Bmw | Mitrovicë | Makina | Vetura

BMW , 767
Opel , 23
Audi , 15
Fiat , 9
Ford , 6
Acura , 5
Renault , 5
Hyundai , 3
Citroën , 3
Nissan , 2
Rover , 2
Aixam , 2
Daihatsu , 2
MINI , 1
Zastava , 1
Suzuki , 1
Kia , 1
Škoda , 1
Volvo , 1
Dodge , 1
Smart , 1
GMC , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Bmw,kategori Vetura,ose vendndodhje Mitrovicë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Bmw Të gjitha | Vetura | Mitrovicë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 22:28 ,

SHES RENAULT TWINGO

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:27 ,

SHES PASSAT B7 2.0 11/2011

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:18 ,

BMW F10 520D AUTOMATIK FULL EXTRA PA DOGAN

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:16 ,

BMW F10 520D AUTOMATIK FULL EXTRA PA DOGAN

Histora e veturës

17 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:19 ,

BMW F10 520D AUTOMATIK FULL EXTRA PA DOGAN

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:41 ,

Bmw 318d

Histora e veturës

4 950 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 13:38 ,

AUTU PJESĒ FIDI

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 13:38 ,

X5 per pjes Auto PjesServis Fidi

Histora e veturës

999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 13:36 ,

Auto Pjesë&Servis BMW

Histora e veturës

300 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:32 ,

Auto Pjes Servis BMW Ferizi

Histora e veturës

1 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 10:58 ,

Bmw kabrio

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 08:31 ,

BMW 5 M Paket Automatik e ardhur nga Gjermania

Histora e veturës

22 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 08:23 ,

BMW 1 Dizel e Sapo ardhur nga Gjermania

Histora e veturës

5 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Korr 09:03 ,

Shitet Golf VII

Histora e veturës

10 700 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
26 Korr 12:43 ,

BMW x5 3.5 Disel Full Opsion V.p 2012

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Korr 00:45 ,

Bëjm blerjen e vetures BMW

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
25 Korr 20:03 ,

Shitet bmw

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Korr 23:33 ,

Bmw x5 e 70

Histora e veturës

15 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Korr 17:59 ,

Urgjent blejme vetura ✅✅✅ gjithe kosoven

Histora e veturës

500 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Korr 15:37 ,

Per bmw e30

Histora e veturës

200 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Korr 22:15 ,

Shes BMW X5 ne super gjendje

Histora e veturës

29 999 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
18 Korr 19:10 ,

Skoda Octavia 1.6

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Korr 11:12 ,

Bmw E30

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Korr 09:30 ,

Shitet Bmw X1 2.0 Diesel Automatik

Histora e veturës

11 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Korr 05:56 ,

Bmw e36 cupe 325i

Histora e veturës

4 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Korr 19:41 ,

Bmw E30

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Korr 09:08 ,

Bmw 318 Touring

Histora e veturës

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Korr 09:08 ,

Bmw 324 dizell rks tiptop

Histora e veturës

1 950 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Korr 11:02 ,

VW Golf 7 1.6 TDI 2014

Histora e veturës

11 900 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Korr 21:02 ,

Bmw F10 530D

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Korr 14:57 ,

BMW X1 2016

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Korr 10:38 ,

Bmw 118 2012 ne shitje urgjent

Histora e veturës

7 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Korr 13:39 ,

Shes BMW 118 d RKS edhe 1 vjet regjistrim

Histora e veturës

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Korr 12:35 ,

shes BMW E87 2.0 regjistrimi i par RKS

Histora e veturës

9 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Korr 21:40 ,

Shes

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Korr 15:48 ,

BMW X6 4.0 d Xdrive 2011 RKS

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Korr 13:03 ,

E60

Histora e veturës

6 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Qer 09:38 ,

BMW X5

Histora e veturës

10 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Qer 02:23 ,

Caddy TDI

Histora e veturës

1 000 EUR Price Reduced

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Qer 10:03 ,

BMW 740D X-Drive 320ps 2016 M-paket BLACK EDITION

Histora e veturës

42 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Qer 22:02 ,

Bmw serie 1

Histora e veturës

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Qer 18:13 ,

BMW 118 2011

Histora e veturës

7 100 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Qer 14:47 ,

bmw 116d (e87) 2.0 215 PS

Histora e veturës

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 11:25 ,

Mercedes E320

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 10:54 ,

SHITET BMW 118 D 2011 2.0

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Qer 09:58 ,

SHITET BMW 318i RKS 049494549

Histora e veturës

1 700 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Bmw | Të gjitha | Vetura | Mitrovicë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Bmw BMW Bmw 320 Bmw Bmw Bmw BMW Bmw bmw bmw

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione