Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Ford Të gjitha në Prishtinë

Charmant , 1
Aerostar , 7
B-Max , 10
Capri , 2
C-Max , 58
Cougar , 7
Courier , 51
Crown , 2
Econoline , 4
EcoSport , 1
Edge , 1
Escape , 6
Escort , 149
Excursion , 9
Explorer , 29
Express , 2
F 150 , 3
F 250 , 3
F 350 , 1
Fiesta , 630
Flex , 1
Focus , 539
Fusion , 24
Galaxy , 72
GT , 1
Ka , 127
Kuga , 27
Maverick , 6
Mondeo , 300
Mustang , 17
Orion , 15
Probe , 4
Puma , 3
Ranger , 48
Raptor , 1
Scorpio , 18
Sierra , 36
S-Max , 14
Sportka , 1
Streetka , 12
Taunus , 1
Taurus , 2
Tourneo , 7
Transit , 242
Windstar , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Ford | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 13:43 Vetura , Prishtinë

Ford Fiesta 2016

8 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 12:21 Vetura , Prishtinë

Shitet Ford Galaxy Automatik

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:39 Vetura , Prishtinë

Ford Ka 1.3 diesel (Pa Doganë)

3 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:01 Vetura , Prishtinë

Ford C Max 2013 AUTOAMTIK 2.0 Diesel

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:36 Vetura , Prishtinë

Shes Pjes Per FORD KA

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 20:29 Vetura , Prishtinë

Ford Fiesta 1.3 Benzins(zetec)

1 950 EUR

23 Sht 21:28 Vetura , Prishtinë

Ford Fiesta 1.4 tdci

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 19:11 Vetura , Prishtinë

Ford Mondeo 2.0 TDI

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Sht 16:43 Vetura , Prishtinë

Shes Ford S-Max 2.0d Automatik 2013 rks 1 vit

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Sht 15:12 Vetura , Prishtinë

Ford Escord

650 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Sht 15:12 Vetura , Prishtinë

Ford Focus 1.6 Benzin 2004 Pa Dogan.SLO

10 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 10:27 Vetura , Prishtinë

Ford Transit URGJENT

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Sht 05:46 Vetura , Prishtinë

Ford Focus C-Max 1.6 tdci 2006

3 950 EUR

20 Sht 09:12 Vetura , Prishtinë

ford kuga

16 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
20 Sht 05:27 Vetura , Prishtinë

Shitet Ford Kuga 2.0 TDCI 4wd Titanium S Automatik

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Sht 23:36 Vetura , Prishtinë

Ford Fiesta 1.6 TDCi

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Sht 14:34 Vetura , Prishtinë

Ford Connect (me klim)

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
16 Sht 13:00 Vetura , Prishtinë

Ford

8 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Sht 21:22 Vetura , Prishtinë

Rent a Car Kombi Ford Transit Custom Me 9 ulse 049/883-399

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 15:24 Vetura , Prishtinë

Ford Fiesta 1.4 Tdci 1 vit RKS

5 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Sht 14:28 Vetura , Prishtinë

Shitet Ford Fokus 1.8 dizel Tdci

1 850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Sht 13:59 Vetura , Prishtinë

FORD TRANSIT CUSTOM- 2.2 / VP 2015

10 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Sht 12:11 Vetura , Prishtinë

Ford Mondeo 2.0 dizel Tdci Automatik rks 8 muj viti 2004

2 850 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Sht 09:45 Vetura , Prishtinë

Ford Focus 1.8 tdci, 2004,

2 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Sht 20:04 Vetura , Prishtinë

Ford mondeo

10 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Sht 01:06 Vetura , Prishtinë

Shitet Urgjent Ford Mondeo 2015

6 950 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Sht 07:54 Vetura , Prishtinë

Shitet vetura Ford fokus 2.0 16 ventil benzin

2 250 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Sht 19:57 Vetura , Prishtinë

Ford fiesta nga zvicrra

1 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Sht 09:36 Vetura , Prishtinë

ford focus 1.8 tdci 115 ps 2003rks deri ne shkurt 24

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Sht 12:05 Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA < A.S ALBANI >FLM

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Gush 14:53 Vetura , Prishtinë

Shes Ford Kuga 2.0 Dizell

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Gush 14:12 Vetura , Prishtinë

SHITET FORD RANGER 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Gush 02:29 Vetura , Prishtinë

SHITET FORD FOCUS SUPER GJENDJE!!!

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Gush 10:20 Vetura , Prishtinë

FORD TRANSIT COURIER

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Gush 04:12 Vetura , Prishtinë

Shitet Ford Fiesta 1.6 JTDI eco

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Gush 20:49 Vetura , Prishtinë

Shitet vetura ford fiesta me timon anglez

1 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
25 Gush 14:39 Vetura , Prishtinë

shitet

6 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
24 Gush 18:14 Vetura , Prishtinë

Ford Transit 330 Kombi 2.2 TDCi Manuell, 125hk, 2015

10 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Gush 15:36 Vetura , Prishtinë

Ford mondeo 2.0

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Gush 10:17 Vetura , Prishtinë

Ford Transit 2016

19 600 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Gush 16:03 Vetura , Prishtinë

Ford Transit Connect 2012

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Gush 02:07 Vetura , Prishtinë

Ford s max

19 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Gush 13:58 Vetura , Prishtinë

Ford s max

12 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Gush 10:00 Vetura , Prishtinë

Ford fiesta

650 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
19 Gush 04:01 Vetura , Prishtinë

Ford fiesta 1.3

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Gush 13:39 Vetura , Prishtinë

Rent A Car Kombi 9Ulse

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Gush 21:44 Vetura , Prishtinë

Ford Ranger Makine zvicrane

26 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
15 Gush 15:46 Vetura , Prishtinë

Shitet Ford Focus

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Gush 12:35 Vetura , Prishtinë

Ford fiesta 1.5 dizel full opsione

6 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Gush 08:36 Vetura , Prishtinë

Ford Fiesta 1.5tdci 70xxx km 1VIT REGJISTRIM

12 700 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Ford | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione