Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Opel corsa | Gjilan | Makina | Vetura

Opel , 506
Audi , 13
BMW , 10
Renault , 7
Fiat , 5
Peugeot , 5
Citroën , 2
Ford , 2
Alpina , 1
Hyundai , 1
Jeep , 1
Kia , 1
Seat , 1
Smart , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Opel corsa,kategori Vetura,ose vendndodhje Gjilan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Opel corsa Të gjitha | Vetura | Gjilan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 09:36 Vetura , Gjilan

Vetura per pjes

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:04 Vetura , Gjilan

Shitet

2 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 20:48 Vetura , Gjilan

Shitet opel corsa 1.7 CDTI

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:45 Vetura , Gjilan

Shitet

2 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Mar 13:54 Vetura , Gjilan

OPEL CORSA 2011 FACELIFT

5 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Mar 13:47 Vetura , Gjilan

Zine terminin e punes e MOS PRIT ✅

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Mar 13:54 Vetura , Gjilan

mercedes 124

2 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Mar 09:26 Vetura , Gjilan

BMW 320 GT

18 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Mar 21:25 Vetura , Gjilan

PIKAPI PEUGEOT EXPERT 2.0 HDI 2010 -me klim

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Mar 18:14 Vetura , Gjilan

Opel Corsa ushitt

13 Mar 20:30 Vetura , Gjilan

BMW 320 GT

18 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Mar 12:14 Vetura , Gjilan

�������� Blej vetura ����������������

6 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
02 Mar 00:18 Vetura , Gjilan

Opel 1.6 cdti automatik 2013 i doganuar nga ch

6 200 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Shk 12:12 Vetura , Gjilan

Audi A3 2.0

11 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 19:50 Vetura , Gjilan

Shitet veura Opel Corsa 1.2

2 600 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 16:09 Vetura , Gjilan

Opel Corsa 1.3 CDTI ECOFLEX

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Shk 13:26 Vetura , Gjilan

�������� BLEJ VETURA dergo oferten tende ������������

7 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Shk 11:57 Vetura , Gjilan

Bmw

7 600 EUR

18 Shk 11:45 Vetura , Gjilan

Opel corsa 1.1 benzin 1991 boj ndrrim

850 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
15 Shk 10:49 Vetura , Gjilan

Opel corsa 1.3 cdti eco flex 2010 9 muaj rks

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Shk 12:34 Vetura , Gjilan

Opel corsa 1.1 benzin 1991

900 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
09 Shk 18:47 Vetura , Gjilan

Kedi 1.9 TDI AUTOMATIK 2006 RKS

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 20:08 Vetura , Gjilan

Radio me navigacion per te gjithe llojet e veturave

190 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
05 Shk 13:14 Vetura , Gjilan

Shitet opel corsa

900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
23 Jan 13:34 Vetura , Gjilan

Opel corsa 1.3cdti 2010

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Jan 01:19 Vetura , Gjilan

Shitet opel corsa 1.4 benzin 2010 7 muaj regjistrim

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Jan 00:53 Vetura , Gjilan

Shitet Vetura opel corsa 2010 1.4 7muje regjstrim

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Jan 18:22 Vetura , Gjilan

Opel Corsa 2003 1.2 benz

2 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Jan 17:10 Vetura , Gjilan

Opel Corsa 1.4 Benzin -97

1 450 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Jan 02:38 Vetura , Gjilan

SHITET OPEL CORSA 1.7 MOTOR JAPAN RKS DERI NE FUND VITIT

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Jan 22:30 Vetura , Gjilan

Shitet

1 400 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Dhj 11:30 Vetura , Gjilan

shes opel corsa 1.7 dizell rks 6 muj

2 850 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Dhj 21:07 Vetura , Gjilan

Opel Corsa 1.0 Benzin -Rks 9Muj- -V.p 2003-

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Dhj 08:10 Vetura , Gjilan

RENO MEGANA 1.5 AUTOMATIK

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Dhj 14:06 Vetura , Gjilan

Opel corsa 1.7 CDTI

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Dhj 00:21 Vetura , Gjilan

Bmw 320

13 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Dhj 14:51 Vetura , Gjilan

Jeep

13 699 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Dhj 13:53 Vetura , Gjilan

VW Passat 2.0 Tdi viti 2008

8 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Dhj 13:08 Vetura , Gjilan

Opel Corsa 1.5 Turbo Dizel Motorr Japan- -Rks 1Vit- -Me Klim

1 950 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Dhj 12:59 Vetura , Gjilan

Shitet Opel Corsa 1.0 Benzin

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Dhj 09:28 Vetura , Gjilan

MERCEDES A CLAS 180 CDI VITI 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Dhj 23:15 Vetura , Gjilan

Shitet opel corsa 1.2 benzin

3 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Nën 20:24 Vetura , Gjilan

OPEL CORSA

5 400 EUR

18 Nën 10:29 Vetura , Gjilan

BMW 730 2015

25 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Nën 14:17 Vetura , Gjilan

Opel Corsa

3 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Nën 20:07 Vetura , Gjilan

Mercedes

5 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Nën 21:18 Vetura , Gjilan

Opel Corsa

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Nën 19:27 Vetura , Gjilan

Kamionetë Mercedes Sprinter 904.6 (Defekt ne Motor)

4 800 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Nën 09:30 Vetura , Gjilan

Polo 1.6 tdi 2010 1 vjet rks ne gjendje prefekte

6 800 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Nën 18:56 Vetura , Gjilan

Opel Corsa 1.2 Benzin -01

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Opel corsa | Të gjitha | Vetura | Gjilan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Opel corsa në kategorinë Vetura | Fiat | Grande Punto
  • Opel corsa në kategorinë Makina
  • Opel corsa në kategorinë Vetura | Opel | Ascona
  • Opel corsa në kategorinë Vetura | Seat | Leon
  • Opel corsa në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Vento
  • opel corsa në kategorinë Vetura | Alfa Romeo | Alfa 156
  • Opel corsa në kategorinë Vetura | Mazda | B series
  • Opel corsa në kategorinë Vetura | Opel | Meriva
  • Opel corsa në kategorinë Vetura | BMW | M-modele
  • Opel corsa në kategorinë Vetura | Hyundai | Santa Fe

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione