Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

tiguan | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 1762
Audi , 237
BMW , 156
Opel , 149
Ford , 64
Peugeot , 50
Renault , 46
Fiat , 45
Citroën , 41
Škoda , 26
Seat , 15
Hyundai , 14
Alfa Romeo , 13
Volvo , 12
Land Rover , 11
Jeep , 9
Smart , 7
Lancia , 7
Nissan , 6
Toyota , 5
MINI , 5
Suzuki , 5
Acura , 5
Rover , 5
Chevrolet , 5
Mazda , 4
Daihatsu , 4
Porsche , 4
Chrysler , 3
Kia , 3
Hummer , 2
Aixam , 2
Subaru , 2
Lada , 1
TVR , 1
Zastava , 1
Wiesmann , 1
Jaguar , 1
Ssangyong , 1
Alpina , 1
Lincoln , 1
Dodge , 1
Honda , 1
Artega , 1
Pontiac , 1
Trabant , 1
MG , 1
KTM , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe tiguan,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj tiguan Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.


Sot 09:41 ,

Tiguan 2.0 tdi Automatik full Higline 4x4 me dogan te paguar

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:40 ,

Vw Tiguan 2.0Tdi Rline 04/2020����

Viti: 2020
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 09:39 ,

VW Tiguan 2.0Tdi 2#Rline 12/2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:37 ,

VW Tiguan 2.0Tdi 2014����

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:30 ,

Golf 5 viti 2004 1.9tdi rks deri nentor 2022

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:30 ,

Volvo xc60 automatik 2.4 dizel rks 6 muj

10 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:27 Shitorja ,

Rent a Car Dardania

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 09:15 ,

Pikap fiat scudo 2.0 JTD 044280873 nrrim nese na komvenon

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:14 ,

AUDI A6 3.0 TDI 2014

17 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:14 ,

BMW X5 30D M Sport

37 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:12 Shitorja ,

MERCEDES CDI 265ps / FULL OPCIONE / ME DOGAN

14 950 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:12 Shitorja ,

Vw Golf 6 PLUS 2.0 TDI 2013 / 161xxx km / ME DOGAN

9 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:11 Shitorja ,

BMW X1 20D XDRIVE M-PAKET 162xxx KM / ME DOGAN

16 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:01 ,

Blejm golf te aksidentuar

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:01 ,

Blejm vetura te aksidentume

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:54 ,

VW Tiguan 2.0Tdi DSG 4Motion Full Opsion

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:50 ,

RANGE ROVER VOGUE 3.0D Fullextra

8 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:39 ,

GOLF 4 - TDI 1.9 - RKS - 2001

3 950 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:36 ,

WV TOUREG 3.0 TDI 4 MOTION FACELIFT PANORAM

14 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:11 Shitorja ,

U SHIT NGA AUTO SALLONI ERDI

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:04 ,

FIAT DOBLO 1.9 JTD ME KLIME 2007

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:04 ,

MERCEDES ML 320 CDI

8 700 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 07:56 ,

Shitet VW Tiguan 2.0 TDI Automatik DSG 4Motion 2013 me Dogan

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:51 ,

Shitet VW Tiguan 2.0 TDI DSG 4Motion 2012 vetem me Dogan

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:47 ,

Shes pika vw cady 2.0 dizell rks 1 vit 044870990

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:46 ,

Tiguan 2.0 TDI DSG R_Line 4Motion 2014 vetem Dogana e paguar

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj tiguan | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Tiguan në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • tiguan në kategorinë Makina
  • tiguan në kategorinë Vetura | VW Volkswagen
  • tiguan në kategorinë Vetura | Bugatti
  • Tiguan në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | GLA-Class
  • tiguan në kategorinë Vetura | Renault
  • Tiguan në kategorinë Vetura | Suzuki | Vitara
  • Tiguan në kategorinë Vetura | Audi | A8
  • tiguan në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | E 350 | E-Class
  • tiguan në kategorinë Vetura | Porsche | Panamera

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione