Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

audi a3 - Mercedes-Benz Të gjitha në Kosovë

A-Class , 37
B-Class , 21
C-Class , 70
CLK-Class , 1
E-Class , 54
G-Class , 1
GL-Class , 2
GLC-Class , 1
GLE-Class , 1
ML-Class , 17
R-Class , 2
S-Class , 10
SLK-Class , 2
V-Class , 5
190 , 22
200 , 11
220 , 32
230 , 2
240 , 5
250 , 23
260 , 2
270 , 10
280 , 2
300 , 4
320 , 8
350 , 2
Vaneo , 3
Viano , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe audi a3,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj audi a3 Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 22:39
Linku:
Vetura , Prishtinë

Mercedes Benz S350 4Matic Presidential Long nga SWISS !!!!

38 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Dje 23:36 Vetura , Vushtrri

Shitet Toka

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 22:39
Linku:
Vetura , Prishtinë

Mercedes Benz S350 4Matic Presidential Long nga SWISS !!!!

38 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:53 Vetura , Drenas

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:44 Vetura , Prishtinë

MERCEDES E220 CDI AUTOMATIK FACELIFT I DOGANUAR RKS

12 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:27 Vetura , Prishtinë

MERCEDES C CLAS 200 CDI,VITI 2015,RKS---MUNDESI NDRRIMI

16 500 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:12 Vetura , Ferizaj

Mercedes ML 350 BlueTec AMG Line 2013 Automatik 9g Tronic

26 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:46 Vetura , Prishtinë

Mercedes GL 350

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:59 Vetura , Prishtinë

MERCEDES E250 CDI - AUTOMATIK F1 - VITI 2010 - KLIM - RKS

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:30 Vetura , Prishtinë

Shitet Mercedesi E class 2013 Karavan

11 700 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 13:10 Vetura , Prishtinë

Mercedes Benz B200

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:47 Vetura , Skenderaj

Mercedes E220d 4matic 2019 Virtual Cockpit

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Sht 20:54 Vetura , Prishtinë

Mercedes c 220 cdi rks

2 450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
27 Sht 20:13 Vetura , Drenas

Mercedes w123

4 900 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
19 Sht 11:29 Vetura , Prishtinë

Mercedes Benz S350 4Matic Presidential Long nga SWISS !!!!

38 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Sht 08:38 Vetura , Skenderaj

Glc 250 Mercedes

29 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Sht 08:37 Vetura , Prishtinë

Blejm vetura

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Gush 08:11 Vetura , Gjilan

MERCEDES B200 AUTOMAT

13 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Gush 02:30 Vetura , Prishtinë

MERCEDES B200 AUTOMATIC

13 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Gush 01:03 Vetura , Prishtinë

Mercedes B200 Automatik

13 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Gush 10:10 Vetura , Vushtrri

Mercedes a clas

17 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Gush 10:41 Vetura , Prishtinë

mercedes vito 109 CDI.. CH

6 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
04 Gush 22:04 Vetura , Drenas

Mercedes w123

2 900 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Korr 01:57 Vetura , Gjakovë

Mercedes A170 2002 (RKS i çlajmëruar pa tabela) - Anglez

850 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Korr 11:18 Vetura , Lipjan

Mercedes C220 Dizell Me Regjistrim

2 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Korr 19:15 Vetura , Malishevë

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

5 555 555 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
10 Korr 14:24 Vetura , Lipjan

Mercedes C220 Dizell Me Regjistrim

2 200 EUR

29 Qer 03:47 Vetura , Gjakovë

Mercedes-Benz

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Qer 11:26 Vetura , Lipjan

Enlarse TELEFUNKEN

55 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Qer 06:24 Vetura , Prishtinë

BICIKLETË ELEKTRIKE MERCEDES BENZ E ARDHUR NGA GJERMANIA

1 200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Qer 03:16 Vetura , Prishtinë

A klasa 170 cdi pa dogan automatik

1 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
22 Qer 04:20 Vetura , Kaçanik

Blejm vetura ne tër KOSOVEN

6 300 EUR

21 Qer 16:22 Vetura , Prizren

Mercedes CLS 350 shitet Ndrohet 049 567 443

25 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Qer 06:35 Vetura , Gjilan

mercedes 124

2 100 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Qer 11:24 Vetura , Fushë Kosovë

Blejm vetura per pjes

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Qer 00:25 Vetura , Prishtinë

Mercedes Benz AMG FACELIFT

27 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Qer 08:22 Vetura , Prishtinë

Mercedes AClass

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 07:15 Vetura , Pejë

Mercedes-Benz E270

5 600 EUR

28 Maj 22:04 Vetura , Ferizaj

Blej te gjitha llojet e veturave pa dogan per PJES

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Maj 14:43 Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA TE AKSIDENTUARA

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Maj 10:04 Vetura , Prishtinë

MERCEDES BENZ A CLASS AUTOMATIK VEQ ME DOGANE

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Pri 20:28 Vetura , Ferizaj

I shitur

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Pri 22:09 Vetura , Ferizaj

Mercedes s320 CDI Long Full Option

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Pri 13:45 Vetura , Prizren

blejm vetura te aksidentume

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Pri 18:15 Vetura , Lipjan

Mercedes C220 Dizell Me Regjistrim

2 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Pri 00:59 Vetura , Prishtinë

Mercedes E clas 220 w212 i sapo doganuar

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Pri 13:54 Vetura , Prishtinë

Mercedes e220 amg line 2017

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 03:05 Vetura , Pejë

Mercedes-Benz c220

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj audi a3 | Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • audi a3 në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • Audi a3 në kategorinë Vetura | BMW | 335 | Seri 3
  • Audi a3 në kategorinë Vetura | MINI | Cooper
  • Audi A3 në kategorinë Makina
  • audi a3 në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | ML-Class
  • audi a3 në kategorinë Vetura | BMW | X6 | X-modele
  • audi a3 në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | E 270 | E-Class
  • Audi A3 në kategorinë Vetura | Renault | Megane
  • Audi a3 në kategorinë Makina
  • Audi a3 në kategorinë Vetura | Hyundai

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione