1.8 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 2904
Ford , 2057
Audi , 1664
Opel , 1530
BMW , 510
Fiat , 195
Renault , 186
Peugeot , 109
Land Rover , 86
Mitsubishi , 72
Citroën , 71
Seat , 66
Volvo , 60
Alfa Romeo , 40
Acura , 37
Mazda , 33
Hyundai , 31
Nissan , 21
Toyota , 20
Škoda , 20
Rover , 17
Chevrolet , 17
Honda , 16
Kia , 14
Lancia , 10
Suzuki , 7
Alpina , 7
Dodge , 7
MG , 6
Chrysler , 4
Saab , 4
Daewoo , 4
Aixam , 4
Zastava , 3
Piaggio , 3
Ferrari , 3
Daihatsu , 2
GMC , 2
Subaru , 2
MINI , 1
Lada , 1
TVR , 1
Plymouth , 1
Proton , 1
Pontiac , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 1.8,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj 1.8 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 13:10 ,

Shitet Opel Astra 1.8 Benzin 2006 Pa dogan

Histora e veturës

1 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 13:10 ,

Shitet Passati 1.8 Benzin 2001 RKs SHum i Mir

Histora e veturës

3 650 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:59 ,

Shitet Ford Fiesta

Histora e veturës

1 450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:31 ,

Mercedes c180

Histora e veturës

Viti: 1994
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:27 ,

SHITET AUDI A4 2010

Histora e veturës

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:59 ,

Mercedes Benz

Histora e veturës

2 700 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 10:59 ,

FORD FOCUS 1.8 TDCI 1 VIT RKS VITI 2003

Histora e veturës

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:58 ,

Mercedes

Histora e veturës

2 700 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 10:38 ,

SHES FORD C MAX BENXIN 1.8 VITI 2004 RKS 5 MUJ

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:29 ,

Ford conect 1.8 dizel RkS 2008 manuel

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:34 ,

Ford Focus 1.8 16v me klim

Histora e veturës

1 100 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:28 ,

AUTO PJESË " AUDI - VW - SKODA - SEAT "

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:27 ,

Ford conekten 2005 me dogan

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:20 ,

Ford pikap 1.8 disel

Histora e veturës

2 000 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:59 ,

OPEL ASTRA 1.8 Benzin AUTOMATIK

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:50 ,

Shitet opel vectra B 1.8

Histora e veturës

1 050 EUR Price Reduced

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 08:47 ,

Passat 1.8 Benxin Plin 8 Muj RKS

Histora e veturës

750 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:46 ,

Audi 80 Benxin 1.8

Histora e veturës

650 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:44 ,

ford 1.8 me ulse

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:44 ,

Shitet Passati urgjent

Histora e veturës

500 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:15 ,

Pikap rks 1 vit Regjistrim

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:47 ,

Kerkoj Motorr Bmw 1.8

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:29 ,

Citroën Xsara 1.8 Benzin 2005 Pa Dogan…

Histora e veturës

680 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:33 ,

Audi a3 1.8 benzin

Histora e veturës

700 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:07 ,

Opel astra e sapo ardhur nga gjermanie

Histora e veturës

1 150 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:47 ,

Ford Focus 1.8 Tdci -rks 1 vit - viti 2000

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 19:32 ,

shitet ford mondeo 1.8 dizel

Histora e veturës

980 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:28 ,

VENTO 1.8 GT Rks 1 Muj

Histora e veturës

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:47 ,

Ford focus 1.8 dizell 6 muje regjistrim

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:41 ,

Ford focus dizell 1.8 me regjistrim viti 2000

Histora e veturës

1 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Dje 15:07 ,

ford mondeo 1.8 disel me klim likur

Histora e veturës

1 750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 14:04 ,

Opel Zafira SELECTION

Histora e veturës

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:04 ,

Opel Zafira SELECTION

Histora e veturës

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:45 ,

Ford Transit Connect 1.8 TDCI

Histora e veturës

2 050 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 12:28 ,

Shes audi a4 1.8 benzin

Histora e veturës

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:24 Shitorja ,

Ford Transit

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 10:34 ,

audi a3

Histora e veturës

1 990 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:19 ,

Betle ne gjendje shum tmir 1.8 benzin.. Gjithqka funksionale

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 10:08 ,

Ford conekten

Histora e veturës

2 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 09:51 ,

Citroen

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 00:47 ,

Volvo V40 1vit RKS

Histora e veturës

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 00:24 ,

Shitet

Histora e veturës

1 150 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Sht 22:14 ,

Ford fiesta 1.8 dizell

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 1.8 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

1.8 1.8 turbo 1.8t 1.8t 1.8 1.8 1.8T 1.8 1.8 turbo

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione