2005 Pa Dogan

1 250 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj pjes | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione