passat | Viti | Makina | Vetura

Audi , 6
Chrysler , 1
Škoda , 1
Ford , 1
KTM , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe passat,kategori Vetura,ose vendndodhje Viti,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj passat Të gjitha | Vetura | Viti ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 12:13 ,

AUTO..24 BLEJM VETURA NGA GJERMANIA ZVICRRA DEFEKT AKSIDENT

Histora e veturës

13 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:50 ,

Shitet VW Passat 2.0 TDI R_Line Viti 2009 RKS

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:42 ,

Shitet VW Passat 2.0 TDI Highline Viti 2006 RKS

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:38 ,

Shitet Passat B8 2.0 TDI DSG Highline BMT 2015me dogan

Histora e veturës

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:58 ,

Ecu(kompjutera) te VW SEAT SKODA AUDI KIA OPEL

Histora e veturës

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 06:06 ,

Passat B8 2.0 tdi dsg-15

Histora e veturës

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Gush 08:21 ,

VW Passat CC 2.0 Benzin 1 vit RKS Manuel Fuull Opsione 2009

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Korr 22:46 ,

Passat 3

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Korr 09:26 ,

BLEJM VETURA DEFEKT AKSIDENT VW BMW AUDI

Histora e veturës

14 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Korr 12:15 ,

Passat 2.0 BlueMotion 2015

Histora e veturës

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Korr 00:11 ,

Shitet VW Passat 2.0 TDI Automatik DZG Dogan Homologim

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Korr 00:11 ,

Shitet VW Passat 2.0 TDI Automatik DZG 2012 Dogan Homologim

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Korr 13:52 ,

VW Passat 1.6 tdi

Histora e veturës

6 200 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Korr 08:41 ,

Shitet VW Passat 2.0 TDI Viti 2006 Manuel RKS 6 Muaj

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Qer 19:37 ,

.shitet passat 2013 2.0 tdi

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Qer 13:47 ,

VW Passat

Histora e veturës

2 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 17:28 ,

VW passat, 2.0 tdi 4 MDSG, full opsion,170 hp

Histora e veturës

2 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Qer 01:08 ,

Shitet Passat b4 TD-I

Histora e veturës

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Qer 15:22 ,

U SHIT FLM MERR JEP.COM

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Qer 21:44 ,

pjes Passat 3C 2.0 170ps

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Qer 23:02 ,

Shes pasat 5

Histora e veturës

3 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 14:52 ,

PASSAT 1.9 TDI (2003)

Histora e veturës

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Maj 18:24 ,

Shitet Passat Limuzin 1.6 Turbo Dizel RKS 1 Muaj

Histora e veturës

1 000 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 02:04 ,

Passat 3c 2.0 Tdi 4motion 2006

Histora e veturës

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 14:34 ,

Passat 1.9 TDI-I Tkuqe

Histora e veturës

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Mar 12:42 ,

Passat 3c automatik dsg 2008

Histora e veturës

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Mar 15:07 ,

Shitet passat tdi 1.9

Histora e veturës

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Shk 19:26 ,

passat

Histora e veturës

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Shk 14:47 ,

Passat 2015 tdi

Histora e veturës

12 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Jan 09:27 ,

ii'SHiTUR Passat 1.9TDI 2003 gjendje t'mire

Histora e veturës

3 400 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Jan 23:17 ,

Passat 1.9 dti

Histora e veturës

111 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Jan 13:12 ,

shes

Histora e veturës

111 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Jan 23:11 ,

Passat

Histora e veturës

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Jan 18:48 ,

Passat 1.9tdi 2002 Ngjendje shum tmir

Histora e veturës

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Jan 02:30 ,

passat b7 dsg

Histora e veturës

8 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Jan 11:24 ,

Passat 2.0 diesel amerikan automatik

Histora e veturës

6 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Dhj 04:37 ,

VW Passat

Histora e veturës

7 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Dhj 09:13 ,

Passat 1.9tdi 2002 Ngjendje shum tmir

Histora e veturës

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Nën 22:22 ,

Passat 3c

Histora e veturës

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Tet 19:28 ,

PASSAT 2.0 TDI 103 KW 6 SHPEJTSI VITI 2005 RKS

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Tet 18:16 ,

VW PASSAT 1.9 TDI 2006 RKS 1 VIT

Histora e veturës

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Sht 13:57 ,

SHES PASSAT 2.0 DSG AUTOMATIK FULL OPSIONE

Histora e veturës

11 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Sht 10:51 ,

Skoda Yeti 1.2 TSI 2015

Histora e veturës

10 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Gush 00:55 ,

Èsht Shitur

Histora e veturës

5 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Gush 10:16 ,

Mercedes A 160 2010 AUTOMATIK blueefficiency

Histora e veturës

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Gush 15:30 ,

VW PASSAT 2.0 TDI AUTOMATIK 2007 RKS 1 MUJ

Histora e veturës

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj passat | Të gjitha | Vetura | Viti juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione