opel | Gjakovë | Makina | Vetura

Opel , 1532
Audi , 12
BMW , 10
Fiat , 4
Peugeot , 4
Ford , 3
Renault , 3
Seat , 2
Acura , 2
Nissan , 1
TVR , 1
Citroën , 1
Rover , 1
Artega , 1
Aixam , 1
Bentley , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe opel , kategori Vetura , ose vendndodhje Gjakovë , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj opel Të gjitha | Vetura | Gjakovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 07:42 ,

Opel meriva 1.7 cdti

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:16 ,

Shes Opel Astra J Automatik viti 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:02 ,

Shes Opel astra J Automatik viti 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:29 ,

Mercedes Benz E300 HYBRID

21 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:11 ,

Opel corsa 1.5

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:44 ,

OPEL ISIGNIA 2.0 DIZEL

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:29 ,

OPEL CORSA 1.7 DIZEL

2 550 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:32 ,

Opel Corsa c

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:54 ,

Opel Corsa D 1.3 cdti

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Mar 21:49 ,

Shes OPEL KADET

Viti: 1992
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
02 Mar 17:37 ,

Shitet Opel Astra Karavan, Regjistrim deri Muaji 11.2021.

750 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Mar 13:39 ,

Shitet Opel Vectra 1.7 TD Ne Gjendje Teper Te Mir

1 050 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Mar 12:07 ,

Mercedes Benz B 1.80

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Mar 12:07 ,

U Shit Flm Merrjep

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
02 Mar 11:02 ,

Zafira TOURER 2.0 CDTI Automatik 7 Ulse INOVATION

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Mar 09:37 ,

Shes Opel Astra H 1.7 CDTI

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 23:37 ,

Shirley

1 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Mar 22:20 ,

Opel Adam benzin

500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Mar 13:47 Shitorja ,

Opel Insignia 2.0 CDTI

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 13:47 Shitorja ,

Opel Zafira Tourer 2.0 CDTI

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 13:47 Shitorja ,

Opel Corsa 1.3 CDTI

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Mar 13:45 Shitorja ,

Opel Zafira 1.7 CDTI 7 ulse

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 13:45 Shitorja ,

Opel Zafira 1.7 CDTI 7 ulse

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 13:32 Shitorja ,

Opel Zafira 1.7 CDT

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 13:32 Shitorja ,

Opel Zafira 1.9 CDTI

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 13:10 ,

OPEL Astra Fullë extrra i Sapo DOGANUAR ����

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Mar 06:33 ,

Shes

1 400 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Shk 18:26 ,

Opel meriva 1.3 dizel 2011

4 750 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Shk 10:45 ,

Opel corsa

1 450 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Shk 09:23 ,

Opel vectrka 1.6 benzin rks i skadum motorri shum imir

350 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 09:23 ,

Fellne per Audi A3 A4 A6 A8 Bmw 3 bmw 5 Golf etj

10 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 09:22 ,

BLEJM VETURA GJITH KOSOVEN AKSIDENT PA DOGAN

5 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Shk 09:22 ,

Pjes per opel zafira B 1.9 cdti 2007

10 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Shk 22:04 ,

Shes Opel Astra H 1.7 CDTI

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 17:00 ,

OPEL Meriva 1.7 full extrra i Sapo DOGANUA ����

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Shk 16:59 ,

Opel Meriva 1.3 CDTI ecoFLEX - 01 503-MS

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Shk 11:15 ,

VW Golf VI 2.0 GTD

12 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 11:14 ,

VW GOLF VI 1.6

8 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 11:14 ,

VW GOLF VI 1.6

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Shk 17:20 ,

AUDI Q5 2.0 TDI QUATTRO

30 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 17:20 ,

BMW 118 D

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Shk 17:20 ,

VW AUDI A4 2.0 TDI

15 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Shk 17:20 ,

VW ARTEON 2.0 R-LINE (3 H)

30 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Shk 20:44 ,

Mercdes - Benz E 270 CDI -Elegance RKS Full extra 2006

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 20:43 ,

Opel Meriva 1.3 CDTI ecoFLEX - 01 503-MS Full Extra

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Shk 10:51 ,

Shitet opel combo

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 07:11 ,

u shit u shit flm MERREJEP

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Shk 07:11 ,

u shit u shit flm MERREJEP

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Shk 23:12 ,

OPEL Astra J 1.7 CTDi fulë extrraSa po DOGANUAR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Shk 23:08 ,

OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI - sa po DOGANUAR ����

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com. Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!

Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com

Nëse, gjatë kërkimin tuaj opel | Të gjitha | Vetura | Gjakovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione