Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Ford Fiesta Të gjitha në Prishtinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Ford Fiesta | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 13:09 Vetura , Prishtinë

Ford Fiesta 1.3 Benzins

1 850 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:09 Vetura , Prishtinë

Ford Fiesta 2016

8 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
19 Sht 23:36 Vetura , Prishtinë

Ford Fiesta 1.6 TDCi

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Sht 21:37 Vetura , Prishtinë

Ford Fiesta 2006

2 900 EUR Price Reduced

13 Sht 15:24 Vetura , Prishtinë

Ford Fiesta 1.4 Tdci 1 vit RKS

5 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Sht 12:10 Vetura , Prishtinë

Ford Fiesta 1.3 Benzins(zetec)

1 950 EUR

04 Sht 19:57 Vetura , Prishtinë

Ford fiesta nga zvicrra

1 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Gush 04:12 Vetura , Prishtinë

Shitet Ford Fiesta 1.6 JTDI eco

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Gush 20:49 Vetura , Prishtinë

Shitet vetura ford fiesta me timon anglez

1 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
22 Gush 10:00 Vetura , Prishtinë

Ford fiesta

650 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
19 Gush 04:01 Vetura , Prishtinë

Ford fiesta 1.3

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
15 Gush 12:35 Vetura , Prishtinë

Ford fiesta 1.5 dizel full opsione

6 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Gush 08:36 Vetura , Prishtinë

Ford Fiesta 1.5tdci 70xxx km 1VIT REGJISTRIM

12 700 EUR

12 Gush 18:16 Vetura , Prishtinë

Ford Fiesta

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Gush 02:06 Vetura , Prishtinë

Ford fiesta 1.3 benzin

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
06 Gush 15:39 Vetura , Prishtinë

Ford Fiesta 1.5tdci *77,000KM* 1VIT RKS

12 700 EUR

31 Korr 11:27 Vetura , Prishtinë

Ford Fiesta

5 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Korr 11:52 Vetura , Prishtinë

Ford Fiesta

8 900 EUR

12 Korr 08:02 Vetura , Prishtinë

2003 Ford Fiesta 1.4 diesel

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Korr 10:50 Vetura , Prishtinë

Ford Fiesta

3 500 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Korr 13:05 Vetura , Prishtinë

Shitet Ford Fiesta 1.8D

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Qer 09:11 Vetura , Prishtinë

Ford fiesta 1.5 dizel

6 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Qer 15:20 Vetura , Prishtinë

Ford Fiesta 1.6 TDCi

10 Qer 20:50 Vetura , Prishtinë

Ford Fiesta

2 900 EUR

28 Maj 15:19 Vetura , Prishtinë

Ford Fiesta 2020 1.5tdci

1 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
27 Maj 00:31 Vetura , Prishtinë

Ford Fiesta 1.4 Diesel

2 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Pri 15:43 Vetura , Prishtinë

Shitet Ford Fiesta

1 980 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Pri 11:16 Vetura , Prishtinë

Ford Fiesta 1.4 Benzin 2006 Me targa Gjermane

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Pri 08:32 Vetura , Prishtinë

Shes ford fiesta dizell 1.8 çmimi 1.700e

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Mar 14:35 Vetura , Prishtinë

Ford fiesta

7 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Mar 08:16 Vetura , Prishtinë

Ford fiesta 1.5 disel pa dogon 2014

3 650 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Shk 10:03 Vetura , Prishtinë

Ford Fiesta 1.6 tdci 2012

5 850 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Shk 09:50 Vetura , Prishtinë

Ford Fiesta 1.6 tdci 2012

5 850 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Shk 12:45 Vetura , Prishtinë

Ford Fiesta 1.6 tdci 2012

5 850 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Jan 23:39 Vetura , Prishtinë

Ford Fiesta 2003 1.3 Benzin

2 350 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Jan 23:39 Vetura , Prishtinë

Ford Fiesta 2003 1.3 Benzin

2 350 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Dhj 17:55 Vetura , Prishtinë

Ford Fiesta 1.4 Disel

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Dhj 12:44 Vetura , Prishtinë

ford fiesta

800 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Dhj 02:42 Vetura , Prishtinë

Ford fiesta 1.4 diesel

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Nën 17:04 Vetura , Prishtinë

Shitet Ford Fiesta

2 280 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Nën 10:36 Vetura , Prishtinë

SHITET: FORD FIESTA AUTOMATIK 1.0 ECOBOOST

13 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Nën 09:03 Vetura , Prishtinë

FORD FIESTA 1.5 diesel (LKW transportues) me dy dyer

4 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Nën 01:15 Vetura , Prishtinë

Rent A Car Amra

25 EUR / muaj

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Nën 00:18 Vetura , Prishtinë

Rent A car AMRA

50 000 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Tet 10:40 Vetura , Prishtinë

Shiten 2 copa FORD FIESTA (LKW transportues) me dy dyer

4 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Tet 02:31 Vetura , Prishtinë

Ford fiesta 1.4 td pa dogan pikap

1 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Tet 23:08 Vetura , Prishtinë

Ford Fiesta 1.3 Benzin 2001 Pa Dogan 045-100-184

650 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Tet 13:54 Vetura , Prishtinë

SHES FORD FIESTA 1.4 BENZIN VITI 2005 RKS 1 MUJ

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Tet 21:56 Vetura , Prishtinë

Shitet Ford Fiesta 1.5 TDCI -13 RKS

6 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Ford Fiesta | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione