golf4 | Mitrovicë | Makina | Vetura

Opel , 2
Kia , 1
Rover , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe golf4,kategori Vetura,ose vendndodhje Mitrovicë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj golf4 Të gjitha | Vetura | Mitrovicë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 08:51 ,

Shes golf4

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Pri 13:42 ,

Golf 4

Histora e veturës

3 250 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Shk 10:33 ,

Golf 2 urgjent

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
11 Jan 14:15 ,

Shes apo ndrroj touran 2007

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Jan 14:15 ,

Shes apo ndrroj touran 2007

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Dhj 19:28 ,

Shes apo ndrroj touran 2007

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Nën 16:59 ,

Ushittt flmm

Histora e veturës

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Tet 11:03 ,

Shitet golf4 TDI(I)

Histora e veturës

4 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Sht 14:54 ,

Golf mk2 1.8T Me pjes t golf4

Histora e veturës

800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 22:40 ,

Shitet

Histora e veturës

4 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Mar 15:42 ,

Shitet

Histora e veturës

1 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Shk 18:25 ,

Shitet golf4

Histora e veturës

1 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Shk 20:29 ,

Shitet Golf4 TDI di të kuqe 6 shpejtsi

Histora e veturës

4 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 08:45 ,

golf4

Histora e veturës

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Jan 15:24 ,

Shitet GOLF 4 SDI RKS 6 MUJ

Histora e veturës

3 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Dhj 15:51 ,

Golf 4 1.9 tdi

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Dhj 17:06 ,

golf 4

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Tet 10:54 ,

Golf 2 me klim 1.9 Tdi dizell

Histora e veturës

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Tet 21:18 ,

Shitet Golf 3

Histora e veturës

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Sht 14:41 ,

Vw golf 4 1.9 tdi

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
17 Sht 17:27 ,

Golf4 1.9tdi(di)tkuqe 6shpejci edition viti2001

Histora e veturës

3 850 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Sht 18:01 ,

VW Golf 4 1.9 TDI me dy t’kuqe 6shpejtesi

Histora e veturës

1 250 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Qer 18:19 ,

Shes golf4 1.9tdi Me klim

Histora e veturës

3 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 19:24 ,

VW Golf 4 1.9tdi Me klim Shum gjendje tmi

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 22:36 ,

shes gollf 2 1.9td motorr golf4 2001

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Pri 11:35 ,

Golf4 1.9tdi me 10muj rks me klim

Histora e veturës

3 450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Pri 10:23 ,

Golf4 1.9tdi 10muj rks klim

Histora e veturës

3 450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Dhj 00:14 ,

golf4

Histora e veturës

3 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Nën 12:38 ,

Shes

Histora e veturës

1 550 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Nën 22:56 ,

OPEL ZAFIRA

Histora e veturës

3 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Gush 16:35 ,

Golf4

Histora e veturës

3 950 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Qer 14:25 ,

Armatizera me gvint per Golf4

Histora e veturës

130 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Maj 12:04 ,

Shes mercedes 250 turbo disel

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Pri 23:04 ,

VW T2

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
20 Mar 12:35 ,

GOLF 2 GTI 8V

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Jan 10:47 ,

VW Golf 4 TD(I) 1.9 Pacefik 2003

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Jan 16:29 ,

Golf lV

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Dhj 18:25 ,

Shitet Golf4 1.9 TDI i thejsht

Histora e veturës

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Sht 12:34 ,

Shitet Golf4 PACIFIK 1.9 TD(I) të kuqe - 2004

Histora e veturës

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Gush 21:11 ,

Stopa golf4

Histora e veturës

20 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Qer 12:41 ,

U shit flm merrjep

Histora e veturës

2 300 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Maj 21:56 ,

Golf 4

Histora e veturës

2 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Maj 21:07 ,

Golf 4

Histora e veturës

2 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Maj 07:53 ,

U shitt Rover 75 2.0

Histora e veturës

3 500 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 12:24 ,

Shes golf 4

Histora e veturës

5 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Pri 17:55 ,

Golf4

Histora e veturës

4 950 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 11:24 ,

Shite golf4 1.9 TDI

Histora e veturës

2 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 16:49 ,

Golf 4

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Shk 21:46 ,

Shitet ndrrohet

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj golf4 | Të gjitha | Vetura | Mitrovicë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione