tiguan | Gjilan | Makina | Vetura

Audi , 18
BMW , 4
Opel , 4
Renault , 4
Fiat , 3
Ford , 3
Hyundai , 3
Acura , 2
Peugeot , 2
Citroën , 1
Lada , 1
Seat , 1
Smart , 1
Trabant , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe tiguan,kategori Vetura,ose vendndodhje Gjilan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj tiguan Të gjitha | Vetura | Gjilan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 11:39 ,

Tiguan 2.0 TDI RKS

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:51 ,

Seat ibiza

Histora e veturës

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:50 ,

Hyundai santa fe

Histora e veturës

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:50 ,

Hyundai

Histora e veturës

3 200 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:31 ,

VW TIGUAN FULL OPTION 2011

Histora e veturës

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 08:02 ,

Tiguan prej zvicre

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Korr 19:07 ,

BMW 535 xDrive M paket Facelift

Histora e veturës

24 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Korr 20:11 ,

TIGUAN 2011 DIZEL

Histora e veturës

18 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Korr 22:36 ,

VW Tiguan R-Line 2.0 TDI

Histora e veturës

17 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Korr 09:41 ,

Mercedes a class 2.0 disel 1 vit rks

Histora e veturës

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Korr 00:14 ,

Mercdes a class 2.0 disel 1 vjet rks

Histora e veturës

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Korr 13:00 ,

SHITET VW TIGUAN R-Line 2.0TDI, 4 MOTION AUTOMATIK

Histora e veturës

13 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Qer 13:05 ,

Lada riva 1.3 benzin

Histora e veturës

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Qer 12:51 ,

TOUAREG 3.0 TDI V6

Histora e veturës

8 500 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 21:03 ,

Shitet audi 80

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Qer 14:36 ,

Shitet

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Maj 02:19 ,

Ford transit connect

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Maj 08:15 ,

2 shtepi ne Gjilan

Histora e veturës

73 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Maj 07:10 ,

Moler/Fasader Profesional 045662014

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Pri 18:03 ,

Shitet VW Tiguan

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 17:38 ,

fellne ma goma

Histora e veturës

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Mar 23:39 ,

Range Rover 3.0

Histora e veturës

16 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 22:11 ,

BMW M530D E60 M//PERFORMANCE

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Mar 12:38 ,

Shitet Vetura

Histora e veturës

30 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
12 Shk 15:23 ,

Shitet Tiguan 2.0 DSG automatic 4motion

Histora e veturës

9 690 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Shk 09:53 ,

BMW Pasqyre

Histora e veturës

25 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
29 Jan 16:38 ,

Tiguan

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Jan 11:02 ,

passat 2012

Histora e veturës

10 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Jan 00:09 ,

Golf 7 2014

Histora e veturës

10 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Jan 14:48 ,

Golf 7 2014

Histora e veturës

10 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Jan 10:26 ,

Golf 7 2014 full

Histora e veturës

10 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Dhj 17:33 ,

Shitet WV Tiguan 2.0 TDI

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Dhj 22:24 ,

Golf 7 2014

Histora e veturës

10 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Dhj 14:05 ,

Shitet Opel Zafira B 1.9 CDTI 2008 7 Ulese

Histora e veturës

5 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Dhj 20:05 ,

Golf 7 2014

Histora e veturës

10 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Dhj 21:19 ,

Tiguan 2.0 4x4 2012

Histora e veturës

12 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Nën 01:01 ,

Opel combo nga zvicrra

Histora e veturës

5 100 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Tet 21:29 ,

Golf 7 2014 automatik full

Histora e veturës

10 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Tet 18:37 ,

VW Tiguan 2.0 DSG

Histora e veturës

12 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
09 Tet 00:57 ,

Tiguan

Histora e veturës

12 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Tet 17:17 ,

Golf 5 dhe C4 grand picasso exclusive beje ndrrim

Histora e veturës

10 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Sht 18:29 ,

Tiguan 2.0 DSG

Histora e veturës

14 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
30 Sht 09:39 ,

VW Tiguan 2009 DSG i sapo ardhur

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Sht 22:09 ,

Fellne per Taureg

Histora e veturës

250 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj tiguan | Të gjitha | Vetura | Gjilan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione