Prizren | Makina | Vetura | Ford

Aerostar , 4
B-Max , 4
Capri , 3
C-Max , 21
Cougar , 5
Courier , 65
Crown , 1
EcoSport , 4
Edge , 2
Escape , 2
Escort , 171
Explorer , 3
Express , 1
F 150 , 1
F 250 , 1
F 350 , 2
Fiesta , 201
Focus , 242
Fusion , 3
Galaxy , 28
GT , 2
Ka , 67
Kuga , 9
Maverick , 13
Mondeo , 119
Mustang , 4
Orion , 4
Probe , 2
Puma , 3
Ranger , 3
Sierra , 10
S-Max , 2
Streetka , 6
Taunus , 1
Tourneo , 7
Transit , 147

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Prizren,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Ford | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 15:06 ,

Ford Fiesta 1.3 Benzin 2004 Rks 8 Muj

1 950 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 14:30 ,

Ford Focus C-Max 1.6 TDCI Viti 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:48 ,

Blejmi Vetura te Aksidentuar si dhe pa Dogan

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 13:41 ,

ford fiesta

350 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 11:13 Shitorja ,

FORD FOCUS 2.0 BENZIN

1 599 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:59 ,

Ford.1.8.Dizell.gjendje t rregullt.vp 1992

550 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:53 ,

Shes motorr per..ford.1.8 dizell..me .menjaq

300 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:23 ,

BLEJ VETURA

1 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:36 ,

ford fiesta ndrrim i mundshem

3 550 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:28 ,

Ford Tranzit Custom 2014 Kombi

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Pri 11:24 ,

Ford Transit 2.2 me rks ndrim i munshem

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Pri 04:52 ,

Shes

1 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Pri 20:57 ,

Shitet Ford Fiesta

4 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
20 Pri 18:54 ,

Offroad 4.0

5 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Pri 14:04 ,

Shitet ford focus ne gjendje te regullt

1 750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Pri 08:38 ,

Ford Grand CMAX-2

7 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Pri 23:14 ,

Ford fiesta 1.4 nafte

2 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Pri 23:07 ,

Ford Fokus 1.6 TDCI ��������

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 10:08 ,

Ford fokus 1.6 benzin 16v 10 muj rks Klim ac

2 000 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Pri 15:11 ,

Prizren

20 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
13 Pri 20:22 ,

Ford Galaxy 1.9TDI-Automatik-2003-Ndrim me Pikap

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Pri 09:23 ,

Ford Focus

2 350 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Pri 01:39 ,

Ford Focus 1.6tdci. Viti 2010. Full opsione Facelift

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Pri 02:06 ,

Shitet

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 02:05 ,

Shes Ford Focus

2 200 EUR

08 Pri 21:45 ,

Shesh veturen Fort Tourneo Connect

5 100 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 20:38 ,

Pikap ford ndrrim me veture

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Pri 22:37 ,

049 150 638

Viti: 1993
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
04 Pri 20:39 ,

Shite golfi

450 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Pri 19:26 ,

Shitet ford. Mondeo 2.0 dizell 2013

6 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Mar 20:38 ,

Shitet Ford Transit 2008 Ndrrim me pickup me klim mrapa

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Mar 12:47 ,

Ford Tranzit

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 11:18 ,

Ford fiesta 1.3 benzin rks 6muj

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Mar 18:55 ,

fors transit 1.8 tdci

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 07:54 ,

Ford

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Mar 20:43 ,

Ford Pikap

2 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Mar 15:43 ,

Dorj ford orion 1.3 vp 1992

1 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Mar 22:37 ,

FORD FOCUS 1.8TDci

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Mar 21:54 ,

shitet ndrohet me veturè mat vogèl

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Mar 18:14 ,

shitet mdrrohet

585 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Mar 10:47 ,

Ford ka 1.3 benzin 2001

750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Mar 21:55 ,

Ford Fokus 1.6 benzin 16 ve 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Mar 12:24 ,

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Mar 20:02 ,

Shitet vetura ne super gjendje

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Mar 19:32 ,

Shitet Ford Fiesta 1.8 Dizel 1997

600 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Mar 17:29 ,

Shitet Ndrohet me Vetur mat vogêl

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
15 Mar 21:36 ,

Shes ford focus 1.6tdci viti 2009 RKS

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Mar 17:47 ,

Shitet

3 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Mar 12:20 ,

Shitet /Ndrohet

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
07 Mar 16:29 ,

Ford Tranzit

4 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Ford | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione