Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Golf4 - Vetura Të gjitha në Kosovë

VW Volkswagen , 1249
Opel , 63
Audi , 46
BMW , 35
Seat , 15
Peugeot , 13
Ford , 11
Renault , 10
Acura , 9
Fiat , 5
Škoda , 5
Citroën , 4
Kia , 4
Jaguar , 3
Jeep , 2
Nissan , 2
Wartburg , 2
Alpina , 1
Artega , 1
Chrysler , 1
Daihatsu , 1
Hummer , 1
Isuzu , 1
Mazda , 1
MINI , 1
Rover , 1
Smart , 1
Toyota , 1
Volvo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf4,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf4 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 16:32 Vetura , Pejë

VW Caddy - RKS ✅

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 10:42 Vetura , Besianë

Golf4 pacifik

5 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 08:55 Vetura , Zubin Potok

Golf 4 1.9tdi

980 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Nën 11:00 Vetura , Besianë

Golf4 1.9 TDI klimatronik rks

3 700 EUR

27 Nën 23:01 Vetura , Prizren

Golf4 td(i) vit2000 rks 10 muj

3 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Nën 21:41 Vetura , Prishtinë

Bmw 730 d pa dogan

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Nën 23:11 Vetura , Drenas

Golf4

1 150 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Nën 18:27 Vetura , Prishtinë

Mercedes cls 320 cdi rks 2007 aksidentuar

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Nën 12:21 Vetura , Gjilan

Shitet Passati (Motorr golf4)

700 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Nën 05:18 Vetura , Prishtinë

Vw kombi t4 2.5 tdi rks

2 600 EUR

21 Nën 21:58 Vetura , Prishtinë

Bmw 520 m paket rks

21 Nën 20:23 Vetura , Klinë

Shitet golf 4

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Nën 16:00 Vetura , Prishtinë

Passat 3c 2007 2.0 tdi pa dogan

2 350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Nën 14:36 Vetura , Prishtinë

Bmw 120d 2.0 dizel m packet pa dogan

27 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Nën 11:11 Vetura , Prishtinë

Audi a6 2.7 tdi pa dogan

2 550 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Nën 12:57 Vetura , Prishtinë

Ford focus 1.6 dizel rks

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Nën 00:54 Vetura , Prishtinë

Golf 6 2012 style rks

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Nën 13:31 Vetura , Prishtinë

Blej vetura rks te aksidentuara dhe pa dogan

2 600 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
29 Tet 17:15 Vetura , Vushtrri

Jetta

680 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Tet 01:00 Vetura , Besianë

Shes Tauran 1.9 DSG TipTronik

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Tet 10:52 Vetura , Mitrovicë

Golf4

4 400 EUR

24 Tet 23:57 Vetura , Lipjan

shes golf 4 ocean ne gjendje shum te mir 5100

5 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Tet 20:08 Vetura , Prishtinë

Corsa 1.7 dizel pa dogan

1 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Tet 13:46 Vetura , Prishtinë

C 220 cdi 2003 pa dogan

1 150 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Tet 17:24 Vetura , Prishtinë

Seat 1.9 tdi 74 kw pa dogan

950 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Tet 05:30 Vetura , Besianë

Shes Tauran 1.9 DSG TipTronik

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Tet 15:34 Vetura , Therandë

Golf4

3 750 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Tet 15:34 Vetura , Therandë

Golf4

4 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Tet 23:50 Vetura , Prishtinë

Polo 1.9 sdi pa dogan

1 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Tet 02:09 Vetura , Malishevë

Golf4 1.6 benxin

Viti: 2000
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
05 Tet 23:04 Vetura , Fushë Kosovë

Blejm Gjitha llojet e veturav te aksidentume

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Tet 00:36 Vetura , Fushë Kosovë

Golf 3 1.9 TDI

1 700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Sht 17:20 Vetura , Prishtinë

Golf 3 1.9 tdi me klim pa dogan

880 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Sht 20:05 Vetura , Ferizaj

shitet golf4 rks 8 muaj

2 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Sht 11:40 Vetura , Prishtinë

Bmw 320d 2.0 dizel manual pa dogan

1 250 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Sht 12:22 Vetura , Prishtinë

Zafira 1.9 dizel pa dogan 7 ulse euro 4

1 550 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Sht 10:54 Vetura , Vushtrri

Golf 4

3 450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
11 Sht 01:30 Vetura , Therandë

Shitet Golf4 1.9 TD(I)�� 3muj rks

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Gush 23:53 Vetura , Malishevë

Golf4 1.9 TDI n gjendje t mire

Viti: 1999
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
23 Gush 10:41 Vetura , Prishtinë

Golf 4 pacifik

5 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
23 Gush 10:06 Vetura , Fushë Kosovë

Golf4 1.9 TDI RKS

4 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Gush 04:00 Vetura , Burim

golf4

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Gush 17:12 Vetura , Besianë

Golf4 1.9tdi 74kw special vp2002

4 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
12 Gush 05:31 Vetura , Ferizaj

Jaguar XJ6 4.2 Benzin

Viti: 1980
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Gush 05:19 Vetura , Ferizaj

Jaguar XF 3.0 271PS

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
09 Gush 12:56 Vetura , Prishtinë

Audi a4 2.0 tdi anglez pa dogan

3 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Gush 03:13 Vetura , Lipjan

Shitet golf4 1.9TDI

3 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
07 Gush 02:29 Vetura , Lipjan

Shitet golf4 1.9TDI

3 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
07 Gush 02:10 Vetura , Lipjan

Shitet golf4 1.9TDI

3 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
05 Gush 22:51 Vetura , Prishtinë

Kombi t5 2.5 tdi pa dogan

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf4 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • golf4 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Golf | Golf
  • Golf4 në kategorinë Makina
  • golf4 në kategorinë Vetura | Audi | 90
  • Golf4 në kategorinë Vetura | MINI | Cooper
  • Golf4 në kategorinë Vetura | Opel | Tigra
  • golf4 në kategorinë Vetura | Seat | Ibiza
  • golf4 në kategorinë Vetura | Dacia
  • golf4 në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • Golf4 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Passat | Passat
  • Golf4 në kategorinë Vetura | Honda

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione