mercedes | Mitrovicë | Makina | Vetura

Mercedes-Benz , 1260
Audi , 19
Opel , 14
BMW , 14
Fiat , 7
Acura , 6
Ford , 5
Citroën , 4
Hyundai , 3
Renault , 3
MINI , 2
Lada , 2
Peugeot , 2
Daihatsu , 2
Chrysler , 1
Zastava , 1
Suzuki , 1
Kia , 1
Ligier , 1
Rover , 1
Alpina , 1
Dodge , 1
Smart , 1
MG , 1
Aixam , 1
GMC , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe mercedes,kategori Vetura,ose vendndodhje Mitrovicë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj mercedes Të gjitha | Vetura | Mitrovicë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

04 Maj 19:45
Linku:
,

Mercedes B 180 d 2016

9 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 12:48 ,

Mercedes A170 CDI 2003

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:15 ,

Shitet Kombi Mercedes - Sprinter 208

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:26 ,

Passat B7 ComfortLine 2.0 BlueMontion

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:16 ,

MERCEDES B CLAS VITI 2012

9 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:12 ,

Mercedes C 220 CDI AMG 4 MATIC Automatik 2014 CH

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:31 ,

Shitet Kombi me qmim te Volitshem

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 03:26 ,

Mercedes c tash i doganun e rexhistrun 049 214 990

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:51 ,

Pjes per MERCEDES

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 22:48 ,

ZHBLLOKOJMË ICLOUD TË IPHONAVE 5€

5 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:24 ,

Mercedes a clasa

2 600 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 20:35 ,

Passat 2013 Automatik DSG U SHIT flmMerrjep

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:49 ,

Shes E class

6 850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:02 ,

MERCEDES BENZ A170 DISEL REGJISTRIM 1 VIT

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 17:53 ,

Mercedes 190

1 300 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 17:52 ,

Mercedes E 220 cdi 1vjet rks

5 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 16:21 ,

Mercedes c220 AVANTGARDE U SHIT FLM MERRJEP

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 11:21 ,

Mercedes A170cdi Long Version 2003

3 550 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:39 ,

Mercedes E-clas 220 Viti 11/2015

14 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:17 ,

Mercedes 190

850 EUR Price Reduced

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 19:45
Linku:
,

Mercedes B 180 d 2016

9 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 19:03 ,

Mercedes CDI280 3.2

7 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Maj 11:49 ,

MERCEDES E 270 CDI

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Maj 11:31 ,

Urgjent blejme vetura ✅✅✅ gjithe kosoven

500 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Maj 09:55 ,

Mercedes vita frigo.

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Maj 07:41 ,

Shitet mercedesi 250

450 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Maj 23:33 ,

VW Golf 7 2.0 tdi 2015

12 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 21:37 ,

Mercedes C 220 Cdi Facelift ( AMG ) Night Paket

29 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
03 Maj 16:46 ,

Mercedes C220 AVANTGARDE U SHIT FLM merrjep

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Maj 12:32 ,

Passat B7 ComfortLine 2.0 BlueMontion

6 550 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 01:12 ,

Fiat punto 1.2 benzin

1 250 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 00:21 ,

VW Golf 7 1.6 TDI 2014

12 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Maj 21:25 ,

Mercedes Benz C220 dizel 2016

25 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Maj 19:29 ,

MERCEDES 190 DISEL

850 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Maj 17:38 ,

MERCEDES E270 CDI AVANTGARD

1 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Maj 17:01 ,

Mercedes vito 109

Viti: 2010
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Maj 16:23 ,

sprinter 210cdi 7ulse

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Maj 04:35 ,

Mercedes vito

3 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Maj 19:15 ,

Shitet Mercedes Benz

1 450 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
30 Pri 17:05 ,

Mercedes C220d , 100.000km , 2017 , me dogan

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
29 Pri 17:34 ,

Mercedes Benz c220

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Pri 14:16 ,

Mercedes c220

3 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 03:35 ,

MERCEDES C220 CDI RKS AUTOMATIK AMG LINE-10

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Pri 16:58 ,

Mercedes C43 AMG

Viti: 2014
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
25 Pri 22:24 ,

Fara me lled w205 w213 w212 krejt llojet mercedes

10 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
25 Pri 12:49 ,

Shitet

500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Pri 12:48 ,

Mercedes Benz c220

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 00:10 ,

Mercedes benz 190 disel. Gjendje shum te mir.

Viti: 1985
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Pri 21:10 ,

Mercedes ml 320 , 4matik , 2009 , gjendje super e mir.

16 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 17:06 ,

Shes A170 Automatik

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj mercedes | Të gjitha | Vetura | Mitrovicë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione