Viti | Makina | Vetura | Audi

RS-modele , 1
S-modele , 3
TT , 1
100 , 14
200 , 1
80 , 84
90 , 8
A1 , 1
A2 , 1
A3 , 85
A4 , 136
A5 , 18
A6 , 62
A7 , 4
A8 , 12
Allroad , 1
Cabriolet , 1
Coupé , 2
Q5 , 12
Q7 , 3
QUATTRO , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Viti,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Audi | Viti ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 20:42 ,

Shitet Audi A4 2.0 TDI 2012 full Lled me Dogan e Homologim

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:37 ,

Audi A6 3.0 TDI S_Line Viti 2010 Quatroo Manuel

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:34 ,

Shitet Audi A6 2.0 TDI Viti 2012 Me Dogan Zvicrres

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:28 ,

Audi A4 2.0 TDI Viti 2014 S_Line Automatik

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:35 ,

Audi Q5 S-line 2.0 quattro TDI

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 16:29 ,

shes audi a5 2.0 tdi Automatik me dogan 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 02:51 ,

audi

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Maj 10:24 ,

Blej Vetura Pikapa Kombi Rks Pa Dogan Ose Defekt Ndeshje

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Maj 10:22 ,

Ecu(kompjutera) te VW SEAT SKODA AUDI

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Maj 10:20 ,

Ecu(kompjutera) te VW SEAT SKODA AUDI KIA OPEL

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Maj 09:26 ,

AUDI Q5 3.0 TDI QUATRO AUTOMATIK 2010 RKS PER INFO 045 688 2

10 900 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 09:25 ,

SHITET AUDI A6 2.7 TDI 2007 MANUEL 6SHPEJTSI RKS 6MUJ PER IN

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Maj 15:10 ,

Eshte shit

450 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
24 Pri 20:12 ,

Shitet vetura Audi a3

3 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Pri 00:10 ,

Shitet Audi A4

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
20 Pri 09:09 ,

AUDI A8 4.2 TDI QUATRO 2011 I DOGANUAR FULL OPSIONE

15 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 09:08 ,

AUDI A5 3.0 TDI QUATTRO 2011 AUTOMATIK RKS FULL OPSIONE

11 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 13:38 ,

Audi a3

6 230 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Pri 12:47 ,

SHITET AUDI A6 2.0 TSI BENZIN AUTOMTIK 2007 RKS 5MUJ FULL O

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 09:00 ,

pjes Audi A4 2.5 TDi automatik

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 02:38 ,

Audi 80 1.6 dizel 1990

500 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Mar 21:26 ,

Audi a4 sline 2.0 TFSI 2012- 211 PS

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Mar 19:04 ,

Audi q5

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 19:03 ,

Audi Q5

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 13:50 ,

audi

1 400 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 08:52 ,

Audi Q5

13 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 11:39 ,

audi

1 400 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 04:39 ,

Veture

460 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Mar 08:42 ,

Audi a4

460 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Mar 12:04 ,

audi a6 viti 2011 ndrrim i mundeshem

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Mar 12:57 ,

SHITET VW BORA 1.9 DIZEL 2002 RKS

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 23:18 ,

Vetura

750 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Shk 15:07 ,

shitet audi 80 plin benxin

290 EUR Price Reduced

Viti: 1987
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Shk 09:18 ,

AUDI A6 3.0 TDI QUATRO 2012 AUTOMATIK I DOGANUAR FULL OPSION

15 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Shk 16:23 ,

Audi A5

16 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 11:47 ,

AUDI A3 2.0 TDI AUTOMATIK 2007 RKS 9 MUJ

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Shk 09:33 ,

AUDI A7 3.0 TDI AUTOMATIK QUATRO 2012 I DOGANUAR FULL OPSION

15 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Shk 09:02 ,

Audi A4 2.7

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Shk 12:26 ,

Shitet Audi A3 1.6 TDI 2013 Automatik S-Tronic me dogan

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Shk 12:53 ,

AUDI Q7 3.0 TDI QUATRO AUTOMATIK S-LINE 2007 RKS

7 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 13:30 ,

B4 1'9 Tdi 66kw 9 Muj rks klim abes Goma te reja gjamat me

1 750 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Jan 12:47 ,

SHITET AUDI A5 3.0 TDI AUTOMATIK 2012 FACELIFT PA DOGAN

11 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Jan 02:03 ,

Audi 2.7tdi

6 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Dhj 17:05 ,

Audi 100 2.0

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Dhj 22:00 ,

Shitet Audi a3

1 250 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Dhj 20:14 ,

Shiten fedhnet 15

Viti: 2013
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
08 Dhj 20:54 ,

AUDI A3 1.6

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Dhj 20:13 ,

Audi a6 AUTOMATIK 2.4 Benzin

950 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Audi | Viti juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione