Prizren | Makina | Vetura | Ford | Fiesta

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Prizren,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Ford Fiesta | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 01:58 ,

Ford 1.8 Disell caravan viti 2000

1 700 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:41 ,

Ford Fiesta 1.3 Benzin 2004 Rks 8 Muj

1 850 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 21:18 ,

ford fiesta ndrrim i mundshem

3 550 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:18 ,

4goma te veres 175-65-14

45 EUR Price Reduced

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Maj 20:58 ,

Shitet Ford Fiesta

4 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
23 Pri 13:41 ,

ford fiesta

350 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
11 Pri 02:06 ,

Shitet

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 11:18 ,

Ford fiesta 1.3 benzin rks 6muj

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Mar 20:43 ,

Ford Pikap

2 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Mar 20:02 ,

Shitet vetura ne super gjendje

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Mar 19:32 ,

Shitet Ford Fiesta 1.8 Dizel 1997

600 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Mar 17:27 ,

Ford fiesta 1.3 b 2004 RKS 1 Vit

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Shk 20:19 ,

Braniku sport - Ford Fiesta mk5

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Shk 13:02 ,

Ford Fiesta

1 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Shk 09:22 ,

Ford fiesta pikap

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Shk 21:57 ,

Shitet

400 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Jan 13:55 ,

Ford Fiesta

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Dhj 08:49 ,

Ford Fiesta 1.2

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Dhj 14:56 ,

Ford Fiesta TDCI 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Nën 03:53 ,

Ford Fiesta 1.4 TDCI 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Nën 16:48 ,

Shiten spiralet sport dhe amortizerat

120 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Nën 14:53 ,

Ford Fiesta

2 250 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Nën 17:22 ,

Ford Fiesta 2008 1.4 TDCI

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Nën 14:09 ,

Shes makinën në gjendje të mirë!

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Tet 13:32 Shitorja ,

Ford Fiesta Çmimi me doganë 7.550€

7 550 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Tet 13:32 Shitorja ,

Ford Fiesta Çmimi me doganë 7.550€

7 550 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Tet 13:32 Shitorja ,

Ford Fiesta Çmimi me doganë 7.550€

7 550 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Tet 13:32 Shitorja ,

Ford Fiesta Çmimi me doganë 7.550€

7 550 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Tet 13:24 Shitorja ,

Ford Fiesta Çmimi me doganë 7.550€

7 550 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Tet 13:24 Shitorja ,

Ford Fiesta Çmimi me doganë 7.550€

7 550 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Tet 11:59 Shitorja ,

Ford Fiesta Çmimi me doganë 7.550€

7 550 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Tet 11:59 Shitorja ,

Ford Fiesta Çmimi me doganë 7.550€

7 550 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Tet 11:49 Shitorja ,

Ford Fiesta Çmimi me doganë 7.550€

7 550 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Tet 11:41 Shitorja ,

Ford Fiesta Çmimi me doganë 7.550€

7 550 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Tet 17:11 ,

Ford Fiesta

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Tet 01:16 ,

Ford Fiesta 1.6 16V Sport /Klim/ABS

3 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Tet 23:07 ,

Ford fiesta

950 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Tet 19:50 ,

Ford fiesta 1.4 Dizell DCI

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Tet 01:33 ,

Ford fiesta

1 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Tet 13:28 ,

Ford Fiesta 1.5

7 550 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
31 Gush 13:27 ,

Shitet veturs

3 390 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Gush 10:25 ,

Ford Fiesta 1.6 Tdi. Disell

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Gush 15:56 ,

FORD FIESTA 1.6dizell VITI 2009 6 muaj regjistrim

4 750 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Gush 14:39 ,

Ford Fiesta 1.5 Diesel Manual 2014

7 850 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Korr 19:52 ,

Ford Fiesta

900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Korr 14:16 ,

Shitet ford fiesta

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Qer 11:04 ,

Ford Fiesta

1 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Qer 14:51 ,

Ford Fiesta

5 555 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Qer 12:41 ,

Shitet Ford Fiesta 1.1

Viti: 1995
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Ford Fiesta | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione