Mitrovicë | Makina | Vetura | BMW | Seri 3

316 , 40
318 , 82
320 , 160
323 , 4
324 , 13
325 , 46
328 , 12
330 , 24
335 , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Mitrovicë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | BMW | Mitrovicë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 20:46 ,

BMW F30 320D AUTOMATIK SAPO ARDHUR PA DOGAN

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 20:45 ,

BMW F30 320D AUTOMATIK 2015 PA DOGAN

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 19:53 ,

BMW F30 320D AUTOMATIK SAPO ARDHUR PA DOGAN

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 19:16 ,

Bmw

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 17:50 ,

BMW E90 330D (245 PS) FACELIFT LCI XDRIVE AUTOMATIK RKS !!!

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:49 ,

BMW E90 330D (245 PS) FACELIFT LCI XDRIVE AUTOMATIK RKS !!!

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:49 ,

BMW E90 330D (245 PS) FACELIFT LCI XDRIVE AUTOMATIK RKS !!!

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:31 ,

BMW 320 DIZELL 2.0 XDRIVE VITI 2012 PA DOGAN FULL EXTRA

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:19 ,

Auto Pjesë&Servis BMW

300 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:18 ,

Auto Pjese Servis BMW Fidi Mitrovicë-Rekë

555 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
16 Pri 22:15 ,

Auto Pjes Servis BMW Ferizi

111 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Pri 23:45 ,

Shes

3 250 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Pri 21:23 ,

Facelift shitet

4 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 12:24 ,

BMW 318 dizel

9 000 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Pri 02:54 ,

BMW E30 Cabriolet

11 500 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Pri 00:35 ,

Auto Servis Pjes BMW FERIZI

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Mar 03:43 ,

Bmw e 46

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Mar 11:06 ,

Shes bmw 318 8 muj rks

2 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Mar 17:31 ,

Bmw 320D E46

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Mar 04:38 ,

Shitet

Viti: 1991
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Mar 04:38 ,

Bmw

Viti: 1991
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Mar 09:23 ,

BBS rc090 - 18 inch 5*120mm

550 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Mar 16:25 ,

U SHIT FLM MERRJEP BMW 316

950 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Mar 08:43 ,

shitet

4 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 12:31 ,

BMW 316

1 100 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Shk 05:31 ,

bmw

1 400 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Shk 13:15 ,

Auto Pjes Servis FERIZI BMW

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Shk 09:14 ,

bmw 318d facelift full ekstra 2011-2012

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Shk 08:42 ,

SHES BMW E46 2.0d 049494549

3 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Shk 00:32 ,

instagram ne shiitje per biznes

Viti: 2003
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
16 Shk 22:27 ,

BMW 316

950 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Shk 15:17 ,

Auto Servis-Pjes BMW FERIZI

1 EUR Price Reduced

Viti: 1997
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Shk 17:18 ,

Shes BMW e46

Viti: 2001
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
14 Shk 20:15 ,

Bmw 320

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Shk 01:36 ,

BMW 316

950 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Jan 17:03 ,

BMW GT 328I XDRlVE

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
04 Jan 23:42 ,

Ne shitje

2 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Jan 20:41 ,

Shes bmw 320d

Viti: 2000
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
27 Dhj 15:31 ,

Bmw 330d xDrive e92 Coupé

12 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Dhj 21:22 ,

Shes Pjes per VW BORA 2.0b 1.9 Tdi

20 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
09 Dhj 20:38 ,

Kepuc per femra

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Dhj 09:37 ,

BMW

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 14:40 ,

Shitet BMW 318D

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Nën 09:18 ,

BMW 320D

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Nën 20:03 ,

Shiten pjest

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Nën 07:11 ,

Bmw f10 3.0 automatik 8shpejtsi !

14 850 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | BMW | Mitrovicë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione