Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Tiguan - Vetura Të gjitha në Kosovë

VW Volkswagen , 2610
Audi , 298
BMW , 191
Opel , 173
Ford , 74
Peugeot , 55
Citroën , 54
Renault , 50
Fiat , 47
Škoda , 25
Seat , 23
Alfa Romeo , 14
Volvo , 14
Land Rover , 13
Hyundai , 13
Toyota , 12
Jeep , 12
Mitsubishi , 11
Nissan , 8
Suzuki , 8
Lancia , 7
Rover , 6
Smart , 6
Mazda , 5
MINI , 5
Acura , 5
Jaguar , 4
Honda , 4
Daihatsu , 4
Chevrolet , 4
Chrysler , 3
Kia , 3
Subaru , 3
Dacia , 2
Zastava , 2
Hummer , 2
Pontiac , 2
Porsche , 2
TVR , 1
DeTomaso , 1
Wiesmann , 1
Ssangyong , 1
Alpina , 1
Lincoln , 1
Dodge , 1
Artega , 1
Trabant , 1
MG , 1
Aixam , 1
KTM , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Tiguan,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Tiguan Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

14 Nën 12:26
Linku:
Vetura , Prishtinë

Shitet Tiguan 2015 R-line

20 800 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 20:33
Linku:
Vetura , Ferizaj

Shitet BMW 118D

12 600 EUR Price Reduced

29 Nën 16:02
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
29 Nën 16:02
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 10:11
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a Car Dardania +38345880888 Mercedes E 300

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

Sot 21:32 Vetura , Ferizaj

Shes kombi citroen jumper 2.5 d rks i sakduar 1.300 eu

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:28 Vetura , Prishtinë

Shitet Tiguan 3x R-line

27 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:26 Vetura , Prishtinë

VW POLO FACE LIFT 1.4 TDI I DOGANUAR 2015

7 150 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:26 Vetura , Prishtinë

MERCEDES C220 CDI AMG EDITION I DOGANUAR

23 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:26 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 7.5 DSG AUTOMATIK I DOGANUAR 2019

14 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:26 Vetura , Prishtinë

PEUGEOT 308 FACE LIFT 1.6 E-HDI AUTOMATIK RKS 2011

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:26 Vetura , Prishtinë

CITROEN DS3 1.4 E-HDI AUTOMATIK I DOGANUAR 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:26 Vetura , Prishtinë

BMW 535 D LUXORY AUTOMATIK I DOGANUAR 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:26 Vetura , Prishtinë

MERCEDES C220 CDI AMG LINE 9G 151.000KM I DOGANUAR 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 21:26 Vetura , Prishtinë

SEAT IBIZA FACE LIFT 1.6 TDI 160.000 KM I DOGANUAR 2014

7 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 21:16 Vetura , Pejë

Tiguan 2.0 190hp 4motion Diesel Model 2018

Viti: 2017
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 21:15 Vetura , Fushë Kosovë

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI AUTOMATIK RKS 2015

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:01 Shitorja Vetura , Prizren

VW Tiguan 2.0 TDI DSG

24 750 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:01 Shitorja Vetura , Prizren

VW Tiguan 2.0 TDI DSG

22 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:47 Vetura , Prishtinë

Shitet VW TIGUAN 2.0 TDI

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:47 Vetura , Prishtinë

Shitet vetura VW TIGUAN 2.0 TDI

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:33
Linku:
Vetura , Ferizaj

Shitet BMW 118D

12 600 EUR Price Reduced

Sot 20:32 Vetura , Skenderaj

VW UP 2016 Me Dogan 90mi km

Viti: 2016
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 20:10 Vetura , Prishtinë

Golf 7 DSG

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:56 Shitorja Vetura , Prishtinë

TIGUAN 2.0 R-LINE 2021

1 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:54 Vetura , Fushë Kosovë

Chaverlet Captiva LT VCDI 16V 2007 automatik 4x4 me 7 ulse r

5 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:19 Vetura , Prishtinë

Golf 7 1.6 2014 AUTOMATIK RKS

11 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:08 Shitorja Vetura , Prishtinë

TIGUAN 2.0 TDI 4MOTION DSG SAPO ARDHUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:08 Shitorja Vetura , Mitrovicë

TIGUAN 2.0 TDI 4MOTION LLEDA FULL EXTRA •��������

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:08 Shitorja Vetura , Mitrovicë

TIGUAN 2.0 TDI 4MOTION PANORAM SAPO ARDHUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:07 Shitorja Vetura , Mitrovicë

TIGUAN 2.0 TDI 4MOTION LLEDA FULL EXTRA

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:54
Linku:
Vetura , Prishtinë

TIGUAN 2.0 TDI R-Line

20 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:39 Vetura , Mitrovicë

TIGUAN 2.0 TDI DSG VITI 2020

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:16 Vetura , Prishtinë

BMW 2.0diesel F20 Automatik 2014

14 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:47 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI A4 2.0 TDI 190ps QUATTRO / AUTOMATIK / FULL MATRIX

18 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:47 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW PASSAT R-LINE 2.0 TDI DSG / MEW MODEL / ME DOGAN

22 400 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:47 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW GOLF 8 2.0 TDI STYLE AUTOMATIK / 80xxx KM / ME DOGAN

28 900 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:29 Vetura , Prishtinë

Audi A3 Sedan automatik me dogane

12 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:01 Vetura , Pejë

Vw Passat B8 BI-TDI 3X-Rline DSG Panoram 2016

27 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:45 Vetura , Prishtinë

FORD CONNECT 1.8 TDCI

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:42 Vetura , Pejë

TIGUAN R-LINE 2.0 TDI AUTOMATIK DSG PA DOGAN

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:41 Vetura , Prishtinë

GOLF 5+,VITI 2006 ,1.9 TDI,RKS

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:39 Vetura , Prishtinë

OPEL ANTARA 2.2 CDTI AUTOMATIK FULL EXTRA

8 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:09 Vetura , Prizren

Tiguan r line

28 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:02 Vetura , Prishtinë

Shes Goma Rezerv per Tiguan

1 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:00 Vetura , Gjakovë

VW Tiguan 2.0 TDI 4 Motion DSG Automatik

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:45 Vetura , Prishtinë

AUTOMATIK OPEL ASTRA 2.0 CDTI ACTIV 2013 NGA ZVICRRA

6 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:45 Vetura , Vushtrri

VW Tiguan 2.0 TDI DSG 4 Motion

18 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:41 Shitorja Vetura , Prizren

Audi A4 allrond 4x4 3.0 TDI

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 15:34 Vetura , Pejë

Tiguan 2.0 automatik

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:30 Vetura , Vushtrri

TOKE NE SHITJE

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 15:29 Vetura , Ferizaj

Tiguan 2.0tdi Automtik me dogan prej Zvicrres ������������

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:27 Vetura , Mitrovicë

SHITET TOKA

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 15:00 Shitorja Vetura , Prishtinë

Tiguan 2.0TDI automatik 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 14:40 Vetura , Prishtinë

NDRIM CITROEN C3 1.2 BENZIN RKS 48000KM 2017

9 200 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 45 000 - 49 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Tiguan | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Tiguan në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | GLE-Class
  • Tiguan në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • tiguan në kategorinë Makina
  • tiguan në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | GLC-Class
  • Tiguan në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | T3
  • Tiguan në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | C 220 | C-Class
  • Tiguan në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | A 180 | A-Class
  • tiguan në kategorinë Vetura | VW Volkswagen
  • tiguan në kategorinë Vetura | Bugatti
  • Tiguan në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Tiguan

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione